PiheNő tér

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

5,0 (3)

KategóriaRendezvényhelyszínek, catering és esküvők
CímBudapest, Ürömi u. 10, 1023
UtcaÜrömi utca
TelepülésBudapest II. kerület
Google-értékelés 5,0 (3)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő9:00–21:00
Kedd9:00–21:00
Szerda9:00–21:00
Csütörtök9:00–21:00
Péntek9:00–21:00
Szombat9:00–21:00
Vasárnap9:00–21:00

PiheNő tér röviden

Egy életteli, könnyen megközelíthető hely, ahol töltődhet a tested, lelked, meleg teával fogadhatod vendégeid, kényelmes párnákon vagy fotelekben ülve. A PiheNő tér alkalmas beszélgető-, játszó körre, családállítás, jóga, tánc, tudatos születésnap vagy lánybúcsú, babaváró szertartás és egyéb kis létszámú eseményre. A művészet és mentálhigiéné találkozási pontjaként álmodtuk meg, egyszerre vidám és elegáns stílusjegyekkel.

A PiheNő tér Budapest II. kerületében működik, tevékenysége szerint rendezvényhelyszín vagy rendezvényszervező. A pontos cím: Budapest, Ürömi u. 10, 1023. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A közzétett nyitvatartás: minden nap 9:00–21:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont. További információ a weboldalon érhető el: pihenoter.hu.

A Google 5,0 pontot mutat az 5-ből, 3 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.

PiheNő tér más vállalkozásokkal összehasonlítva: Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők, Budapest II. kerület

  • Google-értékelések eddig: 3 (a kategória környékbeli mediánja: 426), így az átlagpontszám még csak korai jelzés.
  • Vasárnap nyitva; a többi itteni, nyitvatartást közzétevő vállalkozás közül (összesen: 5) csak 1 tart nyitva vasárnap.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Ürömi utca): 9.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Club Dylan (1,1 km), Haris Park (1,7 km), Millenáris G épület (Fogadó) (1,8 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (3). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

VikiVarga 2 hónapja

Baricz Xenia 2 éve

Emőke´s space has a relaxing, warm atmosphere, perfect for self-care or spiritual gatherings. It is furbished with a big sense of esthetic and harmony. I had my baby blessing women ceremony hosted by Emőke at PijeNő Tér, and it was the perfect place for it. It is also easy to approach with public transport, still in a quiet street.

Márk Lukácsy 2 éve

Minden rendben a helyiséggel kapcsolatban , a páciensem is jól érezte magát. Emőke jól kommunikál , köszönöm.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a PiheNő tér?

Cím: Budapest, Ürömi u. 10, 1023 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a PiheNő tér?

A PiheNő tér a „Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a PiheNő tér?

A megadott nyitvatartás: minden nap 9:00–21:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a PiheNő tér?

Igen, vasárnap: 9:00–21:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

Telefonszám nincs megadva, ezért az elérhetőséget a Google Térkép-hivatkozáson keresztül ellenőrizze. Egyes vállalkozásoknál a pihenoter.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a PiheNő tér Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (3 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők” kategóriában?

Igen. Budapest II. kerületében például ezek is megtalálhatók: Haris Park, Gyerekbarát Rendezvények, Klebelsberg Kultúrkúria. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők Budapest II. kerületében

Teljes lista: Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők Budapest II. kerületében →

Haris Park

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

Budapest, Marczibányi tér 6-7, 1022

4,8 (426)

Gyerekbarát Rendezvények

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

Budapest, Patakhegyi u. 83-85, 1028

5,0 (127)

Klebelsberg Kultúrkúria

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

Budapest, Templom u. 2, 1028

4,6 (1300)

Club Dylan

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

Budapest, Török u. 3, 1023

4,7 (456)

Guru Sky Terrace & Penthouse

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

Budapest, Mammut tetőterasz, Lövőház u. 1-5, 1024

4,9 (125)

Millenáris G épület (Fogadó)

Rendezvényhelyszínek, catering és esküvők · Budapest II. kerület

Budapest, Kis Rókus u. 16-20, 1024

4,8 (195)

További kategóriák Budapest II. kerületében

Népszerű keresések