Máltai Patika Kft.

Pharmacies in Budapest District XIV

3.8 (24)

CategoryPharmacies
AddressBudapest, Fogarasi út 45, 1148
StreetFogarasi út
AreaBudapest District XIV
Phone+36 1 792 6818
Google rating 3.8 (24)
SourceGoogle Maps and public records · listed Oct 13, 2026 · updated Oct 14, 2026

Opening hours

Monday8:00–19:00
Tuesday8:00–19:00
Wednesday8:00–19:00
Thursday8:00–19:00
Friday8:00–19:00
SaturdayClosed
SundayClosed

About Máltai Patika Kft.

A régi Adria Patika megújult. Új néven, megújult külsővel várjuk szeretettel kedves régi és új betegeinket. Gyógyszertárunk a Szimpatika hálózat tagja.

Máltai Patika Kft. is a pharmacy in Budapest District XIV. It is listed at Budapest, Fogarasi út 45, 1148, one of the local businesses residents and visitors turn to.

According to Google, Máltai Patika Kft. keeps these hours: Mon–Fri 8:00–19:00, Sat–Sun closed. That makes 5 working days a week. Máltai Patika Kft. is closed on Sunday. Expect changes around holidays such as Christmas Eve, Christmas, Easter and 20 August, and call first if you are making a special trip. You can reach Máltai Patika Kft. on +36 1 792 6818; calling is the quickest way to ask about availability, prices or directions.

Its Google rating is 3.8 out of 5 from 24 reviews, a solid but mixed picture; reading the most recent reviews will tell you what to expect before you commit to a visit.

How Máltai Patika Kft. compares with other pharmacies in Budapest District XIV

Latest Google reviews

The 5 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.

László Rita 7 months ago

Borzasztó tapasztalat: Az általam megrendelt és kifizetett gyógyszer nem volt meg a tartozás dobozban. Se a gyógyszert nem tudták kiadni, de a pénzt sem térítették meg. A számlát megtaláltuk, de az azonosító számom nem volt meg. Ettől függetlenül a gyógyszernek meg kellett volna lennie. Mivel nem volt meg, ezért az árát vissza kellett volna téríteni. Ezt fel sem ajánlották. Ehelyett azt hajtogatták, hogy valaki elvitte a gyógyszert, dehát kicsoda? A gyógyszerre műtét miatt nagy szükségem lett volna és a magatartásuk miatt harmadszor is orvoshoz kellett volna mennem.

Anita Csehovics a year ago

Először és utoljára adtam esélyt ennek a nem túl szimpatikus Szimpatikának. Katasztrófális volt az ott dolgozó “úri ember” kiszolgálása.Mutattam egy fényképet egy termékről amelyről érdeklődtem,hogy kapható e.Válasz:ez egy speciális termék. Mondom rendben akkor hol tudom megrendelni. Erre elkezd pötyögni a klaviatúrán és közli hogy másnapra megérkezik.Szerdán voltam bent. Mondom érdekes,eddig egy speciális termékről érdeklődtem aztán hirtelen mégis meg lehet rendelni.Annyit nem böfögött oda nekem hogy mennyibe fog kerülni,közölte hogy akkor lehet érinteni a kártyát a terminálhoz. Na mármost: 1.felhívom a vásárló figyelmét hogy mennyibe kerül a termék 2.megkérdezem hogy készpénz vagy kártya. Ebből a kettőből egyik sem jött össze neki. Egy szónak is száz a vége,soha többé a lábamat nem teszem ide. Ajánlom figyelmébe az ott “kedves úri embernek” hogy térjen be a Fogarasi úton található Alma Gyógyszertárba és tanuljon az ott dolgozóktól kedvességet,udvariasságot.

betutesztaa betutesztaa 2 years ago

Nem szívesen járunk ebbe a gyógyszertárba, mert alapvetően nem túl kedvesek és a legtöbbször nincs is amit venni szeretnénk. Sajnos a kedvenc gyógyszertárunk egy ideje elköltözött így ők lettek a legközelebbiek emiatt időnként mégis itt kötünk ki. De ma volt az utolsó ilyen alkalom, többet nem megyünk ide. Párom kért náluk 4000NE D vitamint, mire az ott dolgozó nem a szokásos Jutavit-et adta, hanem ajánlott mást helyette, mert szerinte az jobb. Párom hallgatott rá és megvette amit ajánlott a gyógyszertáros. Mivel 4000-res vitamint kért fel sem merült benne, hogy másmilyet kapott volna, csak a márkának kellett volna másnak lennie, az meg mindegy. Sajnos itthon csalódottan láttam, hogy 3200NE-s vitamint kapott a 4000NE helyett, hiába azt kérte. Lehet mondani, hogy nem nagy különbség, de nekem bizonyos okok miatt fontos lett volna a 4000-res, úgyhogy ez engem elég rosszul érint. Ráadásul mivel sok kell belőle egyből 2x120 darabot vettünk. Ha csak egy havi adagról lenne szó kevésbé érdekelne. Elköltöttünk kb 8400 forintot olyan vitaminra ami nem az amit kértünk. Ennél még az is jobb lett volna ha 2000-reset adnak véletlenül. Mindegy, bárki hibázhat ezért pár óra múlva párom a blokka

Éva dr. Matók 6 years ago

They are very kind! And dibs on the pharmacist.

Neema Kimaro 7 years ago

You get health problems go here for your medications

All reviews on Google ↗

Frequently asked questions

Where is Máltai Patika Kft. located?

Máltai Patika Kft. is at Budapest, Fogarasi út 45, 1148, in Budapest District XIV. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.

What kind of business is Máltai Patika Kft.?

Máltai Patika Kft. is listed as a pharmacy.

What are the opening hours of Máltai Patika Kft.?

Published hours: Mon–Fri 8:00–19:00, Sat–Sun closed. Hours can change on public holidays (such as Christmas Eve, Christmas, Easter or 20 August), so call before a special trip.

Is Máltai Patika Kft. open on Sunday?

No. According to the published hours, Máltai Patika Kft. is closed on Sunday.

How do I collect prescription medicines?

Prescriptions in Hungary are electronic (e-recept): the doctor records them in EESZT, the national e-health system, and at the pharmacy you give your TAJ number and show ID. At night and on public holidays the duty pharmacies (ügyeletes gyógyszertár) are open.

What is the phone number of Máltai Patika Kft.?

You can call Máltai Patika Kft. on +36 1 792 6818; the number is shown in international format (+36), so it also works from abroad.

How is Máltai Patika Kft. rated on Google?

Máltai Patika Kft. has a Google rating of 3.8 out of 5 from 24 reviews.

More pharmacies in Budapest District XIV

All pharmacies in Budapest District XIV →

A T&Epatikád

Pharmacies · Budapest District XIV

Budapest, Erzsébet királyné útja 30, 1145

4.8 (73)

BENU Gyógyszertár Uranus

Pharmacies · Budapest District XIV

Budapest, Nagy Lajos király útja 100, 1148

4.8 (62)

Other categories in Budapest District XIV

Popular searches