Flexi Autósiskola

Autósiskolák · Budapest XI. kerület

4,9 (214)

KategóriaAutósiskolák
CímBudapest, Etele út 59-61, 1119
UtcaEtele út
TelepülésBudapest XI. kerület
Telefon+36 20 435 8083
Google-értékelés 4,9 (214)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-11

Nyitvatartás

HétfőZárva
Kedd12:00–16:00
SzerdaZárva
Csütörtök12:00–16:00
PéntekZárva
SzombatZárva
VasárnapZárva

Flexi Autósiskola röviden

Autósiskola Budaörsön, Óbudán, Kelenföldön, Újpesten és Zuglóban.

Flexi Autósiskola – autósiskola Budapest XI. kerületében. Cím: Budapest, Etele út 59-61, 1119. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H zárva, K 12:00–16:00, Sze zárva, Cs 12:00–16:00, P–V zárva. Hetente 2 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 20 435 8083 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: flexiautosiskola.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (214 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Flexi Autósiskola más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autósiskolák, Budapest XI. kerület

  • A Google-értékelések száma (214) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 19).
  • Általában 16:00-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 17 környékbeli vállalkozása közül 15; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Etele út): 86.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Zabszem Jogsi (0,0 km), Multijogsi Autósiskola (0,1 km), No1. Autós Iskola (0,2 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Eszter Horváth egy hónapja

Szívből ajánlom mindenkinek ezt az autósiskolát, nagyon korrektek, minden gördülékenyen megy náluk. A forgalmi órákra nem volt több hónapos várólista, személy szerint 3 hetet vártam, hogy legyen szabad időpont ami teljesen rendben van. Ráti Richárd volt az oktatóm aki végtelen türelemmel és kedvességgel állt hozzám. Nagyon jól tanít, lendületes, fiatalos, nagyon rugalmas!! A forgalmi órák jó hangulatban teltek, ő azaz oktató akitől nem kínos megkérdezni századszorra sem ugyan azt, ugyan olyan higgadtsággal mondja el mint elsőre. Elsőre sikerült vizsgám, ezt neki is köszönhetem szuper jól fel készített, hit bennem. Nagyon köszönök mindent! 😊

Veronika Fritz 2 hónapja

Szívből ajánlom a Flex Autósiskolát mindenkinek! Már a kezdetektől fogva mindenki nagyon kedves, segítőkész és rugalmas volt. Korábban más autósiskolákkal is volt már tapasztalatom, így van összehasonlítási alapom, és bátran mondhatom, hogy messze ők voltak a legprofibbak, akikkel találkoztam. Külön nagyon tetszett, hogy odafigyeltek arra is, milyen elképzeléseim és preferenciáim vannak, amikor oktatót választottak nekem. Utólag már biztosan mondhatom, hogy nem is kerülhettem volna jobb kezekbe. Horváth Enikőnél tanultam, és automata autóval tettem le a forgalmi vizsgát. Kipróbálhattam nála a manuális és az automata váltós autót is, így valóban volt lehetőségem eldönteni, melyik áll hozzám közelebb. Végül az automata mellett döntöttem, mert sokkal jobban éreztem magam benne, és egyébként is ilyen autót tervezek vezetni a jövőben. Enikő rendkívül türelmes, érthetően magyaráz, nagyon jól tanít, és az órák mindig jó hangulatban teltek. Nagyon jól megvolt köztünk az összhang, ami szerintem rengeteget számít a tanulás során. A második forgalmi vizsgám sikeres lett, ami nagyban az ő felkészítésének is köszönhető. Évekkel ezelőtt már elkezdtem a jogosítványt egy másik helyen, de akko

Sandor Kovacs 3 hónapja

Nagyon örülök, hogy ezt az autósiskolát választottam! Ráti Richárd rendkívül türelmes, kedves és segítőkész oktató, aki végig nyugodtan és biztatóan támogatott. Az ügyintézés is gyors és gördülékeny volt. Szívből ajánlom mindenkinek, aki jó kezekben szeretne megtanulni vezetni!

Gergő Farkas 5 hónapja

Nagyon elégedett vagyok az autósiskolával és különösen Ráti Richárd oktatóval. Az órák mindig jó hangulatban teltek, ami sokat segített abban, hogy magabiztosabban vezessek. Minden szükséges tudást alaposan és érthetően adott át, türelmesen magyarázott, így gyorsan fejlődtem. Ennek köszönhetően viszonylag kevés órával is sikeresen levizsgáztam. Bátran ajánlom mindenkinek!

Zsófia Ferenczi 6 hónapja

Az autósiskolában az adminisztráció gyors és gördülékeny volt. Én is a Google-vélemények alapján választottam, és nem csalódtam. Az oktatóm, Ráti Richárd, nagyon türelmes és segítőkész volt, mindent érthetően elmagyarázott, és jól felkészített arra, hogy magabiztos, jó sofőr lehessek. :) Néha éreztem rajta a fáradtságot, ami valószínűleg a sok munka miatt lehetett, de ez nem vont le az oktatás minőségéből. Összességében csak ajánlani tudom!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Flexi Autósiskola?

Cím: Budapest, Etele út 59-61, 1119 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Flexi Autósiskola?

A Flexi Autósiskola az „Autósiskolák” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Flexi Autósiskola?

A megadott nyitvatartás: H zárva, K 12:00–16:00, Sze zárva, Cs 12:00–16:00, P–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Flexi Autósiskola?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Flexi Autósiskola vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 435 8083. Egyes vállalkozásoknál a flexiautosiskola.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Flexi Autósiskola Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (214 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autósiskolák” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Brand Autósiskola - Újbuda, dr. Sokolowski Dániel Szakoktató, No1. Autós Iskola. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Autósiskolák Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Autósiskolák Budapest XI. kerületében →

No1. Autós Iskola

Autósiskolák · Budapest XI. kerület

Budapest, Etele út 56a, 1115

4,9 (116)

Zabszem Jogsi

Autósiskolák · Budapest XI. kerület

Budapest, Etele út 59-61, 1119

5,0 (56)

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések