Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet

Általános iskolák · Budapest XX. kerület

KategóriaÁltalános iskolák
CímBudapest, Ady Endre u. 90-100, 1204
UtcaAdy Endre utca
TelepülésBudapest XX. kerület
Telefon+36 1 421 5060
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-20 · frissítve: 2026-10-22

Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet röviden

Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet – általános iskola Budapest XX. kerületében. Cím: Budapest, Ady Endre u. 90-100, 1204. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest XX. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. Telefonon a +36 1 421 5060 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: adyaltisk.fw.hu.

A XX. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet más vállalkozásokkal összehasonlítva: Általános iskolák, Budapest XX. kerület

Gyakori kérdések

Hol található az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet?

Cím: Budapest, Ady Endre u. 90-100, 1204 (Budapest XX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet?

Az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet az „Általános iskolák” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Hogyan lehet jelentkezni?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 421 5060. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.

Milyen az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet Google-értékelése?

Az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet még nem kapott Google-értékelést.

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Általános iskolák” kategóriában?

Igen. Budapest XX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Budapest XX. Kerületi Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola, Budapest, XX. Kerületi Hajós Alfréd Általános Iskola, Gyulai István Általános Iskola. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol érhető el az Ady Endre Általános Iskola és Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet weboldala?

A weboldal címe: adyaltisk.fw.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Még több: Általános iskolák Budapest XX. kerületében

Teljes lista: Általános iskolák Budapest XX. kerületében →

További kategóriák Budapest XX. kerületében

Népszerű keresések