Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok

Nyelviskolák · Budapest XXII. kerület

5,0 (2)

KategóriaNyelviskolák
CímBudapest, Tolcsvai u. 7, 1222
UtcaTolcsvai utca
TelepülésBudapest XXII. kerület
Telefon+36 20 433 2425
Google-értékelés 5,0 (2)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-21

Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok röviden

Nyelvi képzések minden szinten egyéni és mikrocsoportos formában. Angol, német, olasz, francia, spanyol, orosz Sikeres vizsgázók. Felkészítés külföldi munkavállalásra.

A Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok a „Nyelviskolák” kategória egyik bejegyzése Budapest XXII. kerületében. A cím: Budapest, Tolcsvai u. 7, 1222. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

Nyitvatartási adat egyelőre nem áll rendelkezésre. A legfrissebb időpontokért telefonáljon, vagy nézze meg az oldalon található Google Térkép-linket, és ne feledje, hogy Magyarországon sok kisebb üzlet és szolgáltató vasárnap zárva tart. A megadott telefonszám: +36 20 433 2425. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 2 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

A XXII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok más vállalkozásokkal összehasonlítva: Nyelviskolák, Budapest XXII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (2). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Peter Sesztak 3 éve

Szuper hely ! -csak ajánlani tudom :)

Róbert Simon Szerkesztve: 4 éve

Szuper hely a nyelvtanulásra is.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok?

Cím: Budapest, Tolcsvai u. 7, 1222 (Budapest XXII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok?

A Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok a „Nyelviskolák” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Hogyan lehet jelentkezni?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 433 2425. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.

Milyen a Nyelviskola - Bemcy Nyelvstúdió Budafok Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (2 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Nyelviskolák” kategóriában?

Igen. Budapest XXII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Helen Doron nyelviskola 22. Kerület. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Nyelviskolák Budapest XXII. kerületében

Teljes lista: Nyelviskolák Budapest XXII. kerületében →

További kategóriák Budapest XXII. kerületében

Népszerű keresések