Netfone Telecom

Telefontársaság · Budapest XI. kerület

4,5 (1760)

KategóriaTelefontársaság
CímBudapest, Mohai út 38-2. emelet, 2nd floor, 1119
TelepülésBudapest XI. kerület
Telefon+36 1 878 1800
Google-értékelés 4,5 (1760)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő10:00–17:00
Kedd10:00–17:00
Szerda10:00–17:00
Csütörtök10:00–17:00
Péntek10:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Netfone Telecom röviden

Mi leszünk az új mobil szolgáltatód! Hűség nélküli korlátlan csomagokat kínálunk. Tökéletes lefedettség magyarországon és külföldön!

A Netfone Telecom Budapest XI. kerületében működik, tevékenysége szerint helyi vállalkozás. A pontos cím: Budapest, Mohai út 38-2. emelet, 2nd floor, 1119. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A közzétett nyitvatartás: H–P 10:00–17:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 1 878 1800 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: netfone.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,5 pont az 5-ből (1760 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Netfone Telecom más vállalkozásokkal összehasonlítva: Telefontársaság, Budapest XI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

fvs fghb Szerkesztve: 3 hete

Mobilnet országosan használhatatlan. Speedmeter-rel 1, 82 Mbit/s. A mobilnet miatt kötöttem velük szerződést. A net nekem szinte egyáltalán nem működik. 0.5...5 Mb/s a sebessége az általuk kért szelessav.hu-val mérve, ami kb 3-4 Mbit/sec-el többet mér, mint a speedmeter.hu. Tehát a valóságban szinte nincs net. Még egy email elküldése is gyötrelem sokszor. Sem Budapesten a Batthyány tér mellett, sem Pécelen, sem Szakadáton (Tolna megyében), sem Szigligeten (a Balatonnál). Elégedetlen vagyok a szolgáltatásukkal. Senkinek nem ajánlom. Kérem a Netfone-t, hogy ne válaszoljanak véleményemre, mert a sajnálkozásukra nem vagyok kíváncsi, a balatoni leterheltség nem igaz, a kivizsgálás meg úgysem fog érni semmit. Akkor írjanak, ha a szolgáltatás használható lesz. Ebben az esetben nyilván az értékelésemen is változtatni fogok. Addig is nem javaslom senkinek a szerződéskötést, ha használható mobilnetet szeretne. Kiegészítem a véleményem azzal, hogy Budapesten az I. ker. Batthyány tér mellett, a Fő utca és a Csalogány utca sarkán 08. 24-én délben a letöltési sebesség 4,19 Mbit/s volt. Ma 08. 25. délben Pécelen, az adótoronytól 100 méterre (tisztán látni a tornyot, semmit takarás) 4,78 Mbit/s.

Gyula Vasvári egy hónapja

Üdvözletem! Kb. 1 órája beszéltem egy nagyon kedves hölgyel a szerződéskötéssel kapcsolatban. Nemtudom ki volt Ő, de nagyon segítőkész és hihetetlenül emberi volt. Azt hittem előszőr hogy AI asszisztens de kiderült hogy nemj az. Le a kalappal előtte mert nem hadart és érthetően lassan beszélve mindent elmondott. 30 év alatt egyetlen ilyen élő aszisztensel nem találkoztam az biztos. Sajnos nem tudom a nevét de itt szeretném tudatni a céggel hogy le a kalappal az ilyen alkalmazott előtt! A lányom több éve használja a szolgáltatásukat és ezért térek át én is ide mert eddig meg van elégedve velük. Tisztelettel: Vasvári Gyula

Zoltán Gyenei 3 hónapja

Csak szuperlatívuszokban lehet beszélni a szolgáltatóról, mind az e-Sim világnet(eddig 78 országban jártam és több ázsiai országnál is az Ő e-Sim kártyájukat használtuk), mind a lakossági Netfone magyarországi használata során.Többször is nagyon segítőkészek voltak a telefonos egyeztetéseknél, egyértelműen csak a legjobbakat tudom mondani a vevőhöz való hozzáállásukról!

Zoltán Marticzik 4 hónapja

Szinte a kezdetektől a Netfone szolgáltatását használom teljes megelégedéssel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Csomagom: korlátlan beszélgetés Magyarországon,ha jól emlékszem és 20 GB internet havi 6429 Ft ért. Mivel a családom szinte minden tagja Mo-on él , tökéletesen megfelel számomra,ár -érték arányban verhetetlen.

András Rajczi Szerkesztve: 7 hónapja

Inkorrekt társaság! A határ mellett lakom és ingázok Ausztriába. Ugyan egy hónapban csak 11-12 alkalommal megyek, és amikor ott vagyok nem igazán van időm a telefonom nyomkodni... A szerződés megkötése után 8 hónappal közölte velem a cégtől egy humanoid, hogy akkor ennyi volt, felmondják a szerződésem mert túl sokat vagyok külföldön, es ez NEKIK nem éri meg. Mivel képtelenségnek tartottam, hogy az adatforgalmam 90 százaléka nem magyarországi hálózaton zajlott, rákérdeztem: meg tudják-e mondani hogy mennyi az annyi, mert akkor valahogy kontrollálom és mérem, nehogy átlépjem azt az bizonyos adatmennyiséget. Csahogy nincs ilyen, erre a kérdésemre sem tudtak választ adni. Én maradni akartam, de mindenre nemleges választ kaptam. Olyan volt ez, mint valami rossz szakítás: legalább annnyit mondtak volna hogy "nem rajtad múlott, te nálam jobbat érdemelsz" 😀 Valószínűleg ezzel közelebb jártunk holna a valósághoz, mint a gépiesen ledarált kamuval. Ez nem szolgáltatás.... hanem egy rossz vicc. Mivel volt szerencsém huzamosabban nyugaton élni, pontosan tudom hogy működnek a mobilszolgáltatók szerencsésebb sorsú országban, értsd: normális versenykörülmények között, piaci alapon. Ezek meg szimp

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Netfone Telecom?

Cím: Budapest, Mohai út 38-2. emelet, 2nd floor, 1119 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Netfone Telecom?

A Netfone Telecom a „Telefontársaság” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Netfone Telecom?

A megadott nyitvatartás: H–P 10:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Netfone Telecom?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Netfone Telecom vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 878 1800. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a Netfone Telecom Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (1760 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Telefontársaság” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Tlt Telecom Kft., H1 Telekom. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Telefontársaság Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Telefontársaság Budapest XI. kerületében →

Tlt Telecom Kft.

Telefontársaság · Budapest XI. kerület

Budapest, A telephelyre behajtva egyenesen végig a telep végéig. Ott egy két szintes épület. Előtt lehet parkolni, Hunyadi János út 3, 1117

4,5 (8)

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések