Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda

Funeral Homes & Cemeteries in Budapest District IX

4.7 (77)

CategoryFuneral Homes & Cemeteries · Temető
AddressBudapest, Lenhossék u. 33, 1096
StreetLenhossék utca
AreaBudapest District IX
Phone+36 30 633 5677
Google rating 4.7 (77)
SourceGoogle Maps and public records · listed Oct 2, 2026 · updated Oct 6, 2026

Opening hours

Monday8:00–16:00
Tuesday8:00–16:00
Wednesday8:00–16:00
Thursday8:00–16:00
Friday8:00–16:00
SaturdayClosed
SundayClosed

About Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda

Temetkezési szolgáltatásaink között megtalálható a koporsós temetés, hamvasztásos temetés, hajós temetés, légi temetés. Kedvezményes áron vállaljuk az elhunyt hamvasztását, halotti anyakönyvi kivonatának beszerzését, teljes körű ügyintézés mellett.

Az ilyenkor szükséges, gyakorlatias teendők és formalitások intézésének terhét átvállaljuk annak érdekében, hogy a család méltó és elmélyült módon a gyász lelki aspektusának szentelhesse idejét.

Megpróbálunk tisztességgel, empátiával szolgálni és szolgáltatni azon gyászoló családoknak, akik belénk helyezik bizalmukat és cégünket kérik fel szeretett családtagjuk utolsó útjának méltó megszervezésére és lebonyolítására.

Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda is a funeral home or cemetery in Budapest District IX. It is listed at Budapest, Lenhossék u. 33, 1096, one of the local businesses residents and visitors turn to. Besides its main category, Google also lists it as temető, so it may cover more than the name suggests.

Published opening hours: Mon–Fri 8:00–16:00, Sat–Sun closed. That makes 5 working days a week. Sunday is a day off. Hours can differ on public holidays and long weekends, so check before you go. The listed phone number is +36 30 633 5677. It is shown in international format with the +36 country code, so it works from Hungary and from abroad alike; within Hungary you can also dial 06 instead of +36. Its website is gyaszhuszar.hu, where you may find prices, details of what it offers or booking options.

On Google it holds a rating of 4.7 out of 5 from 77 reviews, a strong result for a funeral home or cemetery that suggests consistent service.

How Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda compares with other funeral homes & cemeteries in Budapest District IX

Latest Google reviews

The 8 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.

Ildikó V. a month ago

Tegnap volt édesanyám szórásos temetése. Dr.Fischer László búcsúztatta, akinek nagyon hálás vagyok. Nagyon szép és megható beszédet mondott, külön figyelmet fordított az áthaladó repülők zajára, nem felolvasást tartott, érzelemmel teli búcsúztatást. A édesanyámra vonatkozó jellemzőket én kicsit zanzásan küldtem el neki, de Ő a legjobbat hozta ki, úgy, hogy minden benne volt. Köszönöm az iroda maximális ügyintézését, hozzá állást ebben a nehéz időszakban, és külön köszönöm Fischer úr profizmusát.

Marianna Nagy 4 months ago

Kedves ismerősöm búcsúztatása katasztrófának inkább,mint búcsúztatásnak nevezhető. Az idős hölgyben, érzelem és empátia szikrája sem volt felfedezhető. A szöveget elhadarta majd 70 000 Ft ért. Senkinek nem ajánlom.

Anna Montvai 4 months ago

Tisztességes, emberséges, kedves kiszolgálásban részesülhettünk. Nagy odaadással dolgoznak.

Jeff Lynd 4 months ago

Szeretnénk szívből megköszönni a temetkezési cég minden munkatársának a segítséget, támogatást és emberséget, amit ebben a számunkra rendkívül nehéz időszakban kaptunk. Nagyon sokat segítettek nekünk minden lehetséges módon, végig türelemmel, együttérzéssel és tisztelettel fordultak felénk. Édesanyánk búcsúztatását méltósággal és odafigyeléssel segítették végig, amiért örökké hálásak leszünk. Köszönjük ezt a sok emberséget és támogatást.

Tímea Bordásné Varga a year ago

Szeretném mindenkinek ajánlani őket. Különösképpen Szücs Erzsébet kedvességét, empátiáját köszönöm! Profin volt minden intézve. A temetés olyan lett amilyet szerettünk volna. Nagyon köszönjük!

Attiláné Czibere a year ago

Bajcsev Viviennek jár az 5* Kedves, segítőkész, türelmes. Igyekezett mindent a legprofibb módon elintézni a szertartással, papírokkal kapcsolatban, amit itt is köszönök.

Krisztián Schulz a year ago

A véleményeket olvasva örömmel láttam, hogy Vivient nagyon sokan név szerint is megemlítették. Elképesztő kedvességgel, empátiával és profizmussal végzi a munkáját, illetve még ennél is sokkal többet tesz. A cég a teljes kórházi ügyintézést és az ezekkel járó minden elintéznivaló átvállal, ami óriási segítség. Horváth Margónak is szeretném megköszönni a hétvégi visszahívást az árajánlattal, valamint, hogy az összes kérdésemre türelmesen és minden részletre kimerítően válaszolt. Még egyszer köszönök szépen minden segítséget.

Beatrix Hajcsik 2 years ago

Mindenkinek szívből ajánlom aki sajnos átesett a szerettei elveszítésén. Emberségből jeles, külön kiemelném Bajcsev Vivien ügyintézőt aki lelkiismeretesen megszervezte a temetést profi módon. Ellentétben sok más céggel valóban próbál mindenben segiteni és ügyfélbarát lenni ami ezekben a nehéz időkben kincset ér!

All reviews on Google ↗

Frequently asked questions

Where is Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda located?

Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda is at Budapest, Lenhossék u. 33, 1096, in Budapest District IX. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.

What kind of business is Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda?

Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda is listed as a funeral home or cemetery and is also tagged on Google as temető.

What are the opening hours of Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda?

Published hours: Mon–Fri 8:00–16:00, Sat–Sun closed. Hours can change on public holidays (such as Christmas Eve, Christmas, Easter or 20 August), so call before a special trip.

Is Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda open on Sunday?

No. According to the published hours, Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda is closed on Sunday.

How do I book an appointment?

The simplest way is to call +36 30 633 5677. Some businesses also take bookings via gyaszhuszar.hu. On first contact describe what you need and ask about the price and the next free slot.

How is Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda rated on Google?

Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda has a Google rating of 4.7 out of 5 from 77 reviews.

Are there other funeral homes & cemeteries near Gyászhuszár Temetkezés - Pesti iroda?

Yes. Budapest District IX also has Lélekhajó Temetkezés, Antea Nemzetközi Temetkezési Assistance, Simpletemetes - Télizöld Kegyeleti Szolgálat among others; see the full list of funeral homes & cemeteries at the bottom of this page.

More funeral homes & cemeteries in Budapest District IX

All funeral homes & cemeteries in Budapest District IX →

Lélekhajó Temetkezés

Funeral Homes & Cemeteries · Budapest District IX

Budapest, Ernő u. 30-34, 1096

4.9 (62)

Temetkezési Unió Kft

Funeral Homes & Cemeteries · Budapest District IX

Budapest, Üllői út 95, 1096

4.0 (4)

Other categories in Budapest District IX

Popular searches