Mobilrouter Kft.

Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Budapest XXII. kerület

4,9 (36)

KategóriaNapelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Biztonsági eszközök és felszerelések forgalmazója
CímBudapest, Nagytétényi út 112, 1222
UtcaNagytétényi út
TelepülésBudapest XXII. kerület
Telefon+36 1 599 9000
Google-értékelés 4,9 (36)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-21

Nyitvatartás

Hétfő8:00–17:00
Kedd8:00–17:00
Szerda8:00–17:00
Csütörtök8:00–17:00
Péntek8:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Mobilrouter Kft. röviden

A Mobilrouter Kft két üzletága közül az egyik kamerás és biztonsági, távfelügyeleti termékeket és szolgáltatásokat kínál (www.mobileguard.hu), a másik pedig korszerű energetikai megoldásokat, napelemes rendszereket, hőszivattyús fűtési megoldásokat kínál, és közreműködik többféle lakossági pályázatok adminisztrációjában és kivitelezésében (www.greenergia.hu)

A Mobilrouter Kft. a „Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók” kategória egyik bejegyzése Budapest XXII. kerületében. A cím: Budapest, Nagytétényi út 112, 1222. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés. A Google a következő kategóriákba is besorolja: biztonsági eszközök és felszerelések forgalmazója, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 8:00–17:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 1 599 9000. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: greenergia.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (36 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XXII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Mobilrouter Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók, Budapest XXII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Péter Gál 3 hónapja

Komplex pályázatom kapcsán kértem tőlük segítséget "félúton", ugyanis az előző generálkivitelezőm lecsődölt. Minden segítettek, nagyon gördülékenyen ment minden. Végül a pályázatom sikeresen lezárult. Hálás köszönetem nekik, csak ajánlani tudom őket!

Dóra Malonyay egy éve

Komplex napelemes pályázattal kapcsolatban kerültem kapcsolatba velük. Nagyon kedves, felkészült csapat, rugalmasak és segítőkészek, és abszolút arra törekszenek, hogy mindent meg tudjanak oldani a pályázatban meghatározott keretből, hogy az ügyfeleknek ne kelljen ráfizetni. Mindenkinek szívből ajánlom őket akár pályázattal kapcsolatban keres kivitelezőt, akár pályázattól függetlenül vágna bele valaki hasonló munkálatokba. Köszönöm szépen nektek 😃

Andrea Bilikné Bába 2 éve

Komplex pályázat kivitelezésében és ügyintézésében segítettek! Szakmailag hihetetlenül felkészült csapat,rugalmasak, kedvesek, segítőkészek csak ajánlani tudom őket. A pályázatunk önerő és gyakorlatilag hiánypótlás nélkül végződött és már kifizetésre is került.

István Tőrös Végh 2 éve

Gyors és maximálisan szakszerű kivitelezés , barátságos és segítőkész hozzáállás jellemzi a cég munkatársait.A legnagyobb segítség a pályázók részére a teljes körű , profi ügyintézés.

Béla Balázs 2 éve

Kiváló szakmai felkészültségű csapat, sokat segítettek a napelem pályázat elkészítésében. Jól szervezettek, mindig előre szóltak mikor tervezték nálunk a munkavégzést. Gyorsan és precízen végzik a munkájukat, csak ajánlani tudom őket! :)

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Mobilrouter Kft.?

Cím: Budapest, Nagytétényi út 112, 1222 (Budapest XXII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Mobilrouter Kft.?

A Mobilrouter Kft. a „Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: biztonsági eszközök és felszerelések forgalmazója.

Mikor van nyitva a Mobilrouter Kft.?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Mobilrouter Kft.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Mobilrouter Kft. vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 599 9000. Egyes vállalkozásoknál a greenergia.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Mobilrouter Kft. Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (36 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók” kategóriában?

Igen. Budapest XXII. kerületében például ezek is megtalálhatók: RM Solar, A1 Solar Kft., Budafoki Napelem Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Budapest XXII. kerületében

Teljes lista: Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Budapest XXII. kerületében →

RM Solar

Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Budapest XXII. kerület

Budapest, Rózsaszirom u. 1, 1224

5,0 (48)

A1 Solar Kft.

Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Budapest XXII. kerület

Budapest, Méz u. 11, 1222

4,6 (160)

Budafoki Napelem Kft.

Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Budapest XXII. kerület

Budapest, Dézsmaház u., 1223

5,0 (1)

Mepe Trade Kft.

Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Budapest XXII. kerület

Budapest, Háros u. 7, 1222

3,0 (2)

További kategóriák Budapest XXII. kerületében

Népszerű keresések