Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy

Porszívójavítás in Budapest District III

4.6 (61)

CategoryPorszívójavítás · Háztartási- és kisgépszerelő, Elektronikai szerviz, Kulcsmásolás, Gépjavítási szolgáltatás
AddressBudapest, Budapest Attila utca 2. (Mátyás király út 17. sarok, Attila u. 2, 1039
StreetAttila utca
AreaBudapest District III
Phone+36 20 230 6951
Google rating 4.6 (61)
SourceGoogle Maps and public records · listed Oct 2, 2026 · updated Oct 6, 2026

Opening hours

Monday10:00–17:30
Tuesday8:30–16:00
Wednesday10:00–17:30
Thursday8:30–16:00
Friday8:30–15:00
SaturdayClosed
SundayClosed

About Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy

Tegyen Ön is a környezete védeleméért. Mielőtt kidobná az elromlott készülékét, hozza el egy ingyenes állapotfelmérésre. Bevizsgálás költségmentessége gépek szétszedéséig, árajánlat megtételéig szól, ill. ha nem kérik a javítást a gépeket rendelet értelmében üzemképtelen, balesetveszély elkerülése végett szétszedett állapotban szolgáltatjuk vissza! Amennyiben mégis igényt tartanak az összeszerelésre úgy 3000.-től 6000.-ig Forintot számítunk fel költségként. IPARI SZERSZÁMGÉPEK, BARKÁCSGÉPEK, KISGÉPEK JAVÍTÁS HÁZTARTÁSI GÉPEK, ELEKTROMOS KIS KÉSZÜLÉKEK JAVÍTÁS KERTI ELEKTROMOS KISGÉPEK javítása ÍRÓGÉP JAVÍTÁS Fordulhat hozzánk emailben is: [email protected]

Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy is one of the porszívójavítás listed in Budapest District III. The business is registered at Budapest, Budapest Attila utca 2. (Mátyás király út 17. sarok, Attila u. 2, 1039; use this page to check its opening hours, phone number and Google rating before you make the trip. Google also tags it under háztartási- és kisgépszerelő, elektronikai szerviz, kulcsmásolás, which is worth knowing if you are comparing several options in the area.

Published opening hours: Mon 10:00–17:30, Tue 8:30–16:00, Wed 10:00–17:30, Thu 8:30–16:00, Fri 8:30–15:00, Sat–Sun closed. It is open 5 days a week. Sunday is a day off. Hours can differ on public holidays and long weekends, so check before you go. The listed phone number is +36 20 230 6951. It is shown in international format with the +36 country code, so it works from Hungary and from abroad alike; within Hungary you can also dial 06 instead of +36. More information is available on its website, villgepszerviz.hu.

Customers rate it 4.6 out of 5 on Google across 61 reviews, a score that reflects consistently positive feedback.

How Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy compares with other porszívójavítás in Budapest District III

Latest Google reviews

The 5 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.

Csilla Goldschmied 3 months ago

Maximálisan elégedett vagyok, nagyon kedves és segítőkész volt a Szerelő Úr. Részletes tájékoztatást kaptam arról hogy mire számíthatok. Az bónusz meglepetés volt hogy pár nap alatt vissza is kaptam a porszívónkat. Nagyon megérte a szervízelés, ennek köszönhetően kaptunk újabb pár évet a géppel. Köszönjük szépen!

Luz Alejandra 8 months ago

Nagyon kedves és gyors kiszolgálás. Profin nézte át a szendvicssütőmet, amit vittem javításra

Mária Oroszlánné Polony 10 months ago

Rendszeresen megyek a szervízbe, kisebb-nagyobb hibákkal. Mindig udvariasan, segítőkészen fogadnak. Az időpontokat betartják, ha csúszás van értesítenek róla. Mindig szívesen megyek oda. Mindenkinek őszintén ajánlom!

László Holtner a year ago

A vésőgépemet kellett karbantartani, amit idő előtt teljesítettek. Megfelelően működik. Előzőleg horonyvàgógépet javítottak amivel szintén meg vagyok elégedve. Holtner Làszló

József Vigh a year ago

Porszívó motorját kellett tisztítani, illetve a szűrőket cserélni, gyors és profi munkát végeztek! Már voltam itt korábban, legközelebb is ide fogok jönni, ha szükségem lesz rá :)

All reviews on Google ↗

Frequently asked questions

Where is Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy located?

Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy is at Budapest, Budapest Attila utca 2. (Mátyás király út 17. sarok, Attila u. 2, 1039, in Budapest District III. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.

What kind of business is Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy?

Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy is listed as a porszívójavítá and is also tagged on Google as háztartási- és kisgépszerelő, elektronikai szerviz, kulcsmásolás.

What are the opening hours of Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy?

Published hours: Mon 10:00–17:30, Tue 8:30–16:00, Wed 10:00–17:30, Thu 8:30–16:00, Fri 8:30–15:00, Sat–Sun closed. Hours can change on public holidays (such as Christmas Eve, Christmas, Easter or 20 August), so call before a special trip.

Is Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy open on Sunday?

No. According to the published hours, Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy is closed on Sunday.

What is the phone number of Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy?

You can call Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy on +36 20 230 6951; the number is shown in international format (+36), so it also works from abroad.

How is Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy rated on Google?

Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy has a Google rating of 4.6 out of 5 from 61 reviews.

Does Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy have a website?

Yes, the website of Háztartásigép, porszívó és kisgép szerviz-javítás Óbuda-Csillaghegy is villgepszerviz.hu (linked on this page).

Other categories in Budapest District III

Popular searches