Budafoki Szomszédok Piaca parkoló

Parkolók, parkolóházak és garázsok · Budapest XXII. kerület

4,0 (6)

KategóriaParkolók, parkolóházak és garázsok
CímBudapest, 1221
TelepülésBudapest XXII. kerület
Google-értékelés 4,0 (6)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-21

Budafoki Szomszédok Piaca parkoló röviden

Budafoki Szomszédok Piaca parkoló – parkoló, parkolóház vagy garázs Budapest XXII. kerületében. Cím: Budapest, 1221. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

Google-értékelése 4,0 az 5-ből, 6 vélemény alapján. Ez vegyes, de összességében stabil kép; a legfrissebb vélemények elolvasása többet elárul arról, mire számíthat egy látogatás előtt.

A XXII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Budafoki Szomszédok Piaca parkoló más vállalkozásokkal összehasonlítva: Parkolók, parkolóházak és garázsok, Budapest XXII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Ildikó Ziegler egy éve

Zsolt Simon egy éve

Gábor Albert 2 éve

László Mohilla 2 éve

Jakosits Éva 2 éve

Azért 1 csillag, mert másképp nem lehet értékelni. A piac reggel 6 órakkor nyít. A parkolóba télen nem égnek a lámpák. Semmit nem lehet látni. Kuk sötét van. Élet és baleset veszélyes.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Budafoki Szomszédok Piaca parkoló?

Cím: Budapest, 1221 (Budapest XXII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Budafoki Szomszédok Piaca parkoló?

A Budafoki Szomszédok Piaca parkoló a „Parkolók, parkolóházak és garázsok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Budafoki Szomszédok Piaca parkoló?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Hogyan fizethetek a parkolásért?

A városközpontokban fizetős parkolási zónák vannak: a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A parkolóházak és a magánparkolók saját díjszabást alkalmaznak.

Milyen a Budafoki Szomszédok Piaca parkoló Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,0 az 5-ből (6 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Parkolók, parkolóházak és garázsok” kategóriában?

Igen. Budapest XXII. kerületében például ezek is megtalálhatók: P+R parkoló (Budatétény vasútállomás [Campona]), P+R parkoló (Budafok vasútállomás), Háros vasútállomás P+R parkoló. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Parkolók, parkolóházak és garázsok Budapest XXII. kerületében

Teljes lista: Parkolók, parkolóházak és garázsok Budapest XXII. kerületében →

Promontor Parkoló

Parkolók, parkolóházak és garázsok · Budapest XXII. kerület

Budapest, Kuruc köz 1, 1221

5,0 (3)

Buszparkoló

Parkolók, parkolóházak és garázsok · Budapest XXII. kerület

Budapest, Nagytétényi út 37, 1222

4,0 (3)

További kategóriák Budapest XXII. kerületében

Népszerű keresések