Anjuna Dessert Bar

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest VI. kerület

4,8 (194)

KategóriaFagylaltozók és desszertezők · Acaiétterem, Kávézó, Tortabolt
CímBudapest, Király u. 44, 1061
UtcaKirály utca
TelepülésBudapest VI. kerület
Telefon+36 30 147 1359
Google-értékelés 4,8 (194)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-05 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő10:00–20:00
Kedd10:00–20:00
Szerda10:00–20:00
Csütörtök10:00–20:00
Péntek10:00–20:00
Szombat10:00–20:00
Vasárnap10:00–20:00

Anjuna Dessert Bar röviden

We craft delicious ice pops, acai bowls, and smoothies to evoke the ultimate summer sensation. Every treat we make is 100% plant-based, entirely natural, and made from real fruits and top-quality ingredients.

At Anjuna, we believe in sustainability and want everyone to experience the joy of an endless summer. Our mission is to create delightful, nutritious, and healthy summer treats for everyone to enjoy.

To make the experience even sweeter, we also offer warm, freshly baked chimney cakes. The perfect match for that cozy, endless summer vibe.

To summarize our life, we are here to SUMMERize your life.☀️

🍦Ice Pops + Dip&Topping 🍨Acai Bowls 🥤Smoothies 🪵Chimney Cakes 👨‍👩‍👧‍👦 Lactose-free, vegan 🌱Plant-based 🍰Gluten-free options

Anjuna Dessert Bar más vállalkozásokkal összehasonlítva: Fagylaltozók és desszertezők, Budapest VI. kerület

  • Ennél (4,8) magasabb átlagpontszáma csak 1 vállalkozásnak van a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező 7 környékbeli vállalkozása közül.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Király utca): 64.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Fragola konzi (0,1 km), Hisztéria Cremeria (0,4 km), Erdei Fagyizó Opera (0,4 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Szonja Mészáros 3 hónapja

Nagyon finomak a jégkrémek és széles a választék. Még a kutyákra is gondolnak.

Tina Dr. 3 hónapja

Az acai tál nagyon rossz volt,rengeteg granola volt a tálban,ami összefolyt a híg vizezett acaival,ehhez nem friss banánt és 2 szem szezonális gyümölcsöt raktak. A Rio Calling nevű acai tálat rendeltük. A képre nem is hasonlított,ahogy reklámozzák.A kiszolgálás is amatőr volt. 2 csillagra csak a helyszín emeli.

Krisztina Kovács 5 hónapja

Nina nevű lány nagyon ért a kiszolgáláshoz és nagyon igényesen készíti el a dolgokat,kellemes kisugárzású ember tőle még finomabb a fagyi :) !

Éva Durkó egy éve

Isteni finomság! Kellemes hely! Nagyon kedves és aranyos kiszolgáló személyzet! 👏👏👏

Luca Kalmár egy éve

Nagyon ajánlom. Nagyon kellemes ízharmónia. Kedves volt a helyszín is és a kiszolgálás is. Biztos jövünk még😊

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Anjuna Dessert Bar?

Cím: Budapest, Király u. 44, 1061 (Budapest VI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Anjuna Dessert Bar?

Az Anjuna Dessert Bar a „Fagylaltozók és desszertezők” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: acaiétterem, kávézó, tortabolt.

Mikor van nyitva az Anjuna Dessert Bar?

A megadott nyitvatartás: minden nap 10:00–20:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Anjuna Dessert Bar?

Igen, vasárnap: 10:00–20:00. Magyarországon a legtöbb étterem és kávézó hétvégén is nyitva van.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 147 1359. Egyes helyeken az anjunapops.com weboldalon is lehet foglalni.

Milyen az Anjuna Dessert Bar Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (194 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Fagylaltozók és desszertezők” kategóriában?

Igen. Budapest VI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Erdei Fagyizó Opera, Bruno Gelateria - Jókai, Dolce Fantasia Gelateria Italiana - olasz kézműves fagylalt. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Fagylaltozók és desszertezők Budapest VI. kerületében

Teljes lista: Fagylaltozók és desszertezők Budapest VI. kerületében →

Erdei Fagyizó Opera

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest VI. kerület

Budapest, Hajós u. 12, 1065

4,8 (396)

Bruno Gelateria - Jókai

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest VI. kerület

Budapest, Jókai u. 1, 1066

4,9 (147)

Fragola konzi

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest VI. kerület

Budapest, Nagymező u. 6, 1065

4,3 (522)

Hisztéria Cremeria

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest VI. kerület

Budapest, Andrássy út 44, 1061

4,2 (2332)

További kategóriák Budapest VI. kerületében

Népszerű keresések