Frekvencia Wellness Zugló

Wellness- és szaunaközpontok · Budapest XIV. kerület

5,0 (8)

KategóriaWellness- és szaunaközpontok
CímBudapest, Thököly út 156, 1146
UtcaThököly út
TelepülésBudapest XIV. kerület
Telefon+36 70 542 7606
Google-értékelés 5,0 (8)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-10 · frissítve: 2026-10-11

Nyitvatartás

Hétfő10:00–18:00
Kedd10:00–18:00
Szerda10:00–18:00
Csütörtök10:00–18:00
Péntek10:00–18:00
Szombat10:00–16:00
Vasárnap10:00–16:00

Frekvencia Wellness Zugló röviden

A modern világ folyamatos stressze, a mesterséges környezet és az elektromágneses terhelés egyre távolabb visz bennünket azoktól a természetes frekvenciáktól, amelyekhez szervezetünk évmilliók alatt alkalmazkodott. A PEMF (Pulzáló Elektromágneses Mező) technológia támogatja a test természetes regenerációs folyamatait, a sejtszintű energiaellátást és az öngyógyítási mechanizmusokat. Frekvencia Wellness Központunkban a ma elérhető legmodernebb wellness-technológiákat alkalmazzuk, melyek segítenek visszakapcsolódni azokhoz a természetes rezgésekhez, amelyekhez a modern élet – stressz, szorongás, kiégés, alvászavar, helytelen étrend és környezeti hatások – miatt egyre kevésbé férünk hozzá.

Frekvencia Wellness Zugló – wellness- és szaunaközpont Budapest XIV. kerületében. Cím: Budapest, Thököly út 156, 1146. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 10:00–18:00, Szo–V 10:00–16:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 70 542 7606 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: aszeretetfenye.thefrequencyawakening.com.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, 8 vélemény alapján – ez egy wellness- és szaunaközpont esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Frekvencia Wellness Zugló más vállalkozásokkal összehasonlítva: Wellness- és szaunaközpontok, Budapest XIV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Péter Szintai egy hete

Feleségem masszőre ajánlására mentünk el a holisztikus központba egy állapotfelmérésre. Nagyon részletes, mindenre kiterjedő képet kaptunk az állapotunkról. Mivel több paraméter is aggasztró volt számunkra, és abban reménykedtünk hogy talán nem ad pontos eredményt az EWS mérés, ezért kértünk egy teljeskörű laborvizsgálatot, hogy megnézzük az mit mutat. Megdöbbenésünkre a laboreredmények 100 %-ban visszaigazolták az EWS mérés eredményeit. Ekkor visszamentünk konzultációra a holisztikus központba, hogy megbeszéljük mi a teendő. Zsuzsanna mindenre kiterjedő, részletes életmód tanácsadással látott el bennünket. Nagyon örülünk, hogy rátaláltunk erre a helyre. Maximálisan elégedettek vagyunk mind a szakértelemmel, mind a kiszolgálással. Visszatérő vendégek leszünk.

Merci Bali egy hete

Nagyon kellemes volt a kezelés, energikusabb lettem és könnyebben mozogtam. Köszönöm.

Péter Rabits egy hete

Érződik, hogy ebben élsz. Minden bejegyzésed segítő, professzionális

Gabriella Farnadi Szerkesztve: egy hete

Utólag is csak köszönni tudom azt az élményt, amit kaphattam. Maximálisan éltem a kapott idővel, mert szükségem volt rá. 🥰

Zsolt Suhajda egy hete

Szuper szolgáltatás, nagyon kedves volt a hölgy és nagy szakértelme van

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Frekvencia Wellness Zugló?

Cím: Budapest, Thököly út 156, 1146 (Budapest XIV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Frekvencia Wellness Zugló?

A Frekvencia Wellness Zugló a „Wellness- és szaunaközpontok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Frekvencia Wellness Zugló?

A megadott nyitvatartás: H–P 10:00–18:00, Szo–V 10:00–16:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Frekvencia Wellness Zugló?

Igen, vasárnap: 10:00–16:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 542 7606. Egyes vállalkozásoknál az aszeretetfenye.thefrequencyawakening.com weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Frekvencia Wellness Zugló Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (8 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Wellness- és szaunaközpontok” kategóriában?

Igen. Budapest XIV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Senaya Massage Studio · Budapest, Magnetica Luxoria- fasciális arcterápia, nyirokmasszázs, infra futópad, HIEMT, RF zsírbontó, hangtálterápia, thai masszá, SoftWood Szauna. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Wellness- és szaunaközpontok Budapest XIV. kerületében

Teljes lista: Wellness- és szaunaközpontok Budapest XIV. kerületében →

SoftWood Szauna

Wellness- és szaunaközpontok · Budapest XIV. kerület

Budapest, Zászlós u. 4 (2, 1143

4,0 (1)

További kategóriák Budapest XIV. kerületében

Népszerű keresések