Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten

Villanyszerelők · Budapest XIII. kerület

4,9 (136)

KategóriaVillanyszerelők · Elektromos szerelési szolgáltatások, Lámpajavítás, Világítási tanácsadó, Szerelő
CímBudapest, Botond u. 15, 1134
UtcaBotond utca
TelepülésBudapest XIII. kerület
Telefon+36 30 351 2324
Google-értékelés 4,9 (136)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő7:00–18:00
Kedd7:00–18:00
Szerda7:00–18:00
Csütörtök7:00–18:00
Péntek7:00–18:00
Szombat8:00–15:00
Vasárnap8:00–15:00

Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten röviden

Villanyszerelő vállalkozásunk olcsón és garanciával javítja ön elektromos rendszerét. Budapesten és környekén a legjobb áron villanyszerelési szolgáltatás. Lehető leggyorsabban elvégezzük a villanyszerelést, teljes elektromos hálózat kiépítését és a hibaelhárítást. Foglalkozunk hibaelhárítással, eszközbekötéssel ( főzőlap, bojler, kazán, fűtőtest), elektromos rendszer kiépítéssel, elektromos rendszer javítással, érintés védelemmel, mérőhely szabványosítással és kiépítéssel. Non stop hívhatóak vagyunk Budapesten, de a címek érkezési sorrendben lesznek felvéve, ezért ajánlatos gyorsan egyeztetni, a gyors elektromos hiba és elektromos rendszer kiépítése végett. Villanyszerelés Budapesten és villanyszerelő Pest vármegyében.

A Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten Budapest XIII. kerületében működik, tevékenysége szerint villanyszerelő. A pontos cím: Budapest, Botond u. 15, 1134. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek. A Google a következő kategóriákba is besorolja: elektromos szerelési szolgáltatások, lámpajavítás, világítási tanácsadó, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 7:00–18:00, Szo–V 8:00–15:00. A hét minden napján nyitva tart. Vasárnap is nyitva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 30 351 2324 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: doktorvillany.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (136 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten más vállalkozásokkal összehasonlítva: Villanyszerelők, Budapest XIII. kerület

  • A legtöbb Google-értékelés (136) a kategória összes környékbeli vállalkozása közül (összesen: 12).
  • Általában 18:00-kor zár, később, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 8 környékbeli vállalkozása közül 6.
  • Vasárnap nyitva; a többi itteni, nyitvatartást közzétevő vállalkozás közül (összesen: 9) csak 0 tart nyitva vasárnap.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Botond utca): 3.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Bölöni István E.v. (0,1 km), Antonvill Kft (0,1 km), Villanyszerelő Budapest (0,1 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Károly Kiss 3 hete

A munkát jól el végezte, csak, ha más neki nem tetsző dolog volt, akkor fordult át kevéssé kedvessé, de szakembereknél elő fordul. Amúgy megbízható, csak túlon túl magabiztos.

Judit Bozzay 5 hónapja

Teljes lelkiismeretsèggel tudom ajánlani a szolgàltatásaikat, mert az ügyfeleiket pontos és hasznos információkkal látjâk el mielőtt a felelőség teljes munkát elkezdenék. 2026 àprilis -Reizik Judit

Ágnes Masters 5 hónapja

Nagyon elégedett vagyok Doktorvillany szolgáltatásával. Korrekt, gyors és kis szerelést is megold. Ajánlom!

Levente Tóth 7 hónapja

Nagyon elégedett voltam Zsolt munkájával. Megbeszéltek alapján pontosan időben érkezett. Hibaelháritást csinált nálunk. Tudom ajánlani másoknak is.

Gábor Papp 8 hónapja

A lakásom felülvizsgálatát és a villanyhálózatának az átalakítását kértem tőle. Kiváló munkát végzett időre és szépen dolgozva. Meg vagyok vele elégedve.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten?

Cím: Budapest, Botond u. 15, 1134 (Budapest XIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten?

A Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten a „Villanyszerelők” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: elektromos szerelési szolgáltatások, lámpajavítás, világítási tanácsadó.

Mikor van nyitva a Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten?

A megadott nyitvatartás: H–P 7:00–18:00, Szo–V 8:00–15:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten?

Igen, vasárnap: 8:00–15:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 351 2324. Egyes vállalkozásoknál a doktorvillany.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Doktorvillany - a villanyszerelés doktora, Villanyszerelő Budapesten Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (136 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Villanyszerelők” kategóriában?

Igen. Budapest XIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Villanyszerelő, villanyszerelés Palich György, Angyalföld Villanyszerelés, Elektromos Doki. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Villanyszerelők Budapest XIII. kerületében

Teljes lista: Villanyszerelők Budapest XIII. kerületében →

Elektromos Doki

Villanyszerelők · Budapest XIII. kerület

Budapest, Népfürdő u. 19/d, 1138

5,0 (25)

További kategóriák Budapest XIII. kerületében

Népszerű keresések