Pasa Kebab Óbuda

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest III. kerület

3,9 (1035)

KategóriaBurgerezők és gyorséttermek
CímBudapest, Szentendrei út 18, 1035
UtcaSzentendrei út
TelepülésBudapest III. kerület
Telefon+36 70 414 1764
Google-értékelés 3,9 (1035)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő11:00–22:00
Kedd11:00–22:00
Szerda11:00–22:00
Csütörtök11:00–22:00
Péntek11:00–22:00
Szombat11:00–22:00
Vasárnap11:00–22:00

Pasa Kebab Óbuda röviden

Pasa Kebab Óbuda – burgerező vagy gyorsétterem Budapest III. kerületében. Cím: Budapest, Szentendrei út 18, 1035. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: minden nap 11:00–22:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva van – a magyar éttermek és kávézók nagy része a hét minden napján fogad vendégeket. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 70 414 1764. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: pasakebab.hu.

Google-értékelése 3,9 az 5-ből, 1035 vélemény alapján. Ez vegyes, de összességében stabil kép; a legfrissebb vélemények elolvasása többet elárul arról, mire számíthat egy látogatás előtt.

Pasa Kebab Óbuda más vállalkozásokkal összehasonlítva: Burgerezők és gyorséttermek, Budapest III. kerület

  • Az átlagpontszám (3,9) elmarad a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező 15 környékbeli vállalkozásának többségétől, ezért érdemes először a legfrissebb értékeléseket elolvasni.
  • Vasárnap nyitva; a többi itteni, nyitvatartást közzétevő vállalkozás közül (összesen: 14) csak 8 tart nyitva vasárnap.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Szentendrei út): 89.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Hambika-Burgerpoint (0,1 km), Torkos Büfé (0,3 km), Vali Gyros & Burger (0,4 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

CheezY471 5 hónapja

A mehet bele minden? után következő kérdésekkel a kevésbé rutinos versenyzőket meg lehet téveszteni. Amúgy a gyros rendben volt.

Jakab Bálint 5 hónapja

Itt a közepes gyros tál. Egy darab üdítővel 4800 ft. A hús egészen pontosan 103 gramm rajta. Ami valószínűleg ennél is kevesebb mivel a szósszal jól nyakon volt öntve. Ízre semmi baj sincs vele, de az alap gyros-t ára ne számoljunk már rá + 1000 Ft-ot- azért mert a neve más. Mert mennyiségre ez baromira nem megfelelő. Szívesen mennék vissza hitelesített mérleggel. És nem nem a szarrágáson van a hangsúly, de egy alap gyros tállal is kiröhögnének ennyi hússal máshol.

Csongor Galambos 8 hónapja

A hazi pita finom! Sajnos ennyi pozitivumot tudok csak mondani. Rendel az ember egy kebabot megkerdezik h mehet e minden. Mondja az ember h mehet persze, majd ezek utan megkerdezik kulon h jalapeno, feta, olivabogyo mehet e bele? Gondolja az ember persze hat az ugy beletartozik a “mehet minden”-be. Majd latni a kepernyon ha eszreveszi az ember h ez a harom tetel kulon kulon fel van utve nem is olcson. Ezt hivjuk atveresnek. Lenyeltem.. mondom oke. Telik az ido nezem epp kesziti az “aranyos” kis holgy az etelemet es a kep fog beszelni az “extrakkal” kapcsolatban… Sajnos.. Erdemes megszamolni a jalapenot es az olivabogyotörmeléket.. (ennyi volt rajta amennyi a kepen latszik. Se belul sem alatta sem mellette egy darabbal sem tobb) Pofatlan! Ja amugy csak egy 15dkgs borju pitat ettem.. 3860ft lett a vege…

Bertalan Péter Farkas 9 hónapja

Korrekt kis hely, finom a gyros és a főételek. A hangulat általában csapnivaló, a személyzet többsége nem túl kedves és az árak sem alacsonyak. De az étel minősége teljesen rendben van. Nyaranta van kiülős rész, az hangulatos tud lenni a városi / panel környezetben (már, aki szereti az ilyesmit).

Imre Bakos egy éve

Az ottani dolgozó külföldi munkásokkal abszolút semmi baj nincs, nagyon kedvesek és alázattal dolgoznak. A baj egyedül, - amit már sok előttem levő irt, de a vendéglátó egység nem veszi komolyan (sajnos) a pult mögött levő dolgozó sötét hajú, fekete szemüvegkeretes hölgy aki irtózatosan unottan, flegmán szolgálja ki az embereket. Miatta az üzlet hangulata siralmas. Nagyon jó lenne az ilyen dolgozót meneszteni mielőbb ha nem akar a vendéglátó hely sok negatív kritikát kapni. Az ételekkel semmi baj nem volt, a gyros tökéletesen finom és ízletes volt ☺️

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Pasa Kebab Óbuda?

Cím: Budapest, Szentendrei út 18, 1035 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Pasa Kebab Óbuda?

A Pasa Kebab Óbuda a „Burgerezők és gyorséttermek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Pasa Kebab Óbuda?

A megadott nyitvatartás: minden nap 11:00–22:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Pasa Kebab Óbuda?

Igen, vasárnap: 11:00–22:00. Magyarországon a legtöbb étterem és kávézó hétvégén is nyitva van.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 414 1764. Egyes helyeken a pasakebab.hu weboldalon is lehet foglalni.

Milyen a Pasa Kebab Óbuda Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 3,9 az 5-ből (1035 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Burgerezők és gyorséttermek” kategóriában?

Igen. Budapest III. kerületében például ezek is megtalálhatók: Krumplis lángos, Hambika-Burgerpoint, Bamba Marha Burger #KOLOSY. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Burgerezők és gyorséttermek Budapest III. kerületében

Teljes lista: Burgerezők és gyorséttermek Budapest III. kerületében →

Krumplis lángos

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest III. kerület

Budapest, Aluljáró szint, Flórián tér 1, 1033

4,8 (2742)

Hambika-Burgerpoint

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest III. kerület

Budapest, Szentendrei út 15a, 1035

4,7 (1076)

Bamba Marha Burger #KOLOSY

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest III. kerület

Budapest, Bécsi út 37, 1036

4,7 (863)

Kis Bibic

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest III. kerület

Budapest 1038, Mátyás király út 17, 1039

4,8 (306)

SIMON'S BURGER ÓBUDA

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest III. kerület

Budapest, Pacsirtamező u. 69, 1032

4,6 (2142)

További kategóriák Budapest III. kerületében

Népszerű keresések