Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium

Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák · Budapest XI. kerület

4,6 (66)

KategóriaGimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák · Művészeti iskola
CímBudapest, Thallóczy Lajos u. 1, 1115
UtcaThallóczy Lajos utca
TelepülésBudapest XI. kerület
Telefon+36 1 203 8935
Google-értékelés 4,6 (66)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-11

Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium röviden

Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium – gimnázium, technikum vagy szakképző iskola Budapest XI. kerületében. Cím: Budapest, Thallóczy Lajos u. 1, 1115. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: művészeti iskola, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest XI. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. A megadott telefonszám: +36 1 203 8935. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: nemesgimi.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,6 pont az 5-ből (66 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium más vállalkozásokkal összehasonlítva: Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák, Budapest XI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Lakók Mars 6 hónapja

Az okj-s diakok nagyon gonoszak voltak velem de mindenki mas jofej es nagyon jofej. Mindenkinek ajanlom azt az iskolat aki szivesen jarna ide mert szereti a tanc vagy amikor szineszkedik es ide szeretne jarni.

T. J. 2 éve

Trehányak a tanulók, szanaszét dobálják a ruháikat, cipőiket a termekben, a szemétről ne is beszéljünk... ilyen koszos diákokat régen sem láttam. Nem ajánlom senkinek az iskolát

Namjoon94 Jungkook 3 éve

Ha megsérülsz (iskolában ráadásul), ki akar rúgni az a tanár is, aki nem ismer. Ha temetésre mennél sem engednek el, mert az iskolai előadás fontosabb. Nem ismerek olyat, aki innen tovább ment táncosnak vagy színésznek. A legtöbb tanár rendesen gonosz (főleg a tánctanárok).

Mária Juhász 3 éve

Szuper iskola, családias hangulat. A tanár diák kapcsolat szinte baráti. Érezhető, hogy nagyon szeretik a gyerekeket. Hálás vagyok, hogy gyermekem ennek a közösségnek a része lehetett.

Mihály Sajtós 4 éve

Szép helyen van az iskola. A Shakura című előadást láttuk. Szenzációs volt. A gyerekek óriási energiával játszottak. Szépen, artikulálva beszéltek, csodás énekhangjuk volt, és fantasztikusan mozogtak a színpadon. Nagyon nagy élmény volt ennyi tehetséges fiatalt látni.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium?

Cím: Budapest, Thallóczy Lajos u. 1, 1115 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium?

A Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium a „Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: művészeti iskola.

Mikor van nyitva a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Hogyan lehet jelentkezni?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 203 8935. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.

Milyen a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,6 az 5-ből (66 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Öveges József Középiskola, Kürt Alapítványi Gimnázium, Szabad Waldorf Gimnázium. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol érhető el a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium weboldala?

A weboldal címe: nemesgimi.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Még több: Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák Budapest XI. kerületében →

Öveges József Középiskola

Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák · Budapest XI. kerület

Budapest, Beregszász út 10, 1118

3,9 (71)

Szent Margit Gimnázium

Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák · Budapest XI. kerület

Budapest, Villányi út 5-7, 1114

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések