Gilice Hair Salon

Fodrászatok · Budapest XVIII. kerület

4,8 (113)

KategóriaFodrászatok
CímBudapest, Gilice tér 46, 1182
UtcaGilice tér
TelepülésBudapest XVIII. kerület
Telefon+36 30 147 8170
Google-értékelés 4,8 (113)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-18

Nyitvatartás

Hétfő9:00–20:00
Kedd9:00–20:00
Szerda9:00–20:00
Csütörtök9:00–20:00
Péntek9:00–20:00
Szombat9:00–16:00
VasárnapZárva

Gilice Hair Salon röviden

Bejelentkezés nélküli szolgáltatások

A Gilice Hair Salon a „Fodrászatok” kategória egyik bejegyzése Budapest XVIII. kerületében. A cím: Budapest, Gilice tér 46, 1182. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A közzétett nyitvatartás: H–P 9:00–20:00, Szo 9:00–16:00, V zárva. Ez heti 6 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 30 147 8170. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: facebook.com.

A Google-on 4,8 pontot kapott az 5-ből, 113 vélemény alapján – ez egy fodrászat esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

A XVIII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Gilice Hair Salon más vállalkozásokkal összehasonlítva: Fodrászatok, Budapest XVIII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Nòra Bohos 3 hónapja

Egy nagyon kedves hölgy vágta a hajam, de sajnos elfelejtettem megkérdezni a keresztnevét. Magas, hosszú, sötét hajú, szemüveges és talán piercing van a szája fölött. Nagyon meg voltam vele elégedve 🙂 ha valaki tudja a nevét, megköszönném.

Zsófia Zsanett Juhász 4 hónapja

Csak vágást kértem ugyan, de nagyon precízen dolgozott a hölgy (nevét nem tudom sajnos). soha nem vágták a hajam még ilyen nagy figyelemmel és törődéssel. Köszönöm :))

Boglárka Kosztelnik 5 hónapja

Nagyon kedvesek a lányok és az egész szalon igényes. Tinédzser lányaim esküsznek rá, hogy ilyen jól még senkinek sem sikerült levágnia a hajukat (layered). Kb. egy óra alatt végeztek is. Henit és Vikit tudom ajánlani, a többiekkel nem volt tapasztalatunk.

Csaba Tóth Szerkesztve: 6 hónapja

Csodálatos hölgyek, kiváló hangulatban, villámgyors és precóz munkát végeznek. Edinánál már másodjára jártam, nagyon kedves, nagyon jó fej, és szuper, hogy együtténeklős retro zenéket hallani a rádióból, amikor ő van 😊. Egy szónak is száz a vége, kimondottan ajánlott fodrászüzlet ez, jó munkát a hölgyeknek és így tovább🥰

Mari 9 hónapja

Tegnap jártam először ebben a fodrászatban, nem tudtam, hogy ilyen közel van hozzám. Megnéztem a Google-on, és láttam, hogy nem kell időpontot egyeztetni. Bementem, üdvözöltem őket, és azonnal megkérdezett egy hosszú, világos hajú fiatal lány, akinek a nevét nem tudom, elnézést😔, nagyon figyelmes volt, nagyon jó munkát végzett🤗👍, a kollégái is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, a környezet barátságos, tiszta és kellemes.🥰 Jó, hogy van egy ilyen hely a közelben, és az árak is kedvezőek. És már több mint 2 éve van itt?, ilyen közel? Hihetetlenül szerencsés vagyok.🍀 Köszönöm szépen hogy vagytok. 🙏

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Gilice Hair Salon?

Cím: Budapest, Gilice tér 46, 1182 (Budapest XVIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Gilice Hair Salon?

A Gilice Hair Salon a „Fodrászatok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Gilice Hair Salon?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–20:00, Szo 9:00–16:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Gilice Hair Salon?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Gilice Hair Salon vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 147 8170. Egyes vállalkozásoknál a facebook.com weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Gilice Hair Salon Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (113 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Fodrászatok” kategóriában?

Igen. Budapest XVIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: BalázsHair, Borbélyműhely, Kriszta Fodrászat és Szépségszalon (18.ker). A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Fodrászatok Budapest XVIII. kerületében

Teljes lista: Fodrászatok Budapest XVIII. kerületében →

BalázsHair

Fodrászatok · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Üllői út 302, 1184

5,0 (105)

Borbélyműhely

Fodrászatok · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Goroszló u. 9, 1186

5,0 (87)

Szépségforrás

Fodrászatok · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Nagykőrösi út 78, 1188

4,9 (53)

Best Of Hair Fodrászat

Fodrászatok · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Üllői út 409, 1181

4,7 (105)

További kategóriák Budapest XVIII. kerületében

Népszerű keresések