Lucia Apartman Budapest
Szállodák · Budapest V. kerület
5,0 (3)
| Kategória | Szállodák |
|---|---|
| Cím | Budapest, Hercegprímás u. 2, 1051 |
| Utca | Hercegprímás utca |
| Település | Budapest V. kerület |
| Google-értékelés | 5,0 (3) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-04 · frissítve: 2026-10-06 |
Lucia Apartman Budapest röviden
Lucia Apartman Budapest – szálloda Budapest V. kerületében. Cím: Budapest, Hercegprímás u. 2, 1051. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.
A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 3 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.
Lucia Apartman Budapest más vállalkozásokkal összehasonlítva: Szállodák, Budapest V. kerület
- Google-értékelések eddig: 3 (a kategória környékbeli mediánja: 1 222), így az átlagpontszám még csak korai jelzés.
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Hercegprímás utca): 33.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: MGZN Basilica Rooms (0,1 km), TG Hotel Apartments Budapest (0,2 km), BasiliQ Hotel Budapest (0,2 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (3). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
hagyma teszt 5 hónapja
Mengqi 6 éve
István Fazekas 6 éve
Jó helyen van, nagyon tiszta, otthonos. Kiváló vendéglátás. Teljes kényelem és átgondolt részletek. Mindenkinek nagyon ajánlom. Biztosan elégedettek lesznek.
Gyakori kérdések
Hol található a Lucia Apartman Budapest?
Cím: Budapest, Hercegprímás u. 2, 1051 (Budapest V. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Lucia Apartman Budapest?
A Lucia Apartman Budapest a „Szállodák” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Lucia Apartman Budapest?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Fizethetek SZÉP-kártyával?
Számos magyar szálloda elfogadja a SZÉP-kártya szálláshely-alszámláját, de foglaláskor érdemes ezt megerősíteni. Az idegenforgalmi adót (IFA) általában a helyszínen, külön kell megfizetni.
Hogyan foglalhatok?
Telefonszám nincs megadva, ezért az elérhetőséget a Google Térkép-hivatkozáson keresztül ellenőrizze. A nyári szezonra (különösen a Balatonnál), augusztus 20. környékére, a nagy fesztiválok idejére és a hosszú hétvégékre foglaljon időben, és ellenőrizze a lemondási feltételeket.
Milyen a Lucia Apartman Budapest Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (3 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Szállodák” kategóriában?
Igen. Budapest V. kerületében például ezek is megtalálhatók: Prestige Hotel Budapest, Three Corners Downtown Hotel, Hotel Vision Budapest. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Szállodák Budapest V. kerületében
Teljes lista: Szállodák Budapest V. kerületében →Prestige Hotel Budapest
Szállodák · Budapest V. kerület
Three Corners Downtown Hotel
Szállodák · Budapest V. kerület
Hotel Vision Budapest
Szállodák · Budapest V. kerület
BasiliQ Hotel Budapest
Szállodák · Budapest V. kerület
Párisi Udvar Hotel Budapest - The Unbound Collection by Hyatt
Szállodák · Budapest V. kerület
InterContinental Budapest by IHG
Szállodák · Budapest V. kerület