EU Motorsport Szerviz Kft.

Karosszérialakatosok és fényezők · Budapest III. kerület

4,7 (7)

KategóriaKarosszérialakatosok és fényezők
CímBudapest, Bojtár u. 78, 1037
UtcaBojtár utca
TelepülésBudapest III. kerület
Telefon+36 1 368 7826
Google-értékelés 4,7 (7)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-03 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő8:00–15:00
Kedd8:00–15:00
Szerda8:00–15:00
Csütörtök8:00–15:00
Péntek8:00–15:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

EU Motorsport Szerviz Kft. röviden

Az EU Motorsport Szerviz Kft. Budapest III. kerületében működik, tevékenysége szerint karosszérialakatos- és fényezőműhely. A pontos cím: Budapest, Bojtár u. 78, 1037. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 8:00–15:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 1 368 7826. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: euromotorsport.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,7 pont az 5-ből (7 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

EU Motorsport Szerviz Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Karosszérialakatosok és fényezők, Budapest III. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Ágica Kis 2 éve

Legjobb csapat:))

Tamás Merényi 3 éve

Szervizelték, lakatolták, fényzték az autómat! Jobb mint új korába! Rendesek és nagyon rugalmasak az ott dolgozók! Mindenről informáltak! Köszönöm szépen! Kiváló minőségi hely!

Viktor Venczel 3 éve

László Szoboszlai 5 éve

A törött autómat javították, nagyon szép munkát végeztek! Teljesen elégedett vagyok! Nagyon korrekt hozzáállás és szolgáltatás!

Csanad Csanad 5 éve

It was strange. The boss told me to come back. First I thought it's an exercise so I went back. He did not take the job. Either he is the Buddha sitting on the top of a hill or he is on an ego-trip. I really don't get it.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az EU Motorsport Szerviz Kft.?

Cím: Budapest, Bojtár u. 78, 1037 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az EU Motorsport Szerviz Kft.?

Az EU Motorsport Szerviz Kft. a „Karosszérialakatosok és fényezők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az EU Motorsport Szerviz Kft.?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–15:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az EU Motorsport Szerviz Kft.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az EU Motorsport Szerviz Kft. vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 368 7826. Egyes vállalkozásoknál az euromotorsport.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen az EU Motorsport Szerviz Kft. Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,7 az 5-ből (7 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Karosszérialakatosok és fényezők” kategóriában?

Igen. Budapest III. kerületében például ezek is megtalálhatók: BM Repair - Fényezés nélküli horpadás és jégkár javítás, Paint Guard, Unio 2000 Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Karosszérialakatosok és fényezők Budapest III. kerületében

Teljes lista: Karosszérialakatosok és fényezők Budapest III. kerületében →

Paint Guard

Karosszérialakatosok és fényezők · Budapest III. kerület

Budapest, Csillaghegyi út 13, 1037

5,0 (50)

Unio 2000 Kft

Karosszérialakatosok és fényezők · Budapest III. kerület

Budapest, Bojtár u. 37, 1037

4,8 (87)

További kategóriák Budapest III. kerületében

Népszerű keresések