Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest XXII. kerület

5,0 (14)

KategóriaSzépségszalonok és műkörmösök
CímBudapest, Méhész u. 19, 1221
UtcaMéhész utca
TelepülésBudapest XXII. kerület
Telefon+36 70 417 1984
Google-értékelés 5,0 (14)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-21

Nyitvatartás

Hétfő8:00–20:00
Kedd6:00–20:00
Szerda6:00–20:00
Csütörtök6:00–20:00
PéntekZárva
SzombatZárva
VasárnapZárva

Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület röviden

💅 Krisztina Nails – Géllakk & Műkörömépítés Budapest XXII. kerület ✨ Precíz, igényes körmök, személyre szabottan, szeretettel. 🥰

📅 Időpontfoglalás kizárólag online a Reservline rendszerén keresztül:

Szeretettel várlak! 💖

A Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület Budapest XXII. kerületében működik, tevékenysége szerint szépségszalon vagy műkörmös. A pontos cím: Budapest, Méhész u. 19, 1221. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H 8:00–20:00, K–Cs 6:00–20:00, P–V zárva. Hetente 4 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 70 417 1984. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: krisztina-nails-xxii.reservline.com.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 5,0 pont az 5-ből (14 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XXII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület más vállalkozásokkal összehasonlítva: Szépségszalonok és műkörmösök, Budapest XXII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Ceetea Szerkesztve: egy hónapja

Bisztos mar több mint 3 éve járok rendszeressen Krisztihez. Első látasra megkedveltem Krisztit, kedves, vicces, empátiás, segítőkész, odafigyelő vérprofi - a "legjobb" kezekbe érzem magam! Mindig precíz és gyöngyörű munkát végezz, minden alkalommal boldogan távozok ! Köszi Kriszti ❤️👌🎉👏

Emese Mátyás 7 hónapja

Nagyon szeretem Krisztit, profin dolgozik, a manikűrre is kiemelt hangsúlyt fektet! Bármilyen ötlettel megtalálom, legyen az kis kacsa, csibe, béka vagy citrom, lelkesen áll a kihívás elé és mindig lenyűgöző az eredmény!

Adrienn Horváth 7 hónapja

Kriszta nagyon alapos, tökéletesen dolgozik. Bármit elkészít, amit kérek. Mindig kedves, figyelmes. Nem csak a körmöm miatt megyek, hanem mert igazi kikapcsolódás a nála töltött idő. 😁

Mónika Dudás 7 hónapja

Kedves, precíz szakember. Gyönyörű körmöket készít.

Bernadett Danó egy éve

Krisztinát nagyon meg kedveltem már az első alkalom után. Nagyon szépen dolgozik. Mindig azt kapom,amit kérek.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület?

Cím: Budapest, Méhész u. 19, 1221 (Budapest XXII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület?

A Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület a „Szépségszalonok és műkörmösök” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület?

A megadott nyitvatartás: H 8:00–20:00, K–Cs 6:00–20:00, P–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 417 1984. Egyes vállalkozásoknál a krisztina-nails-xxii.reservline.com weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Nails by Krisztina Tőke – Budafok/Rózsavölgy XXII.Kerület Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (14 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Szépségszalonok és műkörmösök” kategóriában?

Igen. Budapest XXII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Eclectica Hair & Beauty Szépségszalon, Gerván Nikolett - Kozmetikus, Bonnie & Clyde Szépségszalon. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Szépségszalonok és műkörmösök Budapest XXII. kerületében

Teljes lista: Szépségszalonok és műkörmösök Budapest XXII. kerületében →

Gerván Nikolett - Kozmetikus

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest XXII. kerület

Testkezelés, Budapest Duna utca 1-3 Arckezelés - Földszint 142-es kapucsengő, Első emelet 112-es kapucsengő, 1221

5,0 (31)

Bonnie & Clyde Szépségszalon

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest XXII. kerület

Budapest, Magasház u. 4, 1222

5,0 (28)

Én idő, szépség pötty

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest XXII. kerület

Budapest, Kossuth Lajos utca 2b, 1221

5,0 (26)

Be Beauty Salon

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest XXII. kerület

Budapest, Völgy u., 1223

4,8 (48)

Be Perfect Szépségszalon

Szépségszalonok és műkörmösök · Budapest XXII. kerület

Budapest, Nagytétényi út 238, 1225

4,7 (68)

További kategóriák Budapest XXII. kerületében

Népszerű keresések