NON-STOP Élelmiszerbolt

Szupermarketek és élelmiszerboltok · Budapest IX. kerület

3,9 (161)

KategóriaSzupermarketek és élelmiszerboltok
CímBudapest, Tűzoltó u. 75, 1094
UtcaTűzoltó utca
TelepülésBudapest IX. kerület
Google-értékelés 3,9 (161)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

HétfőÉjjel-nappal nyitva
KeddÉjjel-nappal nyitva
SzerdaÉjjel-nappal nyitva
CsütörtökÉjjel-nappal nyitva
PéntekÉjjel-nappal nyitva
SzombatÉjjel-nappal nyitva
VasárnapÉjjel-nappal nyitva

NON-STOP Élelmiszerbolt röviden

A NON-STOP Élelmiszerbolt a „Szupermarketek és élelmiszerboltok” kategória egyik bejegyzése Budapest IX. kerületében. A cím: Budapest, Tűzoltó u. 75, 1094. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A nagy élelmiszerláncok (Tesco, Spar, Lidl, Aldi, Penny, CBA, Coop) hétfőtől szombatig általában 6:00 vagy 7:00 és 20:00–21:00 között, vasárnap rövidebben tartanak nyitva, és sok helyen találni éjjel-nappal nyitva tartó nonstop boltot is. Dohányárut csak a Nemzeti Dohányboltok árusíthatnak, kizárólag 18 év felettieknek. Az élelmiszerboltokban péntek délután és az ünnepek előtt – főleg karácsony és húsvét előtt – a legnagyobb a forgalom, hétköznap délelőtt a legkisebb. Az élelmiszerboltok többségében hétköznap reggel a legkisebb a forgalom. A nagy láncok hetente frissülő akciós újságot adnak ki, amelyet az alkalmazásaikban is megnézhet.

161 vélemény alapján 3,9 pontot kapott az 5-ből a Google-on. A részletes vélemények a pontszámnál többet mondanak a kiszolgálásról, az árakról és a várakozási időről.

NON-STOP Élelmiszerbolt más vállalkozásokkal összehasonlítva: Szupermarketek és élelmiszerboltok, Budapest IX. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Kinga Klinszky 2 hónapja

Én értem, hogy kereskedelembe dolgozni nehéz és fárasztó, de mikor a kerek szemüveges rövid hajú nénike (aki mellesleg nem egy kis darab) beszól a vásárlónak minden előzmény nélkül, amiért mert venni magának pár nasit elég alpári dolog. Nem így kéne levezetni a frusztrációját

Virág Mária Denke 2 hónapja

Ha mosolyogva megyek be, úgy is jövök ki. Ha gyorsan szeretnék a vásárlással végezni, ide szaladok be (nem a Sparba). 🙂

Szimonetta Herczeg 3 hónapja

A dolgozók közvetlenül az ajtóban dohányoznak és alkoholt fogyasztanak! Nehezen utat törtem közöttük és bementem, amit már bánok, mert olyan kosz és bűz fogadott a boltban, ami elvette a kedvemet a vásárlástól. Ezen kívül a hűtő nem hűt rendesen, és tele van tejtermékkel, köztük felfújódott kefírrel, joghurttal. Igénytelen, keszekusza az egész bolt, cserébe még borzasztóan drága is. Megjegyzem este 11 óra után voltam itt és simán kiadják az alkoholt boldog boldogtalannak. A törvények úgy látszik rájuk nem vonatkoznak. Az már csak hab a tortán, hogy a kasszás olyan részeg volt, hogy a beszéd is nehezen ment neki. Nem nagy elvárás szerintem, hogy egy élelmiszer boltban ne egy büdös, koszos eladó szolgáljon ki, akiből árad a pia és cigi szag. Kihagytam a vásárlást és mindenkinek ezt javaslom.

Mónika Krausz 7 hónapja

Gusztustalan koszfészek, botrányos eladókkal. Amikor fizetés közben észrevettem, hogy a megvásárolni kívánt joghurtnak 2 napja lejárt a szavatossága, szóvá tettem, erre a kasszás elkezdett ordítani velem, hogy miért nem szóltam előbb, ő már elmentette a vásárlást. Tessék??? A vásárlónak kell észrevennie, hogy lejárt szavatosságú termékeket árulnak? Ezen kívül többször éreztem a dolgozókon alkohol és fű szagot. Nem értem, hogy engedheti meg ezt a bolt üzemeltetője. Mindenesetre én a jövőben elkerülöm messzire ezt a boltot. A szomszédban a vietnámi bolt olcsóbb is és kedvesek az eladók.

Norbert O. egy éve

Lepukkant és túlárazott bolt. A hűtők alig hűtenek és az aladó(k) sem a legkedvesebb emberek. Itt egy Coca Cola 1,75L 950+50Ft, de a Spárban ami kb. 200 méterre van 729+50Ft. Ha nen az éjszaka közepe van, akkor inkább a Spár-t ajánlom.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a NON-STOP Élelmiszerbolt?

Cím: Budapest, Tűzoltó u. 75, 1094 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a NON-STOP Élelmiszerbolt?

A NON-STOP Élelmiszerbolt a „Szupermarketek és élelmiszerboltok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a NON-STOP Élelmiszerbolt?

A megadott nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a NON-STOP Élelmiszerbolt?

Igen, vasárnap: éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon azért érdemes előre ellenőrizni; december 24-én és 31-én a legtöbb üzlet 14 órakor bezár.

Milyen a NON-STOP Élelmiszerbolt Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 3,9 az 5-ből (161 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Szupermarketek és élelmiszerboltok” kategóriában?

Igen. Budapest IX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Nádasdy diszkont, Ízes Erdély delikátesz (IX. kerület, Nádasdy utca), SteakShop. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Szupermarketek és élelmiszerboltok Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Szupermarketek és élelmiszerboltok Budapest IX. kerületében →

Nádasdy diszkont

Szupermarketek és élelmiszerboltok · Budapest IX. kerület

Budapest, Nádasdy u. 10, 1097

4,8 (122)

SteakShop

Szupermarketek és élelmiszerboltok · Budapest IX. kerület

Budapest, Vámház krt. 1-3, 1093

4,7 (119)

Vegyes Diszkont

Szupermarketek és élelmiszerboltok · Budapest IX. kerület

Budapest, Mester u. 53-55, 1097

4,3 (237)

Zöldség Gyümölcs

Szupermarketek és élelmiszerboltok · Budapest IX. kerület

Budapest, Mester u. 48-52, 1095

4,5 (69)

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések