Oregano Pizza & Burger

Olasz éttermek · Budapest XV. kerület

4,6 (271)

KategóriaOlasz éttermek
CímBudapest, Illyés Gyula u. 12-22, 1152
UtcaIllyés Gyula utca
TelepülésBudapest XV. kerület
Telefon+36 70 635 1834
Google-értékelés 4,6 (271)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-14

Oregano Pizza & Burger röviden

Az Oregano Pizza & Burger az „Olasz éttermek” kategória egyik bejegyzése Budapest XV. kerületében. A cím: Budapest, Illyés Gyula u. 12-22, 1152. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest XV. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. A megadott telefonszám: +36 70 635 1834. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,6 pont az 5-ből (271 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XV. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Oregano Pizza & Burger más vállalkozásokkal összehasonlítva: Olasz éttermek, Budapest XV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Tamás Mátyás Szerkesztve: 6 éve

Nagyon tetszik az étterem kialakítása, a személyzet kedves, az ételek nagyon finomak! Az árak sem drágák, csak jót tudok mondani! Többször is megyünk!

Ferencz Valicsko Szerkesztve: 6 éve

Meghívásra tértem be és kellemes csalódás volt. Mivel nem vagyok messze, valószinű ideszokom. UPDATE: Ideszoktam 😀

Zsolt Majdán Szerkesztve: 7 éve

Kedves, jó kiszolgálás. Finom pizzák, ajánlom a házi szörpöket mellé. Kinti helyen ültünk, utólag belegondolva elég forgalmas főút mellett van és nagyon hangos is. Belül nem voltunk, de az biztos családiasabb.

Gergely Pal 8 éve

A pizzák a környéken az egyik legfinomabbak vékony tésztával, minőségi feltétekkel és pont megfelelően ropogósra sült széllel. Persze a hamburgereket is érdemes kipróbálni...

István Kotvász 8 éve

Isteniek a burgerek, a házi limonádé is nagyon finom volt. Maga a hely hangulatos, van külső terasz is, de bent is elfér 30 ember akár. Kiszolgálás szintén rendben volt. Az adagokat sem spórolják le és az árak sincsenek elszállva.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Oregano Pizza & Burger?

Cím: Budapest, Illyés Gyula u. 12-22, 1152 (Budapest XV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Oregano Pizza & Burger?

Az Oregano Pizza & Burger az „Olasz éttermek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Oregano Pizza & Burger?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 635 1834.

Milyen az Oregano Pizza & Burger Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,6 az 5-ből (271 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Olasz éttermek” kategóriában?

Igen. Budapest XV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Pizza Fornillo, Food Italiano Chef. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Olasz éttermek Budapest XV. kerületében

Teljes lista: Olasz éttermek Budapest XV. kerületében →

Pizza Fornillo

Olasz éttermek · Budapest XV. kerület

Budapest, Hősök útja 5/A, 1158

5,0 (228)

Food Italiano Chef

Olasz éttermek · Budapest XV. kerület

Budapest, Vörösmarty u. 2, 1152

4,8 (90)

További kategóriák Budapest XV. kerületében

Népszerű keresések