Dr. Juhász M, Péter ügyvéd
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
5,0 (1)
| Kategória | Ügyvédek és közjegyzők |
|---|---|
| Cím | Budapest, Zágrábi u. 1, 1107 |
| Utca | Zágrábi utca |
| Település | Budapest X. kerület |
| Telefon | +36 30 907 0540 |
| Google-értékelés | 5,0 (1) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-10 |
Dr. Juhász M, Péter ügyvéd röviden
Dr. Juhász M, Péter ügyvéd – ügyvédi iroda vagy közjegyző Budapest X. kerületében. Cím: Budapest, Zágrábi u. 1, 1107. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.
Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest X. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. A megadott telefonszám: +36 30 907 0540. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: drjuhaszugyved.hu.
A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 1 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.
A X. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Dr. Juhász M, Péter ügyvéd más vállalkozásokkal összehasonlítva: Ügyvédek és közjegyzők, Budapest X. kerület
- Google-értékelések eddig: 1 (a kategória környékbeli mediánja: 13), így az átlagpontszám még csak korai jelzés.
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Zágrábi utca): 5.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Erdős Ügyvédi Iroda (0,3 km), Kovács Attila Krisztián Ügyvédi Iroda (0,6 km), Dr. Vadász András ügyvéd (0,7 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
István Boronyai 8 hónapja
Mind szakmailag, mind emberileg kifogásolhatatlan úriember. Csak ajánlani tudom.
Gyakori kérdések
Hol található a Dr. Juhász M, Péter ügyvéd?
Cím: Budapest, Zágrábi u. 1, 1107 (Budapest X. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Dr. Juhász M, Péter ügyvéd?
A Dr. Juhász M, Péter ügyvéd az „Ügyvédek és közjegyzők” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Dr. Juhász M, Péter ügyvéd?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Hogyan foglalhatok időpontot?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 907 0540. Egyes vállalkozásoknál a drjuhaszugyved.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.
Milyen a Dr. Juhász M, Péter ügyvéd Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is az „Ügyvédek és közjegyzők” kategóriában?
Igen. Budapest X. kerületében például ezek is megtalálhatók: Dr. Köller Dániel ügyvéd, Antalóczy Ügyvédi Iroda, Dr Milló-Nagy Orsolya. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Hol érhető el a Dr. Juhász M, Péter ügyvéd weboldala?
A weboldal címe: drjuhaszugyved.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).
Még több: Ügyvédek és közjegyzők Budapest X. kerületében
Teljes lista: Ügyvédek és közjegyzők Budapest X. kerületében →Dr. Köller Dániel ügyvéd
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
Antalóczy Ügyvédi Iroda
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
Dr Milló-Nagy Orsolya
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
Dr. Vadász András ügyvéd
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
Szücsné Dr. Keresztény Réka Közjegyzői Irodája
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
DEME Ügyvédi Iroda
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest X. kerület
