Helen Doron Angyalföld

Korrepetálás és tanfolyamok · Budapest XIII. kerület

5,0 (6)

KategóriaKorrepetálás és tanfolyamok · Oktatási központ
CímBudapest, Petneházy u. 54, 1139
UtcaPetneházy utca
TelepülésBudapest XIII. kerület
Telefon+36 20 440 3722
Google-értékelés 5,0 (6)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-13

Nyitvatartás

Hétfő16:30–19:00
Kedd15:00–19:00
Szerda15:00–19:00
Csütörtök15:00–20:00
Péntek9:00–11:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Helen Doron Angyalföld röviden

Üdvözlünk a Helen Doron Angyalföld oldalán! Küldetésünk, hogy a jövő generációja megszeresse az angol nyelvet, élvezze a nyelvtanulást, tudjon és merjen megszólalni, kommunikálni angolul. Szeretnéd, hogy gyermeked magabiztos angol nyelvi alapokat szerezzen, amelyre későbbi tanulmányait és szakmai sikereit építheti? Ráadásul mindezt könnyedén, erőlködés nélkül? Keress meg minket és győződjetek meg a Helen Doron English módszer lehetőségeiről és iskolánk munkatársainak szakértelméről próbaóráinkon: nálunk kislétszámú csoport, képzett Helen Doron oktatók, a gyermeked korának és tudásszintjének megfelelő, gondosan kidolgozott tananyag együttese nyújtja a kívánt eredményt! Lépj velünk kapcsolatba elérhetőségeinken.

A Helen Doron Angyalföld a „Korrepetálás és tanfolyamok” kategória egyik bejegyzése Budapest XIII. kerületében. A cím: Budapest, Petneházy u. 54, 1139. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés. A Google a következő kategóriákba is besorolja: oktatási központ, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H 16:30–19:00, K–Sze 15:00–19:00, Cs 15:00–20:00, P 9:00–11:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 20 440 3722. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: angyalfold.helendoron.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 5,0 pont az 5-ből (6 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Helen Doron Angyalföld más vállalkozásokkal összehasonlítva: Korrepetálás és tanfolyamok, Budapest XIII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Eszter Seres egy hónapja

Z. CON GLANTZ 2 hónapja

Good school.

Zsuzsa Nádor 4 éve

Ebben az iskolában minden a gyerekekről szól! Hangulatos helyszín, kedves tanárok, különleges tananyagok. Próbáljátok ki, ha azt szeretnétek, hogy gyermeketek könnyedén tanuljon meg angolul.

Helen Doron Nyelviskola Tata-Tatabánya 4 éve

Gabriella Sőrés 4 éve

Jól felépített tananyag, profi szervezés! Szuper csapat!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Helen Doron Angyalföld?

Cím: Budapest, Petneházy u. 54, 1139 (Budapest XIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Helen Doron Angyalföld?

A Helen Doron Angyalföld a „Korrepetálás és tanfolyamok” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: oktatási központ.

Mikor van nyitva a Helen Doron Angyalföld?

A megadott nyitvatartás: H 16:30–19:00, K–Sze 15:00–19:00, Cs 15:00–20:00, P 9:00–11:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Helen Doron Angyalföld?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Helen Doron Angyalföld vasárnap zárva tart.

Hogyan lehet jelentkezni?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 440 3722. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.

Milyen a Helen Doron Angyalföld Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (6 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Korrepetálás és tanfolyamok” kategóriában?

Igen. Budapest XIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: EZ NEKEM KÍNAI - EZ NEKEM NYELVISKOLA, Győrik Kati - német tanár, Német tanár, Szilágyi Katalin Lívia. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Korrepetálás és tanfolyamok Budapest XIII. kerületében

Teljes lista: Korrepetálás és tanfolyamok Budapest XIII. kerületében →

További kategóriák Budapest XIII. kerületében

Népszerű keresések