Németh Ádám Nándor e.v.

Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások · Budapest XVII. kerület

KategóriaMunkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások · Idegen nyelvi iskola
CímBudapest, Takács Sándor u. 7, 1174
UtcaTakács Sándor utca
TelepülésBudapest XVII. kerület
Telefon+36 20 477 9281
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-17 · frissítve: 2026-10-22

Nyitvatartás

Hétfő9:00–17:00
Kedd9:00–17:00
Szerda9:00–17:00
Csütörtök9:00–17:00
Péntek9:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Németh Ádám Nándor e.v. röviden

Szakfordítás angol, német, dán és svéd nyelvről magyarra, valamint magyar nyelvről angolra és németre, angolról németre és németről angolra.

A Németh Ádám Nándor e.v. a „Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások” kategória egyik bejegyzése Budapest XVII. kerületében. A cím: Budapest, Takács Sándor u. 7, 1174. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés. További Google-kategóriák: idegen nyelvi iskola – ezt érdemes figyelembe venni, ha több helyet hasonlít össze a környéken.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 20 477 9281. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: nemethadam.hu.

A XVII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Németh Ádám Nándor e.v. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások, Budapest XVII. kerület

Gyakori kérdések

Hol található a Németh Ádám Nándor e.v.?

Cím: Budapest, Takács Sándor u. 7, 1174 (Budapest XVII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Németh Ádám Nándor e.v.?

A Németh Ádám Nándor e.v. a „Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: idegen nyelvi iskola.

Mikor van nyitva a Németh Ádám Nándor e.v.?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Németh Ádám Nándor e.v.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Németh Ádám Nándor e.v. vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 477 9281. Egyes vállalkozásoknál a nemethadam.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Németh Ádám Nándor e.v. Google-értékelése?

A Németh Ádám Nándor e.v. még nem kapott Google-értékelést.

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások” kategóriában?

Igen. Budapest XVII. kerületében például ezek is megtalálhatók: S-Forrás Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások Budapest XVII. kerületében

Teljes lista: Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások Budapest XVII. kerületében →

S-Forrás Kft.

Munkaerő-közvetítők, fordítóirodák és üzleti szolgáltatások · Budapest XVII. kerület

Budapest, Mezőtárkány u. 2, 1173

3,5 (56)

További kategóriák Budapest XVII. kerületében

Népszerű keresések