Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest III. kerület

5,0 (2)

KategóriaFagylaltozók és desszertezők
CímBudapest, Nánási Udvar, Nánási út 47-49, 1031
UtcaNánási út
TelepülésBudapest III. kerület
Google-értékelés 5,0 (2)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-03 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

HétfőZárva
Kedd11:00–20:00
Szerda11:00–20:00
Csütörtök11:00–20:00
Péntek11:00–20:00
Szombat11:00–20:00
Vasárnap11:00–20:00

Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt röviden

A Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt Budapest III. kerületében működik, tevékenysége szerint fagylaltozó vagy desszertező. A pontos cím: Budapest, Nánási Udvar, Nánási út 47-49, 1031. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H zárva, K–V 11:00–20:00. Ez heti 6 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap is nyitva van – a magyar éttermek és kávézók nagy része a hét minden napján fogad vendégeket. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 2 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt más vállalkozásokkal összehasonlítva: Fagylaltozók és desszertezők, Budapest III. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (2). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Andras Schonek 2 hónapja

Ha valódi olasz kézműves gelatót szeretnél kóstolni, akkor a Redzsi Gelato kötelező megálló! A fagylaltok hihetetlenül krémesek, intenzív ízűek, és látszik, hogy minőségi alapanyagokból készülnek. A pisztácia, a mogyoró és a gyümölcsös ízek egyaránt fantasztikusak, minden gombóc olyan, mintha Olaszországban lennél. A kiszolgálás kedves, mosolygós és segítőkész, a hely hangulata pedig igazán barátságos. Ritka, hogy ennyire magas színvonalú gelatót találjon az ember. Biztosan visszatérünk – bátran ajánlom mindenkinek!

Lorch Lili egy éve

Nagyon finom a fagylalt a Siciliai pisztacias brios isteni kedves kiszolgálás igazi Siciliai hangulat csak ajánlani tudom oket

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt?

Cím: Budapest, Nánási Udvar, Nánási út 47-49, 1031 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt?

A Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt a „Fagylaltozók és desszertezők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt?

A megadott nyitvatartás: H zárva, K–V 11:00–20:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt?

Igen, vasárnap: 11:00–20:00. Magyarországon a legtöbb étterem és kávézó hétvégén is nyitva van.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. Telefonszám nincs megadva, ezért az elérhetőséget a Google Térkép-hivatkozáson keresztül ellenőrizze.

Milyen a Redzsi Gelato olasz kézműves fagylalt Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (2 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Fagylaltozók és desszertezők” kategóriában?

Igen. Budapest III. kerületében például ezek is megtalálhatók: Boróka Fagyizó, Friends Fagyizó Rómaifürdő, Bruno Gelateria - Kolosy. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Fagylaltozók és desszertezők Budapest III. kerületében

Teljes lista: Fagylaltozók és desszertezők Budapest III. kerületében →

Boróka Fagyizó

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest III. kerület

Budapest, Szentendrei út 13, 1033

4,7 (916)

Friends Fagyizó Rómaifürdő

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest III. kerület

Budapest, Amfiteátrum u. 25, 1031

4,9 (120)

Bruno Gelateria - Kolosy

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest III. kerület

Budapest, Kolosy tér 5-6, 1036

4,7 (379)

HappyCream Fagyizó

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest III. kerület

Budapest, Nánási út 28, 1031

4,9 (54)

Csuda Fagyizó

Fagylaltozók és desszertezők · Budapest III. kerület

Budapest, Viziorgona utca 3, 1039

4,7 (92)

További kategóriák Budapest III. kerületében

Népszerű keresések