Greenpeace Magyarország Egyesület

Egyesületek, alapítványok és közösségek · Budapest XIV. kerület

4,5 (65)

KategóriaEgyesületek, alapítványok és közösségek
CímBudapest, Zászlós u. 54, 1143
UtcaZászlós utca
TelepülésBudapest XIV. kerület
Telefon+36 1 392 7663
Google-értékelés 4,5 (65)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-14

Greenpeace Magyarország Egyesület röviden

A Greenpeace Magyarország Egyesület az „Egyesületek, alapítványok és közösségek” kategória egyik bejegyzése Budapest XIV. kerületében. A cím: Budapest, Zászlós u. 54, 1143. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest XIV. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. A megadott telefonszám: +36 1 392 7663. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: greenpeace.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,5 pont az 5-ből (65 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Greenpeace Magyarország Egyesület más vállalkozásokkal összehasonlítva: Egyesületek, alapítványok és közösségek, Budapest XIV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Bani Bani 8 hónapja

Évek óta nem átjárható a Lánchíd autóval ! Miért ? Még a zöldrendszámos és a mozg.sérültek számára is tiltva van ! Hol vagytok zőldek ??? Nincs véleményetek ??? V.mi ötlet... Nehogy javuljon a levegő a rakpartoknál....kissé elkerülte a figyelmeteket..

Xenia Bagi 2 éve

Évekig voltam aktivista. Életem egyik legszebb időszakát köszönhetem nekik. Azóta se találtam még egy ennyire elfogadó, nyitott és megértő közeget. 🥰✌🏻

Móni Kucsma Istvánné 3 éve

Nagyon hatékony szervezet! További sok sikert kívánok!

Dénes Szabó 7 éve

Vérprofi környezetvédők, sok sikeres kampánnyal! Érdemes őket támogatni pénzzel, vagy önkéntességgel!

Barna Tamás 8 éve

Miskolci problémával kapcsolatban kerestem őket életemben először, elkeserítő választ kaptam. Szerettem volna hogy komolyabb lépéseket tegyenek mint amire én egy magánszemély képes vagyok. Több ezer köbméter víz folyt már el az egyik utcában. Napok óta nem csinál az illetékes szervezet semmit! A Greenpeace válasza annyi volt: Sajnos ez nem Budapesti problema, nincs miskolcon emberunk, nem tudunk mit csinálni erre jelen helyzetben nincs kapacitásunk. Paks 2 Budapesten volt ti szerencsétlenek? Azért bezzeg meg tudtátok bénítani a város forgalmát! A Coca Cola is ott van? Köszi! Gratulalok Greenpeacenek azaz a nullának!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Greenpeace Magyarország Egyesület?

Cím: Budapest, Zászlós u. 54, 1143 (Budapest XIV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Greenpeace Magyarország Egyesület?

A Greenpeace Magyarország Egyesület az „Egyesületek, alapítványok és közösségek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Greenpeace Magyarország Egyesület?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 392 7663. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a Greenpeace Magyarország Egyesület Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (65 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Egyesületek, alapítványok és közösségek” kategóriában?

Igen. Budapest XIV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete, Összefogás Zuglóért Egyesület. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol érhető el a Greenpeace Magyarország Egyesület weboldala?

A weboldal címe: greenpeace.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Még több: Egyesületek, alapítványok és közösségek Budapest XIV. kerületében

Teljes lista: Egyesületek, alapítványok és közösségek Budapest XIV. kerületében →

További kategóriák Budapest XIV. kerületében

Népszerű keresések