Hair by Dömse Anita

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

5,0 (26)

KategóriaFodrászatok
CímBudapest, Nyírpalota út 10, 1156
UtcaNyírpalota út
TelepülésBudapest XV. kerület
Telefon+36 20 987 7567
Google-értékelés 5,0 (26)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-14

Nyitvatartás

Hétfő8:15–15:00
Kedd8:15–15:00
Szerda8:15–18:00
Csütörtök8:15–15:00
Péntek8:15–19:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Hair by Dömse Anita röviden

Női-, férfi-, gyermekfodrászat Airtouch-, balayage technikák Hajszerkezet regeneráló kezelések L’Oréal Steampod Mikrogyűrűs hajhosszabbítás Hajfelvarrás

A Hair by Dömse Anita a „Fodrászatok” kategória egyik bejegyzése Budapest XV. kerületében. A cím: Budapest, Nyírpalota út 10, 1156. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A közzétett nyitvatartás: H–K 8:15–15:00, Sze 8:15–18:00, Cs 8:15–15:00, P 8:15–19:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 20 987 7567. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 5,0 pont az 5-ből (26 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XV. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Hair by Dömse Anita más vállalkozásokkal összehasonlítva: Fodrászatok, Budapest XV. kerület

  • Átlagpontszám: 5,0, ez a legmagasabb a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező környékbeli vállalkozásai között (összesen: 11); ugyanennyi további vállalkozásé is: 4.
  • Általában 15:00-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 11 környékbeli vállalkozása közül 10; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Nyírpalota út): 42.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Swara Barber shop (0,4 km), CUT Hajvágószalon (0,7 km), Valentino Barber Shop (0,7 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Tünde Debreczeni 3 hónapja

Nagyon precíz,pontos és kedves!Mindig álomhajat varázsol az egész csalàdnak!Nagyon köszönjük a munkájàt!A legjobb fodrász bátran ajánlom!

Irén Gál egy éve

Szuper fodrász. Évek óta járok hozzá, mostmár a világ másik végéről de nem váltanék semmi pénzért. Csak ajánlani tudom.

Ildikó Papp egy éve

Mindenkinek szívből ajánlom! Anita kiváló szakember és mindig csoda hajat varázsol, minden kérést figyelembe vesz. Ha tehetném 100 csillagot adnék! 🥰❤️

Renáta Kathi-Kiss 2 éve

Szuper, kedves fodrász. Sok helyen voltam már, de ő a legjobb. Mindig tetszik a végeredmény. Maximálisan elégedett vagyok. ;)

szilvia szi 2 éve

A legjobb fodrász!10 csillagot adnék ha lenne több. Sosem volt olyan, hogy úgy jöttem ki tőle, hogy ,, nem így akartam,,. Profi, kedves, ügyes! Évek óta hozzá járok..... mostmár Erdokertesrol! Csak ajánlani tudom! :)

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Hair by Dömse Anita?

Cím: Budapest, Nyírpalota út 10, 1156 (Budapest XV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Hair by Dömse Anita?

A Hair by Dömse Anita a „Fodrászatok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Hair by Dömse Anita?

A megadott nyitvatartás: H–K 8:15–15:00, Sze 8:15–18:00, Cs 8:15–15:00, P 8:15–19:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Hair by Dömse Anita?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Hair by Dömse Anita vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 987 7567. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Hair by Dömse Anita Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (26 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Fodrászatok” kategóriában?

Igen. Budapest XV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Valentino Barber Shop, Barber Block, Swara Barber shop. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Fodrászatok Budapest XV. kerületében

Teljes lista: Fodrászatok Budapest XV. kerületében →

Valentino Barber Shop

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

Budapest, Kontyfa u. 6, 1156

5,0 (142)

Barber Block

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

Budapest, Erdőkerülő u. 26, 1157

5,0 (131)

Swara Barber shop

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

Budapest, Zsókavár u. 6, 1157

4,9 (200)

Rozi fodrászat

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

Budapest, Kemény István u. 88, 1151

5,0 (58)

BEA Fodrászat

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

Budapest, Pöltenberg Ernő u. 99, 1154

5,0 (55)

Black Shark barber shop

Fodrászatok · Budapest XV. kerület

Budapest, Szentmihályi út 169, 1152

4,8 (99)

További kategóriák Budapest XV. kerületében

Népszerű keresések