Heni Ruhajavító
Clothing & Fashion in Budapest District XIX
4.3 (62)
| Category | Clothing & Fashion |
|---|---|
| Address | Budapest, Üllői út 267/5, 1191 |
| Street | Üllői út |
| Area | Budapest District XIX |
| Phone | +36 20 917 4073 |
| Google rating | 4.3 (62) |
| Source | Google Maps and public records · listed Oct 10, 2026 |
Opening hours
| Monday | 8:30–16:30 |
|---|---|
| Tuesday | 8:30–16:30 |
| Wednesday | 8:30–16:30 |
| Thursday | 10:00–18:00 |
| Friday | 8:30–16:00 |
| Saturday | Closed |
| Sunday | Closed |
About Heni Ruhajavító
Ruhajavítás A-tól Z-ig — elfogadható árakon ! Közel 40 éves tapasztalattal ...az egyszerű nadrág felhajtástól a menyasszonyi ruha átalakításig ...zippzárcsere...függönyök, terítők szegése...huzatok varrása...szűkítés, betoldás...kabát levágás, bélés csere...stoppolás...stb. Magyar gyártású anyagokkal dolgozom pl. zippzár, koptató... Munkámra igényes vagyok (mások szerint is), az ígért határidőt betartom. Szükség esetén sürgős munkát is vállalok. Köszönöm, ha megtisztelnek bizalmukkal.
Heni Ruhajavító is a clothing store in Budapest District XIX. It is listed at Budapest, Üllői út 267/5, 1191, one of the local businesses residents and visitors turn to.
According to Google, Heni Ruhajavító keeps these hours: Mon–Wed 8:30–16:30, Thu 10:00–18:00, Fri 8:30–16:00, Sat–Sun closed. It is open 5 days a week. Sunday is a day off; Sunday trading is allowed in Hungary, but many small shops still close that day. Expect changes around holidays such as Christmas Eve, Christmas, Easter and 20 August, and call first if you are making a special trip. The listed phone number is +36 20 917 4073. It is shown in international format with the +36 country code, so it works from Hungary and from abroad alike; within Hungary you can also dial 06 instead of +36.
On Google it holds a rating of 4.3 out of 5 from 62 reviews, a strong result for a clothing store that suggests consistent service.
How Heni Ruhajavító compares with other clothing & fashion in Budapest District XIX
- It usually closes at 4:30 PM, earlier than 7 of the 8 clothing & fashion in Budapest District XIX that publish their hours, so check the time before a late visit.
- It shares Üllői út with 169 other listed businesses.
- Nearest other clothing & fashion: Ruhadoktor (0.2 km), Folt hátán folt (0.5 km), Kuhn Brigitta Női Szabó, Szabás, Varrás, Ruhajavítás (0.7 km)
Latest Google reviews
The 5 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.
Stjuca 4 months ago
Maximálisan ajánlom! A hölgy tündéri, és szépen dolgozik.
Teca Markó a year ago
Ez a nő felháborító, egy könnyű kis felsőt /56 kilós vagyok tehát nem nagytestű :-) / 3.500 ft ért varr fel! Kb.annyiért vettem!
kulcsareva78 Kulcsár 3 years ago
Bárcsak ne is láttam volna meg a google keresőbe:( Egy 70 ezres anyagomat varrta meg a fonálján, vittem egy világos beige mintát és az anyag amit otthagytam annak is a szine a világos beige volt, az alja meg a tipikus filc sötétbarna színben. Képet is mutattam hova kellene, meg is kérdeztem becsületesen hogy meg tudja-e varrni, és hogy kb mennyibe kerül. Azt a választ kaptam hogy megvarrja 2-3 hét és kb. 20 ezer ft. Kaptam egy 10.000 ft-os blokkot az előlegről és ennyi🤷♀️Semmilyen dokumentum nem került megírásra hogy mit szeretnék, mit vett át, milyen határidővel és természetesen aláírni sem tudtam semmit mivel nem volt mit. Meglett határidőre... elvileg egy masszőrt is kellett volna fizetnem mert annyira kikészült a hőlgy háta(talán szakmát kellene váltani) a kb. 20 ezerből lett 30 ezer (mert az ismerősök azt mondták hogy 50-ért kellett volna elvállalni(mi van??? 🤷♀️) aztán amikor mindent kifizettem akkor jött a meglepi.... A sötétbarna filc lett megvarrva színnek😩azt hittem ott ájulok el. A válasz az volt hogy én nem mondtam melyik lesz a színe 🙄Kérdem én... egy 30 éve szakember varrónő ha már nem tudja eldönteni hogy egy minőségi anyagnak melyik a színe mindamellett hogy az
Melinda Fűkő 4 years ago
Több mindent is varrattunk már nála. Mindig nagyon segítőkész volt, igényes munkát ad ki a keze közül, ügyfélbarát áron. Csak ajánlani tudom, máskor is hozzá visszük a javítanivaló dolgainkat.
Gábor Puskás 8 years ago
Egy honapja voltunk a parommal...Korrekt áron vállalta a hölgy, ráadásul szinte azonnal... Rendkívül elégedettek voltunk! Bár csak több ilyen tisztességes, és segítőkész szolgáltató lenne a világon. A sürgősség ellenére se azzal volt elfoglalva, hogy hogyan vágjon meg, mint más konkurens varroda, akit felhívtam... És a munka minősége is kiváló. Ezt azért tudom megítélni, mert az édesanyám varrónő volt, gépek között nőttem fel... Egy szó, mint száz, mindenkinek csak ajanlani tudom, és ezentúl én is csak ide hozok varrni valót.
Frequently asked questions
Where is Heni Ruhajavító located?
Heni Ruhajavító is at Budapest, Üllői út 267/5, 1191, in Budapest District XIX. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.
What kind of business is Heni Ruhajavító?
Heni Ruhajavító is listed as a clothing store.
What are the opening hours of Heni Ruhajavító?
Published hours: Mon–Wed 8:30–16:30, Thu 10:00–18:00, Fri 8:30–16:00, Sat–Sun closed. Hours can change on public holidays (such as Christmas Eve, Christmas, Easter or 20 August), so call before a special trip.
Is Heni Ruhajavító open on Sunday?
No. According to the published hours, Heni Ruhajavító is closed on Sunday. Sunday trading is allowed in Hungary (the 2015 Sunday closing law was repealed in 2016): shopping centres and the big supermarket chains usually open on Sunday, while small shops often close.
What is the phone number of Heni Ruhajavító?
You can call Heni Ruhajavító on +36 20 917 4073; the number is shown in international format (+36), so it also works from abroad.
How is Heni Ruhajavító rated on Google?
Heni Ruhajavító has a Google rating of 4.3 out of 5 from 62 reviews.
Are there other clothing & fashion near Heni Ruhajavító?
Yes. Budapest District XIX also has Ruhaszerviz Most Azonnal, Kuhn Brigitta Női Szabó, Szabás, Varrás, Ruhajavítás, Pepco among others; see the full list of clothing & fashion at the bottom of this page.
More clothing & fashion in Budapest District XIX
All clothing & fashion in Budapest District XIX →Ruhaszerviz Most Azonnal
Clothing & Fashion · Budapest District XIX
Kuhn Brigitta Női Szabó, Szabás, Varrás, Ruhajavítás
Clothing & Fashion · Budapest District XIX
Pepco
Clothing & Fashion · Budapest District XIX
Takko Fashion
Clothing & Fashion · Budapest District XIX
Kata ruhaklinikája
Clothing & Fashion · Budapest District XIX
Ruhadoktor
Clothing & Fashion · Budapest District XIX
Other categories in Budapest District XIX
Popular searches
- Clothing & Fashion in Budapest District XIX
- Clothing & Fashion near Budapest District XIX
- Clothing & Fashion in Budapest
- Top rated Clothing & Fashion in Budapest District XIX
- Bakeries & Pastry Shops in Budapest District XIX
- Hungarian Restaurants & Csárdas in Budapest District XIX
- Hotels in Budapest District XIX
- Dentists & Dental Clinics in Budapest District XIX