Óbudai Ingatlaniroda

Ingatlanirodák és társasházkezelők · Budapest III. kerület

5,0 (1)

KategóriaIngatlanirodák és társasházkezelők
CímBudapest, Vörösvári út 13, 1035
UtcaVörösvári út
TelepülésBudapest III. kerület
Telefon+36 1 439 1999
Google-értékelés 5,0 (1)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-03 · frissítve: 2026-10-08

Nyitvatartás

Hétfő9:30–18:00
Kedd9:30–18:00
Szerda9:30–18:00
Csütörtök9:30–18:00
Péntek9:30–13:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Óbudai Ingatlaniroda röviden

Az Óbudai Ingatlaniroda Budapest III. kerületében működik, tevékenysége szerint ingatlaniroda vagy társasházkezelő. A pontos cím: Budapest, Vörösvári út 13, 1035. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–Cs 9:30–18:00, P 9:30–13:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 1 439 1999. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: oi.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 1 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

Óbudai Ingatlaniroda más vállalkozásokkal összehasonlítva: Ingatlanirodák és társasházkezelők, Budapest III. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Erika Nemes 5 éve

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Óbudai Ingatlaniroda?

Cím: Budapest, Vörösvári út 13, 1035 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Óbudai Ingatlaniroda?

Az Óbudai Ingatlaniroda az „Ingatlanirodák és társasházkezelők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Óbudai Ingatlaniroda?

A megadott nyitvatartás: H–Cs 9:30–18:00, P 9:30–13:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Óbudai Ingatlaniroda?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az Óbudai Ingatlaniroda vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 439 1999. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen az Óbudai Ingatlaniroda Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Ingatlanirodák és társasházkezelők” kategóriában?

Igen. Budapest III. kerületében például ezek is megtalálhatók: Tecnocasa Ingatlaniroda - Békási Lakások Kft., Saját Otthon Ingatlan és Hiteliroda, Tecnocasa Ingatlaniroda - Kaszási Lakások Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Ingatlanirodák és társasházkezelők Budapest III. kerületében

Teljes lista: Ingatlanirodák és társasházkezelők Budapest III. kerületében →

Be My Home Ingatlan

Ingatlanirodák és társasházkezelők · Budapest III. kerület

Budapest, Hévízi út 6/E, 1033

4,4 (121)

Havas János Ingatlan

Ingatlanirodák és társasházkezelők · Budapest III. kerület

Budapest, Lajos u. 74-76. fsz. 5, 1036

4,9 (17)

További kategóriák Budapest III. kerületében

Népszerű keresések