KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
4,7 (12)
| Kategória | Nyelviskolák |
|---|---|
| Cím | Budapest, Kertváros u. 76, 1028 |
| Utca | Kertváros utca |
| Település | Budapest II. kerület |
| Telefon | +0617000137397 |
| Google-értékelés | 4,7 (12) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 9:30–18:00 |
|---|---|
| Kedd | 9:30–14:30 |
| Szerda | 9:30–14:30 |
| Csütörtök | 9:30–18:00 |
| Péntek | 11:00–16:30 |
| Szombat | Zárva |
| Vasárnap | Zárva |
KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy röviden
A KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy Budapest II. kerületében működik, tevékenysége szerint nyelviskola. A pontos cím: Budapest, Kertváros u. 76, 1028. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
A közzétett nyitvatartás: H 9:30–18:00, K–Sze 9:30–14:30, Cs 9:30–18:00, P 11:00–16:30, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +0617000137397. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: budapest.katedra.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,7 pont az 5-ből (12 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy más vállalkozásokkal összehasonlítva: Nyelviskolák, Budapest II. kerület
- Általában 16:30-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 9 környékbeli vállalkozása közül 8; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Kertváros utca): 2.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Csató Tímea nyelvtanár, tolmács-fordító (1,1 km), Jól Németül Nyelvstúdió (3,0 km), NTC School Budapest (3,6 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
W T egy éve
Szeretem a rugalmasságot ami ráadásul magas szintû szervezettséggel párosul. Minden és mindenki támogató! Szívesen jövök minden alkalommal!
Anastasia Lstv 3 éve
Rugalmasak, kedvesek, profik 👍🏼
Zsuzsanna Gyallai 3 éve
Szuperkedves és rugalmas oktatásszervező, nyelvtanulóbarát hozzáállás, és kiváló nyelvtanárok! A Katedra nyelviskola legjobb helyszíne.
gabor rona 3 éve
Good teacher, nice environment
Tamás Palakovics 8 éve
Kedves odaadó tanárok!Csak őket tudom ajánlani!
Gyakori kérdések
Hol található a KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy?
Cím: Budapest, Kertváros u. 76, 1028 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy?
A KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy a „Nyelviskolák” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy?
A megadott nyitvatartás: H 9:30–18:00, K–Sze 9:30–14:30, Cs 9:30–18:00, P 11:00–16:30, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint a KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy vasárnap zárva tart.
Hogyan lehet jelentkezni?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +0617000137397. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.
Milyen a KATEDRA Nyelviskola Budapest - Hűvösvölgy Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,7 az 5-ből (12 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Nyelviskolák” kategóriában?
Igen. Budapest II. kerületében például ezek is megtalálhatók: Don't Panic Angol Nyelviskola Óbuda, London Learners, International House Language School. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Nyelviskolák Budapest II. kerületében
Teljes lista: Nyelviskolák Budapest II. kerületében →Don't Panic Angol Nyelviskola Óbuda
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
London Learners
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
International House Language School
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
CONVERZUM (Tudomány Nyelviskola) - a nyelvi közösségi tér
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
NTC School Budapest
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
Concord Nyelviskola
Nyelviskolák · Budapest II. kerület
