Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest II. kerület

4,5 (80)

KategóriaSzépségszalonok és műkörmösök
CímBudapest, Hidegkúti út 1, 1028
UtcaHidegkúti út
TelepülésBudapest II. kerület
Telefon+36 30 241 5884
Google-értékelés 4,5 (80)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő8:00–20:00
Kedd8:00–20:00
Szerda8:00–20:00
Csütörtök8:00–20:00
Péntek8:00–20:00
Szombat8:00–18:00
Vasárnap8:00–15:00

Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon röviden

Női-férfi- gyermek fodrászat Kéz és lábápolás Kozmetika Teljeskörű szolgáltatás az egész családnak! A hét minden napján!

Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon – szépségszalon vagy műkörmös Budapest II. kerületében. Cím: Budapest, Hidegkúti út 1, 1028. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H–P 8:00–20:00, Szo 8:00–18:00, V 8:00–15:00. A hét minden napján nyitva tart. Vasárnap is nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 30 241 5884. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: huvosvolgyhaz.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,5 pont az 5-ből (80 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon más vállalkozásokkal összehasonlítva: Szépségszalonok és műkörmösök, Budapest II. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

kristóf szabó 11 hónapja

Csakis elismeréssel tudok szólni a szalon szolgáltatásairól, különösképpen Péterről, az ügyeskezű, rugalmas, és barátságos fodrászról.

bernadett korda egy éve

Online foglaláskor mosás, szárítást választottam 9900ft-ért. Göndör szárítást kértem kefével, de a fodrász sütést javasolt, de nem említette, hogy ez drágább lenne. A végén 19.290 ft.-ot kellett fizetnem, ami majdnem egy festés árával ér fel. Amikor kérdőre vontam, annyi volt a magyarázat, hogy hozzá adódik a mosás, szárításhoz, hogy sütővassal csinálta meg. A frizura 3 órát nem tartott ki.

hanna beckers egy éve

A szalonban dolgozó körmös, akihez mentem, nagyon kedves és barátságos volt, de sajnos az élményem messze elmaradt az elvárásaimtól. A körmeim formája és mérete nem lett egyforma, több helyen száraz bőr maradt a körmeim körül, és a gél felhelyezése sem volt technikailag megfelelő. Többször kellett jeleznem, hogy valami nem jó, de egy idő után már kellemetlenül éreztem magam emiatt. Bár a kolléganője próbált segíteni, az eredmény így sem lett az, amit elvártam volna ennyi pénzért. Úgy érzem, hogy a 8200 forintos ár inkább egy sokéves tapasztalattal rendelkező profi munkáját tükrözi, nem pedig egy kezdő szakemberét, aki még tanulja a technikákat. Megértem, hogy mindenki elkezdi valahol, és természetesen támogatom, ha valaki fejlődni szeretne. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy ha valaki még gyakorló szinten van, akkor ezt az áraknak is tükrözniük kellene. Sajnos az élmény csalódást okozott. Ezt a szalont jelenleg nem tudnám ajánlani azoknak, akik precíz és szakszerű munkát várnak el.

Beáta Horváth egy éve

Biankánál jártunk 2 éves kisfiammal, nagyszerű élmény volt a hajvágás. Általában végig szokta sírni, de Bianka nyugodt és kedves kisugárzásának köszönhetően teljesen megnyugodott és gond nélkül le lehetett vágni a haját, ami egyébként nagyon szépen sikerült! Ajánlom!

Agnes Daumesnil egy éve

💇‍♀️ Szuper hely! Remek felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt! Bianka nagyon kedves és profi fodrász, szívből ajánljuk! 💯🫶⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon?

Cím: Budapest, Hidegkúti út 1, 1028 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon?

A Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon a „Szépségszalonok és műkörmösök” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–20:00, Szo 8:00–18:00, V 8:00–15:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon?

Igen, vasárnap: 8:00–15:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 241 5884. Egyes vállalkozásoknál a huvosvolgyhaz.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Crosser Field Schwarzkopf Hair Salon Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (80 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Szépségszalonok és műkörmösök” kategóriában?

Igen. Budapest II. kerületében például ezek is megtalálhatók: Klau Kozmetika és Szépségszalon Budapest II. kerület, Beauty Carnival, Tóth Adri Beauty Budapest Sminktetoválás Ombre Powder Brow Stylist Budapest II. kerület. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Szépségszalonok és műkörmösök Budapest II. kerületében

Teljes lista: Szépségszalonok és műkörmösök Budapest II. kerületében →

Beauty Carnival

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest II. kerület

Budapest, Szépvölgyi út 52, 1025

4,9 (196)

Hevesi Szonja - Kozmetikus

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest II. kerület

Budapest, Frankel Leó út 14, 1027

5,0 (73)

Wellmed Beauty Kft

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest II. kerület

Budapest, Ribáry u. 11, 1022

4,9 (89)

További kategóriák Budapest II. kerületében

Népszerű keresések