AUM Jógaközpont
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület
4,4 (53)
| Kategória | Jóga és pilates |
|---|---|
| Cím | Budapest, Károly krt. 3-a 1/10, 1075 |
| Utca | Károly körút 3-a |
| Település | Budapest VII. kerület |
| Telefon | +36 30 552 3070 |
| Google-értékelés | 4,4 (53) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 16:00–19:00 |
|---|---|
| Kedd | 16:00–19:00 |
| Szerda | 16:00–19:00 |
| Csütörtök | 16:00–19:00 |
| Péntek | Zárva |
| Szombat | Zárva |
| Vasárnap | Zárva |
AUM Jógaközpont röviden
Jóga a város szívében, az Astorián, már több, mint 14 éve! Két terem + kezelő, 15+ oktató, 40+ óra hetente.
Az AUM Jógaközpont a „Jóga és pilates” kategória egyik bejegyzése Budapest VII. kerületében. A cím: Budapest, Károly krt. 3-a 1/10, 1075. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.
A közzétett nyitvatartás: H–Cs 16:00–19:00, P–V zárva. Ez heti 4 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 30 552 3070. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: aumjoga.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,4 pont az 5-ből (53 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
AUM Jógaközpont más vállalkozásokkal összehasonlítva: Jóga és pilates, Budapest VII. kerület
- A Google-értékelések száma (53) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 11).
- Vasárnap zárva, míg a többi itteni, nyitvatartást közzétevő vállalkozás közül (összesen: 7) 4 nyitva tart aznap.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Bikram Jóga Központ (0,1 km), Aerial Yoga Hungary (0,3 km), Felkelő Nap Háza Stúdió (0,7 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Budavári Nikolett 3 hónapja
Próba órán jártam itt az elmúlt hónapokban. A lehetőség nagyon jó, örülök, hogy kipróbálhattam. Az óra élvezetes volt, jól megmozgatott és az oktató is szimpatikus volt. Sajnos a terem elrendezése nem teszi lehetővé, hogy mindenhonnan látni lehessen az oktatót, ez számomra kicsit negatív élményt adott.
Zsaniii Szabo 3 hónapja
Először is szeretném leszögezni, hogy hibáztam. Az eredetileg lefoglalt próbaórára végül nem tudtam elmenni, később pedig egy ismerősöm jelentkezett be helyettem az én telefonszámommal. Teljesen elfogadom, hogy emiatt nem vehettem igénybe az ingyenes próbaalkalmat, ezzel kapcsolatban nincs bennem rossz érzés, az óra árát szívesen kifizettem volna. A csalódottságomat az ügyfélszolgálattal folytatott telefonbeszélgetés okozta. A hangnem számomra lekezelő, kioktató és kellemetlen volt, mintha valami megbocsáthatatlan dolgot tettem volna. Nem azt vártam, hogy kivételt tegyenek velem, csupán egy emberibb, megértőbb kommunikációt. Úgy éreztem, hogy nem partnerként kezeltek, hanem megszidtak egy olyan hiba miatt, amit én magam is elismertem. A legrosszabb érzés az volt, hogy a beszélgetés végére szinte azt éreztem, mintha nem lennék szívesen látott vendég. Kár érte, mert az órák és maga a hely nagyon szimpatikus volt, és eredetileg szívesen jártam volna ide. Nem az ingyenes próbaóra elvesztése miatt írom ezt a véleményt, hanem azért, mert a kommunikáció módja miatt végül elment a kedvem attól, hogy visszatérjek.
Ildikó Keresztesi 5 hónapja
Hangfürdőn voltam, nagyon jó volt, feltöltödtem, ellazultam. Mindenkinek ajánlom.
Csermány Gréta 9 hónapja
Csak egy csomagot vettem át, de a recepciósnak valami eszméletlenül idegbeteg, lekezelő volt a stílusa.
Fanni Dr. Juhász egy éve
A hétfő 17:00 kezdetű pilatesre érkeztem elsőalkalmas vendégként, ahol a recepciós minősíthetetlen stílusban fogadott. Végig éreztette, hogy zavarom a kérdéseimmel (mivel még sosem voltam a helyen, így nem elvárható, hogy kiismerjem magam), és szememre hányta hogy amiatt vétett adminisztrációs hibát, mert hozzászóltam és kizökkentettem. Az óra és az oktató egyébként jó volt, de az élmény miatt sajnos visszatérő vendégként engem elveszítettek.
Gyakori kérdések
Hol található az AUM Jógaközpont?
Cím: Budapest, Károly krt. 3-a 1/10, 1075 (Budapest VII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik az AUM Jógaközpont?
Az AUM Jógaközpont a „Jóga és pilates” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva az AUM Jógaközpont?
A megadott nyitvatartás: H–Cs 16:00–19:00, P–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van az AUM Jógaközpont?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint az AUM Jógaközpont vasárnap zárva tart.
Hogyan foglalhatok időpontot?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 552 3070. Egyes vállalkozásoknál az aumjoga.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.
Milyen az AUM Jógaközpont Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,4 az 5-ből (53 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Jóga és pilates” kategóriában?
Igen. Budapest VII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Bikram Jóga Központ, Aditi-Sound Therapy&Yoga I Molnár Olívia, Aerial Yoga Hungary. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Jóga és pilates Budapest VII. kerületében
Teljes lista: Jóga és pilates Budapest VII. kerületében →Bikram Jóga Központ
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület
Aditi-Sound Therapy&Yoga I Molnár Olívia
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület
Aerial Yoga Hungary
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület
Flow studió
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület
Essential Yoga Studio
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület
Ahana Yoga & Pilates Studio
Jóga és pilates · Budapest VII. kerület