Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület
2,1 (85)
| Kategória | Posták és csomagautomaták |
|---|---|
| Cím | Budapest, Vásárhelyi Pál u., 1114 |
| Utca | Vásárhelyi Pál utca |
| Település | Budapest XI. kerület |
| Google-értékelés | 2,1 (85) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09 · frissítve: 2026-10-10 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 8:00–19:00 |
|---|---|
| Kedd | 8:00–19:00 |
| Szerda | 8:00–19:00 |
| Csütörtök | 8:00–19:00 |
| Péntek | 8:00–19:00 |
| Szombat | 8:00–14:00 |
| Vasárnap | Zárva |
Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont röviden
A Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont Budapest XI. kerületében működik, tevékenysége szerint posta vagy csomagautomata. A pontos cím: Budapest, Vásárhelyi Pál u., 1114. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
A közzétett nyitvatartás: H–P 8:00–19:00, Szo 8:00–14:00, V zárva. Hetente 6 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont.
Google-értékelése 2,1 az 5-ből, 85 vélemény alapján, ami a kategória átlaga alatt van; látogatás előtt érdemes figyelmesen elolvasni a legfrissebb véleményeket.
Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont más vállalkozásokkal összehasonlítva: Posták és csomagautomaták, Budapest XI. kerület
- Általában 19:00-kor zár, később, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 5 környékbeli vállalkozása közül 3.
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Vásárhelyi Pál utca): 6.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Magyar Posta 112 (0,1 km), Budapest 117 posta (0,7 km), Rollin 3000 Autómentő (1,8 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Róbert Simon egy hónapja
A 21. században észrevehetnék, hogy ők szolgáltatók és nem hivatal. Az, hogy a küldeményt nem hozzák ki, természetes, az, hogy az értesítő sms-ben meg sem említik, hogy személyi szükséges, magától értetődik. De talán eljuthatnának oda, hogy digitalizáltan elfogadják (DÁP, stb?). Az értékelés nem a kedves postás hölgynek szól, ő 5*
Mehran M 2 hónapja
Nagyon rossz tapasztalatom volt a Magyar Postával. Az alkalmazottak szakszerűtlenek, felkészületlenek, és láthatóan nincs megfelelő tapasztalatuk az ügyfélproblémák megoldásában. A hozzáállásuk sem segítőkész. Nem ajánlom ezt a szolgáltatást.
Máté A. 3 hónapja
Odaszédelgek a 36 fokban a telefonommal és az értesítő SMS-sel a kezemben, amiben meg sem említik, hogy hozzak igazolványt, majd a néni miután megkereste a csomagot kárörvendőn közli, hogy kizárólag plasztik igazolvánnyal adja oda. Tudod mit, akkor megy vissza Kínába a csomag, nem is értem hogy került a postára amikor az összes többit kihozta az ExpressOne. Legközelebb ilyen sms-t kapok, inkább újra rendelem aliexpressrol ennek meg visszakérem az árát. Komplett idiotizmus.
Katalin Jenei 8 hónapja
Nem elég, hogy a postás egyszer sem csenget az ajánlott levéllel, pedig ha már a lakásomig eljött igazából semmibe se kerülne, s így bumlizhatok el érte a francba, de mikor meg fel akarom venni a levelet, akkor közlik velem, hogy csak a kézzelfogható igazolványt fogadják el, miközben kb. 40 más módon tudom igazolni, hogy én én vagyok! Elmaradott rendszer vaskalapos ügyintézés. Szenvedhetem magam vissza még egyszer úgy, hogy alapvetően szinte semmiért nem kell erre járnom ezen kívül. Köszi… Ha lenne 0-ás azt adnék!
János Sztakovics 8 hónapja
Jött az SMS értesítés, hogy megjött a csomag. (A kézbesítő is megérne egy véleményt). Egyik sort kivártam, a végén közölték, hogy rossz helyre jöttem, másik helység... Ott fél (!) órás sorban állás után, az ablaknál további 10 perces várakozás után kérték, menjek vissza holnap, mert nincs meg a csomag...
Gyakori kérdések
Hol található a Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont?
Cím: Budapest, Vásárhelyi Pál u., 1114 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont?
A Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont a „Posták és csomagautomaták” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont?
A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–19:00, Szo 8:00–14:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont vasárnap zárva tart.
Átvehetem itt a csomagomat?
A csomagautomaták (Foxpost, Packeta, GLS, MPL) többnyire éjjel-nappal elérhetők: a csomagot az SMS-ben vagy az alkalmazásban kapott kóddal veheti át. A postahivatalok a megadott nyitvatartás szerint működnek.
Milyen a Magyar Posta 112 csomagfelvételi pont Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 2,1 az 5-ből (85 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Posták és csomagautomaták” kategóriában?
Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Rollin 3000 Autómentő, Koszorúslány utcai taxiállomás, Budapest Savoya Park postakirendeltség. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Posták és csomagautomaták Budapest XI. kerületében
Teljes lista: Posták és csomagautomaták Budapest XI. kerületében →Rollin 3000 Autómentő
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület
Koszorúslány utcai taxiállomás
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület
Budapest Savoya Park postakirendeltség
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület
Budapest 117 posta
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület
Budapest 119 Posta
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület
Budapest 113 posta
Posták és csomagautomaták · Budapest XI. kerület