Klaretta Virág

Virágboltok és ajándékboltok · Budapest IV. kerület

3,0 (4)

KategóriaVirágboltok és ajándékboltok
CímBudapest, Megyeri út 49, 1044
UtcaMegyeri út
TelepülésBudapest IV. kerület
Google-értékelés 3,0 (4)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-04 · frissítve: 2026-10-07

Nyitvatartás

Hétfő7:00–18:00
Kedd7:00–18:00
Szerda7:00–18:00
Csütörtök7:00–18:00
Péntek7:00–18:00
Szombat7:00–18:00
Vasárnap7:00–18:00

Klaretta Virág röviden

A Klaretta Virág Budapest IV. kerületében működik, tevékenysége szerint virágbolt vagy ajándékbolt. A pontos cím: Budapest, Megyeri út 49, 1044. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

Magyarországon vasárnap is szabad a kereskedelem: a nagy élelmiszerláncok (Tesco, Spar, Lidl, Aldi, Penny, Auchan) hétfőtől szombatig jellemzően 6:00 vagy 7:00 és 20:00–21:00 között, vasárnap rövidebben tartanak nyitva, a bevásárlóközpontok pedig nagyjából 10:00 és 20:00–21:00 között. A kisebb üzletek hétköznap többnyire 9:00 vagy 10:00 és 18:00 között, szombaton 13:00-ig nyitnak, vasárnap gyakran zárva vannak. Szenteste az üzletek 14:00-kor bezárnak, a munkaszüneti napokon pedig a boltok többsége zárva tart. Virágküldésnél kérdezzen rá a kiszállítás idejére és díjára; nőnapon (március 8.), anyák napján (május első vasárnapja) és Valentin-napon érdemes előre rendelni. Sírcsokrot és koszorút mindenszentek előtt is érdemes időben megrendelni.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: minden nap 7:00–18:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont. További információ a weboldalon érhető el: facebook.com.

A Google-on 3,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 4 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

Klaretta Virág más vállalkozásokkal összehasonlítva: Virágboltok és ajándékboltok, Budapest IV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (4). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Erika Nèmeth 5 hónapja

Mélységesen szégyelljék magukat!!! 42 ezer Ft os koszorút rendeltem, lefektetve minden virágot milyen legyen! Erre nem elég hogy kaptam egy asztal díszt, de ráadásul kértem, hogy NE VIGYÉK KI A RAVATALOZÓBA MERT ÉN AKAROM! Mentünk a "koszorúért, erre közli velem a nő, hogy kivittèk! Mondom neki de én nem kértem! Állunk a ravatalozóba keresem hol van !? Nincs sehol! Kivitték egy másik temetésre, szalag se volt rajta! Több mint 30 perc keresés után megtalálták úgy hogy a másik temetésére be kellett menni és elhozni! Arról nem is beszélve, hogy csúnya volt és amibe szúrták a virágot teljesen kilátszódott!!! Soha többé nem megyek oda , pedig eddig náluk vettem mindig a virágot! Ekkora hibát elkövetni, a minimum az lett volna , hogy valamennyit vissza adnak az árából , 10.000 ft-ot nem ért az a " koszorú "! Csúnya volt és egy temetést tönkretettek! Nagyon szégyelljék magukat!!!!! 🤬🤬🤬 Arról nem beszélve, hogy a szalagra amit utólag tettek rá nem Áta a szöveg volt írva amit kértem! 3 hetük volt megcsinálni!!!! Amit még gondolok nem írom le mert nem szalonképes!!!

Tögl Ádám 8 hónapja

Janos KV egy éve

Másnapi vidéki temetésre vettünk délélőtt friss sírcsokrot, de hűvös szobai tárolás után reggelre már lehervadtak a virágok.

David Juhasz 2 éve

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Klaretta Virág?

Cím: Budapest, Megyeri út 49, 1044 (Budapest IV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Klaretta Virág?

A Klaretta Virág a „Virágboltok és ajándékboltok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Klaretta Virág?

A megadott nyitvatartás: minden nap 7:00–18:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Klaretta Virág?

Igen, vasárnap: 7:00–18:00. Ünnepnapokon azért érdemes előre ellenőrizni; december 24-én és 31-én a legtöbb üzlet 14 órakor bezár.

Milyen a Klaretta Virág Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 3,0 az 5-ből (4 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Virágboltok és ajándékboltok” kategóriában?

Igen. Budapest IV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Kamilla Virágbolt Újpest, Magnólia Virág Ajándék Decor, Dekor-virágműhely. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol érhető el a Klaretta Virág weboldala?

A weboldal címe: facebook.com (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Még több: Virágboltok és ajándékboltok Budapest IV. kerületében

Teljes lista: Virágboltok és ajándékboltok Budapest IV. kerületében →

Kamilla Virágbolt Újpest

Virágboltok és ajándékboltok · Budapest IV. kerület

Budapest, Bercsényi u. 2, 1042

5,0 (145)

Dekor-virágműhely

Virágboltok és ajándékboltok · Budapest IV. kerület

Budapest, Kemény Gusztáv u. 1, 1042

4,9 (105)

mavirág

Virágboltok és ajándékboltok · Budapest IV. kerület

Budapest, Árpád út 183-185, 1045

4,9 (98)

BALUFA Fenyőkéreg Kft

Virágboltok és ajándékboltok · Budapest IV. kerület

Budapest, Rév u. 2, 1044

4,9 (67)

További kategóriák Budapest IV. kerületében

Népszerű keresések