Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft.
Vállalati iroda in Budapest District III
5.0 (7)
| Category | Vállalati iroda · Könyvelőiroda |
|---|---|
| Address | Budapest, Búvár u. 3 III-15, 1033 |
| Area | Budapest District III |
| Phone | +36 20 492 6712 |
| Google rating | 5.0 (7) |
| Source | Google Maps and public records · listed Oct 3, 2026 · updated Oct 6, 2026 |
Opening hours
| Monday | 9:00–17:00 |
|---|---|
| Tuesday | 9:00–17:00 |
| Wednesday | 9:00–17:00 |
| Thursday | 9:00–17:00 |
| Friday | 9:00–15:00 |
| Saturday | Closed |
| Sunday | Closed |
About Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft.
Megbízható szolgáltatót keres? Könyvelés, bérszámfejtés, adótanácsadás, a legjobb megoldás: Optima Ratio Kft. A név kötelez.
Munkatársaink több évtizede foglalkoznak különböző területen tevékenykedő mikro- és kisvállalkozások könyvelésével.
Cégvezetőink multinacionális cégeknél és az adóhatóságnál tapasztalatot szerzett elkötelezett szakemberek, regisztrált mérlegképes könyvelők, adótanácsadók.
Az Ön vállalkozása jó termékekkel, sikeres marketing és értékesítési stratégiával kiemelkedő bevételt érhet el, de a hosszú távú és eredményes gazdálkodás egyik meghatározó eleme a professzionális könyvelés.
Mi ezt kínáljuk önnek.
Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. is one of the vállalati iroda listed in Budapest District III. The business is registered at Budapest, Búvár u. 3 III-15, 1033; use this page to check its opening hours, phone number and Google rating before you make the trip. Google also tags it under könyvelőiroda, which is worth knowing if you are comparing several options in the area.
According to Google, Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. keeps these hours: Mon–Thu 9:00–17:00, Fri 9:00–15:00, Sat–Sun closed. That makes 5 working days a week. Sunday is a day off. Expect changes around holidays such as Christmas Eve, Christmas, Easter and 20 August, and call first if you are making a special trip. You can reach Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. on +36 20 492 6712; calling is the quickest way to ask about availability, prices or directions. More information is available on its website, optimaratio.hu.
Customers rate it 5.0 out of 5 on Google across 7 reviews, a score that reflects consistently positive feedback.
How Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. compares with other vállalati iroda in Budapest District III
- It has 7 Google reviews so far, against a median of 7 for vállalati iroda in Budapest District III, so its score is still an early read.
- Nearest other vállalati iroda: Székhelyszolgáltatás AB Könyvelés Kft. (0.5 km), Dobó Gábor E. V. - Szobafestő, mázoló, tapétázó (0.7 km), FORBI-PLUS Kft. (0.7 km)
Latest Google reviews
The 5 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.
Tímea Badinka 4 years ago
Legjobb döntés volt egyéni vállalkozókènt őket vàlasztani a könyveléshez!
Attila Kovács 4 years ago
Bátran merem ajánlani őket , könyvelői és adótanácsadói szempontból is. Ágnes kedvessége határtalan. Köszönöm munkátokat.
Róbert Sziklai 5 years ago
Óbuba sok minden miatt a szívemhez nőtt.de, az elmúlt tíz évben leginkább az Optima Ráció Könyvelő Iroda miatt látogatom.Gondokkal terhelve keresem fel Őket, majd gond nélkül távozom. Jól ismerik a jogszabályok útvesztőit, mindég van rám idejük és rendre megoldják a nyilvántartási és beszámolási kötelezettségeimet. Köszönöm a profizmusukat!
Attila Tóth 5 years ago
Az Optima Ratio Kft csapata mindig nagy gonddal és szakértelemmel segítette vállalkozásom könyvelését, Ági és Attila hozzáállása és segítőkészsége miatt minden cégnek bátran ajánlom szolgáltatásaikat! További sok sikert!
Eszter Dr.Bártfai 5 years ago
A Bobdent Fogászati Kft ügyvezetőjeként csak ajánlani tudom az OPtima Ratio Könyvelő Irodát. Közel 21 éve tart az együttműködésünk és nagyon elégedettek vagyunk a naprakész könyvelői és adótanácsadói szolgáltatásukkal. Számunkra fontos a napi szintű könyvelői segítség, amiben az Optima Ratio nagyszerű partner. Minden esetben (pl. NAV-os megkeresések, asadóügyek, hitelügyintézés, munkáltatói ügyek, pályázatok stb.) mindig gyors és szakszerű segítséget kapunk, ami nagyon megnyugtató.
Frequently asked questions
Where is Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. located?
Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. is at Budapest, Búvár u. 3 III-15, 1033, in Budapest District III. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.
What kind of business is Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft.?
Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. is listed as a vállalati iroda and is also tagged on Google as könyvelőiroda.
What are the opening hours of Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft.?
Published hours: Mon–Thu 9:00–17:00, Fri 9:00–15:00, Sat–Sun closed. Hours can change on public holidays (such as Christmas Eve, Christmas, Easter or 20 August), so call before a special trip.
Is Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. open on Sunday?
No. According to the published hours, Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. is closed on Sunday.
What is the phone number of Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft.?
You can call Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. on +36 20 492 6712; the number is shown in international format (+36), so it also works from abroad.
How is Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. rated on Google?
Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft. has a Google rating of 5.0 out of 5 from 7 reviews.
Are there other vállalati iroda near Optima Ratio Könyvelő Iroda Kft.?
Yes. Budapest District III also has Óbudai Mesevilág Óvoda (Székhely), Székhelyszolgáltatás AB Könyvelés Kft., Asztalos Mánia among others; see the full list of vállalati iroda at the bottom of this page.
More vállalati iroda in Budapest District III
All vállalati iroda in Budapest District III →Óbudai Mesevilág Óvoda (Székhely)
Vállalati iroda · Budapest District III
Székhelyszolgáltatás AB Könyvelés Kft.
Vállalati iroda · Budapest District III
Asztalos Mánia
Vállalati iroda · Budapest District III
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Vállalati iroda · Budapest District III
Dobó Gábor E. V. - Szobafestő, mázoló, tapétázó
Vállalati iroda · Budapest District III
FORBI-PLUS Kft.
Vállalati iroda · Budapest District III
Other categories in Budapest District III
Popular searches
- Vállalati iroda in Budapest District III
- Vállalati iroda near Budapest District III
- Vállalati iroda in Budapest
- Top rated Vállalati iroda in Budapest District III
- Accountants & Tax Advisers in Budapest District III
- Restaurants in Budapest District III
- Bakeries & Pastry Shops in Budapest District III
- Dentists & Dental Clinics in Budapest District III