Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Általános iskolák · Budapest V. kerület

KategóriaÁltalános iskolák
CímBudapest, Sütő u. 1, 1052
UtcaSütő utca
TelepülésBudapest V. kerület
Telefon+36 1 317 3963
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-05 · frissítve: 2026-10-22

Deák Téri Evangélikus Gimnázium röviden

A Deák Téri Evangélikus Gimnázium Budapest V. kerületében működik, tevékenysége szerint általános iskola. A pontos cím: Budapest, Sütő u. 1, 1052. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest V. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. Telefonon a +36 1 317 3963 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: deakteri.hu.

Deák Téri Evangélikus Gimnázium más vállalkozásokkal összehasonlítva: Általános iskolák, Budapest V. kerület

Gyakori kérdések

Hol található a Deák Téri Evangélikus Gimnázium?

Cím: Budapest, Sütő u. 1, 1052 (Budapest V. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Deák Téri Evangélikus Gimnázium?

A Deák Téri Evangélikus Gimnázium az „Általános iskolák” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Deák Téri Evangélikus Gimnázium?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Hogyan lehet jelentkezni?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 317 3963. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.

Milyen a Deák Téri Evangélikus Gimnázium Google-értékelése?

A Deák Téri Evangélikus Gimnázium még nem kapott Google-értékelést.

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Általános iskolák” kategóriában?

Igen. Budapest V. kerületében például ezek is megtalálhatók: Budapest V. Kerületi Szent István Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános iskola, Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Hild József Általános Iskola. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol érhető el a Deák Téri Evangélikus Gimnázium weboldala?

A weboldal címe: deakteri.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Még több: Általános iskolák Budapest V. kerületében

Teljes lista: Általános iskolák Budapest V. kerületében →

További kategóriák Budapest V. kerületében

Népszerű keresések