MOLA Studio

Építészek, belsőépítészek és földmérők · Budapest II. kerület

5,0 (21)

KategóriaÉpítészek, belsőépítészek és földmérők
CímBudapest, Csalogány u. 13-19/B, 1027
UtcaCsalogány utca
TelepülésBudapest II. kerület
Telefon+36 70 367 9709
Google-értékelés 5,0 (21)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő9:00–18:00
Kedd9:00–18:00
Szerda9:00–18:00
Csütörtök9:00–18:00
Péntek9:00–18:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

MOLA Studio röviden

Építészeti-és generál tervezés, épületfelmérés, tanácsadás

MOLA Studio – építész-, belsőépítész- vagy földmérőiroda Budapest II. kerületében. Cím: Budapest, Csalogány u. 13-19/B, 1027. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H–P 9:00–18:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 70 367 9709 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: molastudio.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, 21 vélemény alapján – ez egy építész-, belsőépítész- vagy földmérőiroda esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

MOLA Studio más vállalkozásokkal összehasonlítva: Építészek, belsőépítészek és földmérők, Budapest II. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Ádám Kovács 6 hónapja

Felkészült, korrekt és kedves, egyszóval profi Építész! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Emese Gulyás 6 hónapja

Batran ajanlom a MOLA studiot. A szakertelmuk es a reszletekre valo odafigyelesuk kiemelkedo.

Zsolt Oláh Szerkesztve: 6 hónapja

MOLA studio munkája építészetileg kiemelkedő. A kreativitást és ötletes megoldásokat jó érzékkel párosítja a mérnöki és épületszerkezeti megoldásokkal. Az ügyféllel mindig nagyon segítőkész, partnerként tekint rájuk.

Miklós Győri 6 hónapja

Nagyon proaktív, pontos és precíz a munkája, remek ötletekkel vegyítve! Szakmailag jól alátámasztja a felmerülő kerdeseket. Bármikor kerestem mindig segítségemre volt.

Viktor Emecz 6 hónapja

Elhivatott, szakértő csapat akikekkel öröm együtt dolgozni.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a MOLA Studio?

Cím: Budapest, Csalogány u. 13-19/B, 1027 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a MOLA Studio?

A MOLA Studio az „Építészek, belsőépítészek és földmérők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a MOLA Studio?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–18:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a MOLA Studio?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a MOLA Studio vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 70 367 9709. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a MOLA Studio Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (21 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Építészek, belsőépítészek és földmérők” kategóriában?

Igen. Budapest II. kerületében például ezek is megtalálhatók: Brósz Design Építész Stúdió Kft., BuildEXT Kft., Közti Zrt. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Építészek, belsőépítészek és földmérők Budapest II. kerületében

Teljes lista: Építészek, belsőépítészek és földmérők Budapest II. kerületében →

BuildEXT Kft.

Építészek, belsőépítészek és földmérők · Budapest II. kerület

Budapest, ZenGarden Irodaház, Horvát u. 14-24-5. emelet, 1027

5,0 (26)

Közti Zrt.

Építészek, belsőépítészek és földmérők · Budapest II. kerület

Budapest, Lublói u. 2, 1023

4,6 (33)

Hap Tervezőiroda Kft.

Építészek, belsőépítészek és földmérők · Budapest II. kerület

Budapest, Margit körút 24, 1027

5,0 (8)

Axis Építésziroda Kft.

Építészek, belsőépítészek és földmérők · Budapest II. kerület

Budapest, Margit körút 5/a, 1024

5,0 (5)

Kajdócsi Építész Stúdió Kft.

Építészek, belsőépítészek és földmérők · Budapest II. kerület

Budapest, Szépvölgyi út 34, 1025

4,4 (14)

További kategóriák Budapest II. kerületében

Népszerű keresések