Orosz Roland Asztalos

Asztalosok és egyedi bútorok · Budapest XXI. kerület

4,9 (32)

KategóriaAsztalosok és egyedi bútorok · Asztalos
CímBudapest, Posztó u. 12, 1213
UtcaPosztó utca
TelepülésBudapest XXI. kerület
Telefon+36 30 982 5759
Google-értékelés 4,9 (32)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-20

Nyitvatartás

Hétfő8:00–17:00
Kedd8:00–17:00
Szerda8:00–17:00
Csütörtök8:00–17:00
Péntek8:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Orosz Roland Asztalos röviden

Egyedi bútorgyártás Budapesten és környékén, precízen és megbízhatóan. Az Orosz Bútor asztalosműhely konyhabútorok, gardróbszekrények, tolóajtós szekrények és egyéb bútorok tervezésével és kivitelezésével foglalkozik.

Különösen nagy figyelmet fordítunk az egyedi igényekre – legyen szó modern konyhabútorról, beépített szekrényről vagy egyedi polcrendszerről.

Asztalosként Budapest teljes területén és +50 km-es körzetében vállalok munkát. Az első helyszíni felmérés díjmentes, a tervezés és gyártás minden részletére személyesen figyelek oda.

Ha megbízható, pontos és szép munkát végző asztalost keresel, keress bizalommal!

Orosz Roland Asztalos – asztalosműhely Budapest XXI. kerületében. Cím: Budapest, Posztó u. 12, 1213. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: asztalos, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 8:00–17:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 30 982 5759 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: oroszbutor.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (32 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XXI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Orosz Roland Asztalos más vállalkozásokkal összehasonlítva: Asztalosok és egyedi bútorok, Budapest XXI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Katalin Malmos 2 hónapja

Az elmúlt hónapokban három gyönyörű konyhát is készíttettem Rolanddal, és mindegyikkel maximálisan elégedett vagyok. A munka időben elkészült, a minőség kifogástalan, és minden részletben látszik a precizitás és a szakértelem. Szívből ajánlom mindenkinek, aki igényes, megbízható asztalost keres.

Zsanett Kissné Bálint 3 hónapja

Nagyon meg voltam elégedve a munkájával. Precíz, pontos, tiszta és igényes munkát végzett. Minden a megbeszéltek szerint készült el, látszik rajta a szakértelem és a lelkiismeretes hozzáállás. Szívből ajánlom mindenkinek!

Anita Nagy 4 hónapja

Maximálisan precíz, megbízható és kiváló szakember, aki minden elképzelést megvalósít. Gyönyörű tolóajtós beépített szekrényt készített az előszobámba. Köszönöm a munkáját :)

Szirmai-Vári Zsófia 6 hónapja

Csodálatos szekrényeket készített nekünk Roland. A beépített szekrények pontosan olyanok lettek, amilyennek megálmodtuk – sőt, még szebbek is. Roland végig segítőkész volt és nagyon precíz munkát végzett. A kommunikáció is nagyon gördülékenyen ment, mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Tamas R. 7 hónapja

Szép, igényes munkát végzett az asztalos. A beépített szekrények jól illeszkednek a tér stílusához, igazán rendezetté varázsolták. A kivitelezés precíz és esztétikus. Elégedett vagyok a végeredménnyel.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Orosz Roland Asztalos?

Cím: Budapest, Posztó u. 12, 1213 (Budapest XXI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Orosz Roland Asztalos?

Az Orosz Roland Asztalos az „Asztalosok és egyedi bútorok” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: asztalos.

Mikor van nyitva az Orosz Roland Asztalos?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Orosz Roland Asztalos?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az Orosz Roland Asztalos vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 982 5759. Egyes vállalkozásoknál az oroszbutor.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen az Orosz Roland Asztalos Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (32 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Asztalosok és egyedi bútorok” kategóriában?

Igen. Budapest XXI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Debi Kft., La-Mi-Ker Kft., Pápa Bt. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Asztalosok és egyedi bútorok Budapest XXI. kerületében

Teljes lista: Asztalosok és egyedi bútorok Budapest XXI. kerületében →

Debi Kft.

Asztalosok és egyedi bútorok · Budapest XXI. kerület

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 260, 1214

4,6 (222)

La-Mi-Ker Kft.

Asztalosok és egyedi bútorok · Budapest XXI. kerület

Budapest, Mansfeld Péter utca 27, 1211

5,0 (6)

Pápa Bt.

Asztalosok és egyedi bútorok · Budapest XXI. kerület

Budapest, Deák Ferenc u. 50, 1215

5,0 (3)

További kategóriák Budapest XXI. kerületében

Népszerű keresések