Betonép Bt

Építőipari cégek és felújítás · Budapest XI. kerület

4,0 (1)

KategóriaÉpítőipari cégek és felújítás
CímBudapest, Fehérvári út 144, 1116
UtcaFehérvári út
TelepülésBudapest XI. kerület
Telefon+36 30 577 8262
Google-értékelés 4,0 (1)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-11 · frissítve: 2026-10-12

Nyitvatartás

Hétfő7:00–17:00
Kedd7:00–17:00
Szerda7:00–17:00
Csütörtök7:00–17:00
Péntek7:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Betonép Bt röviden

Végleg bezárt, tevékenységét az Eurodima Hatvani Kft folytatja.

Betonép Bt – építőipari vállalkozás Budapest XI. kerületében. Cím: Budapest, Fehérvári út 144, 1116. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H–P 7:00–17:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 577 8262 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: web-hang.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google 4,0 pontot mutat az 5-ből, 1 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.

Betonép Bt más vállalkozásokkal összehasonlítva: Építőipari cégek és felújítás, Budapest XI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Gábor Pető 7 éve

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Betonép Bt?

Cím: Budapest, Fehérvári út 144, 1116 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Betonép Bt?

A Betonép Bt az „Építőipari cégek és felújítás” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Betonép Bt?

A megadott nyitvatartás: H–P 7:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Betonép Bt?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Betonép Bt vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 577 8262. Egyes vállalkozásoknál a web-hang.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Betonép Bt Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Építőipari cégek és felújítás” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: BauMed, Csiziredőny. Műanyag nyílászárók és árnyékolástechnika, garázskapu, Fagép Kft. - Nyílászáró szakkereskedés. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Építőipari cégek és felújítás Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Építőipari cégek és felújítás Budapest XI. kerületében →

BauMed

Építőipari cégek és felújítás · Budapest XI. kerület

Budapest, Pálinkás Antal utca 6, 1118

5,0 (189)

Joóbau Kft.

Építőipari cégek és felújítás · Budapest XI. kerület

Budapest, Kondorosi út 3, 1116

5,0 (7)

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések