Gastro Quality Kft.
Sörüzlet · Budapest XVI. kerület
4,7 (24)
| Kategória | Sörüzlet · Eszközgyártó |
|---|---|
| Cím | Budapest, Kövirózsa u. 7/B, 1163 |
| Utca | Kövirózsa utca |
| Település | Budapest XVI. kerület |
| Telefon | +36 30 311 9403 |
| Google-értékelés | 4,7 (24) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 9:00–17:00 |
|---|---|
| Kedd | 9:00–17:00 |
| Szerda | 9:00–17:00 |
| Csütörtök | 9:00–17:00 |
| Péntek | 9:00–17:00 |
| Szombat | Zárva |
| Vasárnap | Zárva |
Gastro Quality Kft. röviden
Gastro Quality Kft. – helyi vállalkozás Budapest XVI. kerületében. Cím: Budapest, Kövirózsa u. 7/B, 1163. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: eszközgyártó, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.
A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 30 311 9403. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: gastroquality.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
A Google-on 4,7 pontot kapott az 5-ből, 24 vélemény alapján – ez egy helyi vállalkozás esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.
A XVI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Gastro Quality Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Sörüzlet, Budapest XVI. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Kövirózsa utca): 7.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: KcZ Brand (3,3 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Tyler Binghem 5 éve
Kiváló hely. Nagyon segítőkészek.😁
Mónika Dudás 7 éve
Amit megrendeltünk nem volt... Amit adni akart a Tulaj, rossz volt. Nem azt kaptuk amit kértünk.
Zoltán Császár 7 éve
Maximális szakmai ismeret, korrekt kiszolgálás. Ajánlom.
vince orban 9 éve
Az esküvőnkre béreltünk tőlük sörcsapot, minden olajozottan ,korrekten zajlott, barátságos, maximálisan szakértő, segítőkész csapat! Bárkinek bátran tudjuk ajánlani! :)
Vencel Világos 10 éve
Gyors, pontos kiszolgálás. Hozzáértő személyzet, aki készségesen tájékoztat mindenről és minden kérdésedre válaszol. Csak ajánlani tudom !
Gyakori kérdések
Hol található a Gastro Quality Kft.?
Cím: Budapest, Kövirózsa u. 7/B, 1163 (Budapest XVI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Gastro Quality Kft.?
A Gastro Quality Kft. a „Sörüzlet” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: eszközgyártó.
Mikor van nyitva a Gastro Quality Kft.?
A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Gastro Quality Kft.?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Gastro Quality Kft. vasárnap zárva tart.
Hogyan érhetem el telefonon?
Telefonszám: +36 30 311 9403. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.
Milyen a Gastro Quality Kft. Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,7 az 5-ből (24 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Sörüzlet” kategóriában?
Igen. Budapest XVI. kerületében például ezek is megtalálhatók: KcZ Brand. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Sörüzlet Budapest XVI. kerületében
Teljes lista: Sörüzlet Budapest XVI. kerületében →KcZ Brand
Sörüzlet · Budapest XVI. kerület
További kategóriák Budapest XVI. kerületében
- Parkok, állatkertek és természet 25
- Könyvelők és adótanácsadók 24
- Autószervizek és autószerelők 23
- Építőipari cégek és felújítás 22
- Ingatlanirodák és társasházkezelők 21
- Szupermarketek és élelmiszerboltok 20
- Rendelőintézetek és háziorvosok 20
- Masszázs 20
- Szépségszalonok és műkörmösök 20
- Bölcsődék és óvodák 20