Hősi emlékmű

Látnivalók és nevezetességek · Budapest XIV. kerület

4,3 (7)

KategóriaLátnivalók és nevezetességek
CímBudapest, Álmos vezér tere 1, 1144
UtcaÁlmos vezér tere
TelepülésBudapest XIV. kerület
Google-értékelés 4,3 (7)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-13

Nyitvatartás

HétfőÉjjel-nappal nyitva
KeddÉjjel-nappal nyitva
SzerdaÉjjel-nappal nyitva
CsütörtökÉjjel-nappal nyitva
PéntekÉjjel-nappal nyitva
SzombatÉjjel-nappal nyitva
VasárnapÉjjel-nappal nyitva

Hősi emlékmű röviden

A Hősi emlékmű a „Látnivalók és nevezetességek” kategória egyik bejegyzése Budapest XIV. kerületében. A cím: Budapest, Álmos vezér tere 1, 1144. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,3 pont az 5-ből (7 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Hősi emlékmű más vállalkozásokkal összehasonlítva: Látnivalók és nevezetességek, Budapest XIV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Anita Tóth 6 hónapja

Nagyon jó volt bejárni a környéket. Köszönöm az élményt.

Àgh Attila egy éve

Márk Kovács 2 éve

Attila Mányoki 7 éve

Nagyon szépen felújított világháborús emlékmű ami egy szép parkban áll. Látszik, hogy szépen karban tartják és a sok virág valamint a gyertyák is ezt támasztják alá.

Imre Szebényi 9 éve

Kicsit kopottas

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Hősi emlékmű?

Cím: Budapest, Álmos vezér tere 1, 1144 (Budapest XIV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Hősi emlékmű?

A Hősi emlékmű a „Látnivalók és nevezetességek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Hősi emlékmű?

A megadott nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Hősi emlékmű?

Igen, vasárnap: éjjel-nappal nyitva.

Hogyan foglalhatok?

Telefonszám nincs megadva, ezért az elérhetőséget a Google Térkép-hivatkozáson keresztül ellenőrizze. A nyári szezonra (különösen a Balatonnál), augusztus 20. környékére, a nagy fesztiválok idejére és a hosszú hétvégékre foglaljon időben, és ellenőrizze a lemondási feltételeket.

Milyen a Hősi emlékmű Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,3 az 5-ből (7 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Látnivalók és nevezetességek” kategóriában?

Igen. Budapest XIV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Városliget, Vajdahunyad vára, Millenniumi emlékmű. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Látnivalók és nevezetességek Budapest XIV. kerületében

Teljes lista: Látnivalók és nevezetességek Budapest XIV. kerületében →

Városliget

Látnivalók és nevezetességek · Budapest XIV. kerület

Budapest, Kós Károly stny., 1146

4,7 (84 212)

Vajdahunyad vára

Látnivalók és nevezetességek · Budapest XIV. kerület

Budapest, Vajdahunyad stny., 1146

4,7 (27 675)

Millenniumi emlékmű

Látnivalók és nevezetességek · Budapest XIV. kerület

Budapest, Hősök tere, 1146

4,7 (2939)

Az Apostolok tornya

Látnivalók és nevezetességek · Budapest XIV. kerület

Budapest, 1146

4,8 (79)

Bánki Donát emléktábla

Látnivalók és nevezetességek · Budapest XIV. kerület

Budapest, Bánki Donát u. 20, 1148

5,0 (3)

További kategóriák Budapest XIV. kerületében

Népszerű keresések