dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik
Gyermekszemész in Budapest District XIV
5.0 (189)
| Category | Gyermekszemész · Szemészeti szakrendelés |
|---|---|
| Address | Budapest, Bosnyák u 10. fsz.2, 1145 |
| Area | Budapest District XIV |
| Phone | +36 20 502 1838 |
| Google rating | 5.0 (189) |
| Source | Google Maps and public records · listed Oct 13, 2026 |
Opening hours
| Monday | 8:00–20:00 |
|---|---|
| Tuesday | 8:00–18:00 |
| Wednesday | 8:00–18:00 |
| Thursday | 9:00–18:00 |
| Friday | 9:00–18:00 |
| Saturday | Closed |
| Sunday | Closed |
About dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik
Felnőttek mellett gyermeket is vizsgálunk. A rendelő vidám, gyermekbarát kialakítása lehetővé teszi, hogy a Kicsik vizsgálata játszva, barátságos hangulatban történjen. Speciális eszközök segítségével a még nem, vagy alig beszélő gyermek vizsgálatát is elvégezem.
Nagyon fontos, hogy időben felismerjük, ha a gyermek az egyik, vagy mindkét szemével gyengébben lát, mert a látás fejlődése szempontjából az első életévek kritikusak. Sajnos sokszor a kisgyermekek nem jelzik, hogy nem látnak jól: nem veszik észre, illetve eredendően természetes számukra, hogy homályosan látnak.
Szűrővizsgálattal a látászavar akkor is felismerhető, ha annak nyilvánvaló jele még nincsen. Előzetes bejelentkezést kérünk a rendelés gördülékenysége céljából.
Located at Budapest, Bosnyák u 10. fsz.2, 1145, dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik operates as a gyermekszemész serving Budapest District XIV. This page gathers the practical details people usually look for before visiting: where it is, how to reach it, when it opens and how customers rate it. Besides its main category, Google also lists it as szemészeti szakrendelés, so it may cover more than the name suggests.
According to Google, dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik keeps these hours: Mon 8:00–20:00, Tue–Wed 8:00–18:00, Thu–Fri 9:00–18:00, Sat–Sun closed. It is open 5 days a week. dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik is closed on Sunday. Expect changes around holidays such as Christmas Eve, Christmas, Easter and 20 August, and call first if you are making a special trip. You can reach dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik on +36 20 502 1838; calling is the quickest way to ask about availability, prices or directions. More information is available on its website, gyerekszemesz.hu.
Customers rate it 5.0 out of 5 on Google across 189 reviews, a score that reflects consistently positive feedback.
Latest Google reviews
The 5 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.
Eszter Holhos-Szabó 4 months ago
A legjobb szemész doktornő! 6 hónapos kora óta hordom hozzá a gyerekem, illetve most már magamat is, mert eljött a szemüveges életkor is. 😅 Doktornő rendkívül alapos, nagy tudású és kedves, de szigorú, amit én kifejezetten pozitívnak tartok. Igaz, időpontot kapni hónapokra előre lehet csak, de ez is azt mutatja, hogy a szakmában a legjobb.
Kata Czigler 5 months ago
Több szemész után az első orvos volt, aki segíteni tudott kisfiam szemproblémáján. Érthetően elmagyaráz mindent, minden kérdésünkre őszintén és segítőkészen válaszol, a gyerekekkel is nagyon kedves. Kisfiunk örömmel megy a kontrollra, ha meghallja, hogy megyünk Csilla nénihez ☺️ Szívből ajánljuk doktornőt és csapatát mindenkinek! ❤️
Vivien Papista 5 months ago
Mindenkinek ajánlani tudom kancsalság vizsgálatra érkeztünk a 8 hónapos fiammal, a hely tiszta rendezett tele játékokkal, nagyjából egy órát töltöttünk ott, de a fiam simán kibírta. Dr. Soproni Annánál voltunk a doktornő nagyon kedves, hozzáértő és jól bánt a gyerekkel, de igazából az egész személyzetre elmondhato😊Megéri kivárni az időpontot!
sarfe lof 6 months ago
Nagyon kedves és segítőkész doktornő. Figyelmesen meghallgatott, mindent érthetően elmagyarázott, és nagyon megnyugtató volt a hozzáállása. Ritka az ilyen empatikus és alapos orvos, csak ajánlani tudom.
Vivien 8 months ago
Ma jártunk a 1,5 éves kisfiammal Dr. Serfőző Csillánál, és olyan jó tapasztalataink voltak, hogy mindenképp szeretném megosztani másokkal is. Rég láttam ilyen kedves, szimpatikus és türelmes orvost, mint a Doktornő. Az asszisztens hölgy is, és minden ott dolgozó kolléga nagyon barátságos és kedves volt. A kisfiam is jókedvűen távozott. Jó szívvel ajánlom Mindenkinek! :)
Frequently asked questions
Where is dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik located?
dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik is at Budapest, Bosnyák u 10. fsz.2, 1145, in Budapest District XIV. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.
What kind of business is dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik?
dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik is listed as a gyermekszemész and is also tagged on Google as szemészeti szakrendelés.
What are the opening hours of dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik?
Published hours: Mon 8:00–20:00, Tue–Wed 8:00–18:00, Thu–Fri 9:00–18:00, Sat–Sun closed. Hours can change on public holidays (such as Christmas Eve, Christmas, Easter or 20 August), so call before a special trip.
Is dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik open on Sunday?
No. According to the published hours, dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik is closed on Sunday.
What is the phone number of dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik?
You can call dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik on +36 20 502 1838; the number is shown in international format (+36), so it also works from abroad.
How is dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik rated on Google?
dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik has a Google rating of 5.0 out of 5 from 189 reviews.
Does dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik have a website?
Yes, the website of dr. Serfőző Csilla Gyermekszemészet, Szemészet- Dr. Optik is gyerekszemesz.hu (linked on this page).
Other categories in Budapest District XIV
Popular searches
- Gyermekszemész in Budapest District XIV
- Gyermekszemész near Budapest District XIV
- Gyermekszemész in Budapest
- Top rated Gyermekszemész in Budapest District XIV
- Szemészeti szakrendelés in Budapest District XIV
- Restaurants in Budapest District XIV
- Cafés & Coffee Shops in Budapest District XIV
- Bakeries & Pastry Shops in Budapest District XIV