Jagelló Hotel
Szállodák · Budapest XII. kerület
4,1 (533)
| Kategória | Szállodák |
|---|---|
| Cím | Budapest, Jagelló út 38, 1124 |
| Utca | Jagelló út |
| Település | Budapest XII. kerület |
| Telefon | +36 1 248 2780 |
| Google-értékelés | 4,1 (533) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06 |
Jagelló Hotel röviden
A Jagelló Hotel Budapest XII. kerületében működik, tevékenysége szerint szálloda. A pontos cím: Budapest, Jagelló út 38, 1124. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest XII. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. A megadott telefonszám: +36 1 248 2780. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: jagellobusinesshotel.hu.
533 vélemény alapján 4,1 pontot kapott az 5-ből a Google-on. A részletes vélemények a pontszámnál többet mondanak a kiszolgálásról, az árakról és a várakozási időről.
A XII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Jagelló Hotel más vállalkozásokkal összehasonlítva: Szállodák, Budapest XII. kerület
- A Google-értékelések száma (533) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 16).
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Jagelló út): 8.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Novotel Budapest City & Budapest Congress Center (0,5 km), Bagatelle Gardenhouse (0,7 km), Hotel Walzer and Restaurant (0,8 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
jános muszka egy hónapja
Ha reggelizni akarsz te légy az első. Ha szereted a tisztaságot akkor ne ide gyere.
Lajos Dávid 4 hónapja
Ár érték arány nagyon jó. Tiszta, rendes kiszolgálás.
Mardel 4 hónapja
A hotel egy emelkedőn hehelyezkedik el ahol a talaj szintkülömbsèget nem sikerült összehozni ezèrt a parkolàs is körülötte nehezen megoldható. Természetesen a z 5 fèrőhelyes mèlygaràzsban nincsen szabad parkoló. A recepción egy nem tul mosolygós fiatal ember fogadott és àtadta a szoba kàrtyàt a szobakilincse a kezemben maradt majd belèpve a szobàba a savanyú làbszag fogadott a koszos padlószőnyeggel és a gyèr vilàgítàssal a zuhanyzó ajtaja hiànyzott és egy óriàs zuhany függönyel volt helyetesítve. Zuhanyzàskor a viz nem folyt le a lefolyón, tutti ajàndèk làbgomba a hoteltől. A wc papir tartó forgott a falon. Klima nem volt. Egy igazi munkás szàlló. A reggeli alap, tojás, virsli, kàvè. 3*legalja.
istvan kapitany 6 hónapja
Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Ár érték arányban felül múlta a várakozásaim. Köszönöm szépen hogy ott lehettem!
Ágnes Kistóth 2 éve
Csendes, nyugodt környezet. Recepciósok kedvesek, segítőkészek, de ez mindenkitől elmondható aki a hotelben dolgozik. Reggeli bőséges. Bármikor szívesen felkeresem a szállást ha arra szükség lesz.
Gyakori kérdések
Hol található a Jagelló Hotel?
Cím: Budapest, Jagelló út 38, 1124 (Budapest XII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Jagelló Hotel?
A Jagelló Hotel a „Szállodák” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Jagelló Hotel?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Fizethetek SZÉP-kártyával?
Számos magyar szálloda elfogadja a SZÉP-kártya szálláshely-alszámláját, de foglaláskor érdemes ezt megerősíteni. Az idegenforgalmi adót (IFA) általában a helyszínen, külön kell megfizetni.
Hogyan foglalhatok?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 248 2780. Érdemes megnézni a jagellobusinesshotel.hu weboldalt is. A nyári szezonra (különösen a Balatonnál), augusztus 20. környékére, a nagy fesztiválok idejére és a hosszú hétvégékre foglaljon időben, és ellenőrizze a lemondási feltételeket.
Milyen a Jagelló Hotel Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,1 az 5-ből (533 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Szállodák” kategóriában?
Igen. Budapest XII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Bagatelle Gardenhouse, Helios Apartman Hotel, Novotel Budapest City & Budapest Congress Center. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Szállodák Budapest XII. kerületében
Teljes lista: Szállodák Budapest XII. kerületében →Bagatelle Gardenhouse
Szállodák · Budapest XII. kerület
Helios Apartman Hotel
Szállodák · Budapest XII. kerület
Novotel Budapest City & Budapest Congress Center
Szállodák · Budapest XII. kerület
Citymajor Apartment
Szállodák · Budapest XII. kerület
Congregatio Jesu Idős Nővérek Otthona
Szállodák · Budapest XII. kerület
Hotel Molnár
Szállodák · Budapest XII. kerület
További kategóriák Budapest XII. kerületében
- Rendelőintézetek és háziorvosok 27
- Parkok, állatkertek és természet 25
- Fogorvosok és fogászatok 20
- Jóga és pilates 20
- Ügyvédek és közjegyzők 20
- Bölcsődék és óvodák 20
- Ingatlanirodák és társasházkezelők 20
- Építőipari cégek és felújítás 19
- Könyvelők és adótanácsadók 19
- Építészek, belsőépítészek és földmérők 19