Automobil Online Kft.

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

5,0 (522)

KategóriaAutókereskedések és használtautó-kereskedők
CímBudapest, Kerepesi út 192, 1163
UtcaKerepesi út
TelepülésBudapest XVI. kerület
Google-értékelés 5,0 (522)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-15 · frissítve: 2026-10-21

Nyitvatartás

Hétfő9:00–17:00
Kedd9:00–17:00
Szerda9:00–17:00
Csütörtök9:00–17:00
Péntek9:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Automobil Online Kft. röviden

Az Automobil Online Kft. Budapest XVI. kerületében, a Kerepesi úton működő használtautó-kereskedés, amely személygépkocsik adásvételével foglalkozik. A telephely hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között tart nyitva, hétvégén zárva van, így az érdeklődőknek célszerű munkanapokon, telefonos vagy online előzetes egyeztetés után felkeresni a kereskedést.

A Google-értékelések alapján (5,0/5, több mint 500 vélemény) az ügyfelek kiemelik az ügyintézés gyorsaságát és az eladók segítőkészségét. Az aktuális készletről, a kínált típusokról és az árakról a kereskedés honlapján, az automobil.hu oldalon tájékozódhat, mivel ezek folyamatosan változnak.

A Kerepesi út Budapest XVI. kerületének egyik főbb közlekedési tengelye, így a telephely autóval jól megközelíthető, és a környéken általában van lehetőség parkolásra is a kereskedés területén vagy annak közelében.

Ajánljuk mindazoknak, akik Budapest keleti részén keresnek megbízható használtautó-kereskedést, és szeretnék személyesen is megtekinteni a kínált gépkocsikat vásárlás előtt.

Automobil Online Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autókereskedések és használtautó-kereskedők, Budapest XVI. kerület

  • A Google-értékelések száma (522) alapján 2. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 16).
  • Átlagpontszám: 5,0, ez a legmagasabb a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező környékbeli vállalkozásai között (összesen: 14); ugyanennyi további vállalkozásé is: 1.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Kerepesi út): 2.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: MRTN car (0,4 km), Carpáti Kft. (0,8 km), Sashalom auto kft (1,3 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Detti Kolossváry 2 hónapja

Első autónk megtalálásához kerestünk segítséget. Több munkatársam ajánlása során jutottunk el az Automobilhoz. Álomautónk megvásárlásában volt a csapat a segítségünkre. Nagyon kedvesek voltak, mindenben segítették a folyamatot (vásárlás, papírozás, szervizelés, autó átnézés, gumicsere). Jó szívvel ajánljuk az Automobil csapatát a gördülékeny és profi autóvásárlás élményéhez!

Mihály Dr. Újhelyi 3 hónapja

Szívből ajánlom Gábort mindenkinek, aki külföldről szeretne autót vásárolni vagy behozatni. A teljes folyamat során rendkívül segítőkész, precíz és profi volt. Végig kézben tartotta az ügyintézést, folyamatosan tájékoztatott a fejleményekről, és minden kérdésemre gyorsan válaszolt. Ennek köszönhetően az autó behozatala teljesen gördülékenyen és stresszmentesen zajlott. Ritka manapság az ilyen megbízható és lelkiismeretes szolgáltatás. Köszönöm a munkádat, Gábor!

Lili Kardos 4 hónapja

Egyáltalán nem értek az autókhoz, így nagyon megnyugtató volt a nyilvánvaló szakértelem, ahogy az igényeimnek megfelelő lehetőségeken végigmentünk. Rengeteget számított, hogy átbeszéltük a lehetséges autótípusok pozitívumait és negatívumait. Könnyen tudtam választani helyben, a saját kínálatukból. Nem éreztem, hogy siettetnek, hiszen, egy autó megvásárlása mégiscsak egy nagy döntés. Maga a szerződéskötés is rendkívül gördülékeny volt és úgy tudtam elhozni az új autómat, hogy frissen volt szervizelve. A biztosításkötést plusz pozitívumként tudom említeni, az ügyintézést nagyban megkönnyítette, hogy azonnal felvették velem a kapcsolatot és már meg is volt a kötelező biztosítás. Röviden, kifejezetten kellemes élmény volt ez a vásárlás, figyelmesen és körültekintően jártak el s egy pillanatig sem volt rossz érzésem a folyamat alatt. Habár egy ideig most nem lesz szükségem újabb autóra, de Gáborhoz és a csapatához fordulnék a következő alkalommal is.

Krisztián Kámán 4 hónapja

Vannak még kivételek! Ez teljes mértékben elmondható az Automobil Online Kft.-ről.A minap vásároltam náluk egy autót úgy,hogy az első pillanattól kezdve leendő ügyfélként kezeltek.pedig csak telefonon értekeztünk,és maximálisan korrekten tájékoztattak.Ezután még többször egyeztettünk,és ez elég volt ahhoz,hogy felutazzak vidékről.A helyszínen az autó szemrevételezése során,minden a leírtak és elmondottak szerint volt.A több fős személyzet pedig egy profi,összeszokott,gördülékenyen működő Team benyomását keltette.Ritka az ilyen becsületes kereskedés.Külön köszönet Szabó Tamásnak a profi hozzáállásáért!

Zsuzsanna Kereskényiné Héjja 4 hónapja

Gábort egy barátunk ajánlotta, az ő segítségével 10 éve vettük az első családi autónkat. Az az autó mai napig megvan, és nagyon szeretjük. A családi logisztika kihívásai miatt azonban idővel szükségessé vált egy második autó beszerzése, ehhez természetesen ismét az ő segítségét kértük. Második alkalommal is egy szuper autóhoz jutottunk hozzá. Az egész csapata profin dolgozik, pontosak, megbízhatóak, telefonon is elérhetőek, készségesen válaszolnak minden kérdésre. Az autót patyolat tisztán, mindent elintézve adják át. Jó szívvel ajánljuk őket!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Automobil Online Kft.?

Cím: Budapest, Kerepesi út 192, 1163 (Budapest XVI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Automobil Online Kft.?

Az Automobil Online Kft. az „Autókereskedések és használtautó-kereskedők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Automobil Online Kft.?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Automobil Online Kft.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az Automobil Online Kft. vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

Telefonszám nincs megadva, ezért az elérhetőséget a Google Térkép-hivatkozáson keresztül ellenőrizze. Egyes vállalkozásoknál az automobil.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen az Automobil Online Kft. Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (522 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autókereskedések és használtautó-kereskedők” kategóriában?

Igen. Budapest XVI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Suzuki Gusztáv, AUTO HOUSE Kft., Kő-Szi Autóker Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Autókereskedések és használtautó-kereskedők Budapest XVI. kerületében

Teljes lista: Autókereskedések és használtautó-kereskedők Budapest XVI. kerületében →

Suzuki Gusztáv

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

Budapest, Gusztáv u. 37, 1161

4,7 (527)

AUTO HOUSE Kft.

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

Budapest, József u. 55, 1161

4,9 (62)

Kő-Szi Autóker Kft.

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

Budapest, Szabadföld út 70c, 1164

4,7 (126)

Hungarikum Autó

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

Budapest, György u. 29, 1161

4,6 (206)

Autocentrum16

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

Budapest, Szabadföld út 13, 1164

5,0 (32)

Cattanicar Kft .. autokereskedes

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XVI. kerület

Budapest, Szlovák út 5b, 1162

4,6 (45)

További kategóriák Budapest XVI. kerületében

Népszerű keresések