Secdoor Hungary Kft

Roofing, Windows & Facades in Budapest District VII

4.5 (64)

CategoryRoofing, Windows & Facades
AddressBudapest, Garay tér 20, 1076
StreetGaray tér
AreaBudapest District VII
Phone+36 30 946 4969
Google rating 4.5 (64)
SourceGoogle Maps and public records · listed Oct 7, 2026 · updated Oct 8, 2026

About Secdoor Hungary Kft

Secdoor Hungary Kft is a roofing, windows or facade specialist in Budapest District VII. It is listed at Budapest, Garay tér 20, 1076, one of the local businesses residents and visitors turn to.

Opening hours have not been published for this listing yet. Most businesses of this type in Budapest District VII keep standard hours, but call ahead to be sure, especially on Saturdays, Sundays and public holidays. You can reach Secdoor Hungary Kft on +36 30 946 4969; calling is the quickest way to ask about availability, prices or directions. Its website is secdoors.com, where you may find prices, details of what it offers or booking options.

Customers rate it 4.5 out of 5 on Google across 64 reviews, a score that reflects consistently positive feedback.

How Secdoor Hungary Kft compares with other roofing, windows & facades in Budapest District VII

Latest Google reviews

The 5 most recent reviews shown on Google Maps. Reviews belong to their authors; read all of them on Google.

Kornél Krizsán 7 months ago

Nagyon szép ajtó profi, gyors beszeréssel, kedvező áron. A hangszigetelés is sokkal jobb lett. Rendesek és segítőkészek. Kifejezetten ajánlom őket.

Agnes Herbak 9 months ago

2025/Nov, kispesti panellakásba bejárati ajtót rendeltem tőlük. Jöttek a fiúk, beszerelték, rendben lezajlott. Teltek a hetek, az új ajtó folyamatosan nyikorgott, hangosan. Előzőleg mondták, hogy fújjuk ki WD40-nel, mert lehet benne bontási--felújítási por, apró törmelék. Ezt meg is tettük. Ez nem változtatott azon, hogy továbbra is megmaradt a nyikorgás. Felhívtam a Cégvezetőt, nagyon normális volt, pár napon belül kijöttek a fiúk és korrigáltak az ajtó beállításán. A nyikorgás megszűnt. Tudom, hogy az a korrekt, ha ilyenért nem kérnek pluszban pénzt, de vannak szolgáltatók, akik megteszik... A Secdoorosok nem kértek semmit. Mindenki mindvégig normális, kedves, korrekt volt, a hibát megoldották. Ha legközelebb ajtóra volna szükségem, őket keresném meg először.

Edit Linda Gönczy 10 months ago

Kétségbeesve hívtam fel a céget, mert az előző ajtónk szét lett verve, ami ezáltal nem csak zárhatatlan, hanem becsukhatatlan is lett. Mindössze egyetlen éjszakát kellett így eltöltenünk, másnap már jöttek is és teljes ajtócserét végeztek. Nem volt egyszerű a csere, mert kicsit kisebb volt a nyílás az új ajtónak. A fiúk viszont megtalálták a megoldást és meg is csinálták. Minden kérdéses helyzetben szóltak és együtt döntöttünk. A végeredmény csodálatos lett. Fel is takarítottak maguk után, a bontással járó fal-hibákat is javították, gyönyörű lett a végeredmény. A zár működését is elmagyarázták, és számlát is kaptam. Összességében rendkívül hálás vagyok a gyorsaságért és a kiváló munkáért.

Boglárka Tiwald a year ago

2020.-ban, amikor 2 ajtót beszerelték, akkor meg voltunk velük elégedve. Garancia idő alatt az egyik ajtón kellett a felső zárat és a kilincset is cserélni. 2024.11.10.-én (vasárnap) kihívtuk őket, mert a másik ajtó megadta magát és nem tudtunk a lakásba bejönni. 1 órán belül kijött egyik munkatársuk, aki magyarul nem beszélt, de megértettük egymást angolul. Nagyjából 2 órán keresztül egy rézdróttal és a diakigzolványával igyekezett kitalálni, hogy mi lehet a probléma, majd el kezdte szétszedni a zárat. (Azonban fúrógépet sem hozott magával, hanem tőlünk kért!). Majd egy másik kolllgája is kijött, mert 2 óra után sem tudta feltörni a zárat. Az a kolléga 20 percben belül megoldotta, de új zárat nem is hoztak magukkal (minden szemetüket itt hagyták), így egy napig kilincs és alsó zár nélkül volt használható az ajtó. Másnap, hétfőn beszerelték az új alsó zárat.

Eniko Szabo 3 years ago

Megbízható, korrekt cég, pontos, kiváló munka. Honlapon keresztül küldtem megrendelést, másnap felhívtak, az első számomra alkalmas időpontra meg is állapodtunk (1 héten belül). Az időpontra pontosan érkeztek, sőt néhány perccel korábban! Kb. 1 óra alatt végeztek, szabvány panelajtó csere volt. A kibontott ajtót és a sittet is elvitték, maguk után nagyjából össze is takarítottak! Az új ajtó beépítése után a keretnél a szükséges helyeken korrektül gipszkartonoztak is. Az ár fillérre pontosan annyi volt, amennyi a honalpon is meg volt jelölve. Nyugtát is kaptam, garit is. Az egyik szerelő részletes eligazítást tartott az ajtó összes funkciójáról, a zárak működéséről. Őszintén meg voltam döbbenve, hogy létezik még ilyen cég. Az ajtó szuper, az ár nagyon rendben van, a szolgáltatás 5 csillagos! Köszönöm!

All reviews on Google ↗

Frequently asked questions

Where is Secdoor Hungary Kft located?

Secdoor Hungary Kft is at Budapest, Garay tér 20, 1076, in Budapest District VII. Use the “Open in Google Maps” button on this page for directions.

What kind of business is Secdoor Hungary Kft?

Secdoor Hungary Kft is listed as a roofing, windows or facade specialist.

What are the opening hours of Secdoor Hungary Kft?

Opening hours have not been published for this listing. Call ahead or check Google Maps before visiting.

How do I book an appointment?

The simplest way is to call +36 30 946 4969. Some businesses also take bookings via secdoors.com. On first contact describe what you need and ask about the price and the next free slot.

How is Secdoor Hungary Kft rated on Google?

Secdoor Hungary Kft has a Google rating of 4.5 out of 5 from 64 reviews.

Are there other roofing, windows & facades near Secdoor Hungary Kft?

Yes. Budapest District VII also has Üveges műhely, Árnyéktech Redőny, Fenstherm Műanyag Nyílászárók among others; see the full list of roofing, windows & facades at the bottom of this page.

Does Secdoor Hungary Kft have a website?

Yes, the website of Secdoor Hungary Kft is secdoors.com (linked on this page).

More roofing, windows & facades in Budapest District VII

All roofing, windows & facades in Budapest District VII →

Üveges műhely

Roofing, Windows & Facades · Budapest District VII

Budapest, Jósika u. 10, 1077

4.8 (47)

Árnyéktech Redőny

Roofing, Windows & Facades · Budapest District VII

Budapest, Király u. 103, 1077

3.8 (22)

Other categories in Budapest District VII

Popular searches