Go print

Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Budapest XV. kerület

4,1 (128)

KategóriaNyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Gumibélyegzők boltja, Ajándékbolt, Laminálás
CímBudapest, Szentmihályi út 131, 1152
UtcaSzentmihályi út
TelepülésBudapest XV. kerület
Telefon+36 1 419 4074
Google-értékelés 4,1 (128)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-14

Nyitvatartás

Hétfő9:00–19:45
Kedd9:00–19:45
Szerda9:00–19:45
Csütörtök9:00–19:45
Péntek9:00–19:45
Szombat10:00–19:45
Vasárnap10:00–17:45

Go print röviden

Fénymásolás, nyomtatás, gravírozás, bélyegzőkészítés, ajándéktárgyak feliratozása. Nyomtatási szolgáltatásaink között szerepel a meghívó, szórólap, levélpapír, etikett, kitűző készítése. Üzleteinkben feliratozható ajándéktárgyak széles választéka található. Kínálatunk színes: plüssmackó, kispárna, kötény, póló, törölköző, fém kulcstartó, névjegykártyatartó, flaska, golyóstoll, toll és még számtalan ötletes, kedves és/vagy hasznos tárgy megrendelhető és megvásárolható nálunk.

A Go print Budapest XV. kerületében működik, tevékenysége szerint nyomda, fénymásoló vagy reklámkészítő. A pontos cím: Budapest, Szentmihályi út 131, 1152. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek. A Google a következő kategóriákba is besorolja: gumibélyegzők boltja, ajándékbolt, laminálás, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 9:00–19:45, Szo 10:00–19:45, V 10:00–17:45. A hét minden napján nyitva tart. Vasárnap is nyitva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 1 419 4074. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: goprint-polus.hu.

Google-értékelése 4,1 az 5-ből, 128 vélemény alapján. Ez vegyes, de összességében stabil kép; a legfrissebb vélemények elolvasása többet elárul arról, mire számíthat egy látogatás előtt.

A XV. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Go print más vállalkozásokkal összehasonlítva: Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők, Budapest XV. kerület

  • A Google-értékelések száma (128) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 12).
  • Általában 19:45-kor zár, később, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 9 környékbeli vállalkozása közül 9.
  • Vasárnap nyitva; a többi itteni, nyitvatartást közzétevő vállalkozás közül (összesen: 10) csak 0 tart nyitva vasárnap.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Szentmihályi út): 169.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Eurocopy Gyorsnyomda Palota (0,7 km), Asia Nyomda (0,7 km), MiniPrint nyomda (0,9 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Boglárka Polczter 2 hónapja

Előre idetelefonáltunk névjegykártya nyomtatás miatt. Minden részlet le lett egyeztetve, azt mondták hozzuk a mintát és 1 óra alatt kész is lesz. Mire ide értünk a hölgy közölte, hogy ő ezt nem fogja megcsinálni, de ha akarom leírja az adatokat és holnap nyitásra kész lesz teljesen másképp. A kifogása az volt hogy a kolléganő elment, ő egyedül van, nem csinálja meg. Nem értem akkor holnap nyitásra, hogy lett volna kész. Nem azért telefonáltunk ide, hogy mire ide érünk elküldjenek, nem mindneki ér rá bármelyik nap ide jönni. (A mellette levő nyomtató üzlet 30 perc alatt kinyomtatta előre egyeztetés nélkül)

Attila Csapó 4 hónapja

Eltelt 1év. Az általános dolgokon kívül egy két alkatrész csere. AZÓTA SEMMI NEM VÁLTOZOTT. UGYAN AZT A PRECIZ,KORREKT,GYORS MUNKÁT KAPTAM. Köszönöm. Remélem jövőre ugyan itt. TISZTELETTEL.

Nóra Péli-Bihari 7 hónapja

Flegma, nem segítőkész kiszolgálás - nem egyszeri tapasztalat. A mellette levő (Devergoval szemben) nyomdába menjetek ehelyett a szörnyű üzlet helyett. Ott kedvesek és segítőkészek. Fotót pedig 2 perc alatt a Rosmannba, vagy Dm-be is lehet nyomtatni fele annyiért!

Enikő Schiller 8 hónapja

Egy szövegkönyvet akartam beköttetni, 01.28-án 2környékén a Kotechben, az akkor dolgozó hölgy minősíthetetlen stílusban közölte, hogy nyugodtan menjek át a Go printbe, a konkurenciához, ők se fogják megcsinálni! Köszönöm szépen az ajánlást, mert ők kedvesen és készségesen profi munkát végeztek amit a Koteches hölgy nem gondolt kivitelezhetőnek. Köszönöm szépen Go Print! Csak hozzátok fogok járni:))

Péter Fodor 9 hónapja

Mérhetetlenül bosszantó. Nyomtattam 2 oldalt. Ok, 100 Ft/oldal, gyorsan kellett, bérleti díj, munkatárs, festék...stb. De hogy 250 Ft-ot felszámolnak fájlkezelés címén?? A kérdésemre, hogy ez miért van, az volt a válasz, hogy régebbről maradt ez a tétel, amikor a pendrive-ok tönkretették a gépeket. ????? Az hogy emailben küldtem, meg hogy ha régen ez volt, ezt miért nem vezették ki, nem tudott válaszolni, az amúgy kedves hölgy! 450 Ft/2 oldal. Felejtsétek el!!! Senkinek nem ajánlom!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Go print?

Cím: Budapest, Szentmihályi út 131, 1152 (Budapest XV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Go print?

A Go print a „Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: gumibélyegzők boltja, ajándékbolt, laminálás.

Mikor van nyitva a Go print?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–19:45, Szo 10:00–19:45, V 10:00–17:45. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Go print?

Igen, vasárnap: 10:00–17:45.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 419 4074. Egyes vállalkozásoknál a goprint-polus.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Go print Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,1 az 5-ből (128 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők” kategóriában?

Igen. Budapest XV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Képáruház.hu, Eurocopy Gyorsnyomda Palota, Szó-Kép Nyomdaipari Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők Budapest XV. kerületében

Teljes lista: Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők Budapest XV. kerületében →

Képáruház.hu

Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Budapest XV. kerület

Budapest, Késmárk u 16, 1158

5,0 (1122)

Eurocopy Gyorsnyomda Palota

Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Budapest XV. kerület

Budapest, Vásárcsarnok felőli oldal, Kontyfa u. 4, 1156

4,7 (77)

Szó-Kép Nyomdaipari Kft.

Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Budapest XV. kerület

Budapest, Késmárk u 24, 1158

4,8 (49)

MiniPrint nyomda

Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Budapest XV. kerület

Budapest, Páskomliget utca 2, 1156

5,0 (15)

Éndobozom.hu

Nyomdák, fénymásolók és reklámkészítők · Budapest XV. kerület

Budapest, Rákospalotai határút 6, 1158

5,0 (4)

További kategóriák Budapest XV. kerületében

Népszerű keresések