Rizmajer Óbuda
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület
4,5 (56)
| Kategória | Kocsmák és sörözők |
|---|---|
| Cím | Budapest, Szentendrei út 36/a, 1035 |
| Utca | Szentendrei út |
| Település | Budapest III. kerület |
| Telefon | +36 1 367 3494 |
| Google-értékelés | 4,5 (56) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-03 · frissítve: 2026-10-09 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 11:00–22:00 |
|---|---|
| Kedd | 11:00–22:00 |
| Szerda | 11:00–23:00 |
| Csütörtök | 11:00–23:00 |
| Péntek | 11:00–23:00 |
| Szombat | 11:00–23:00 |
| Vasárnap | 11:00–18:00 |
Rizmajer Óbuda röviden
A Rizmajer Óbuda Budapest III. kerületében működik, tevékenysége szerint kocsma vagy söröző. A pontos cím: Budapest, Szentendrei út 36/a, 1035. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–K 11:00–22:00, Sze–Szo 11:00–23:00, V 11:00–18:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva van – a magyar éttermek és kávézók nagy része a hét minden napján fogad vendégeket. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 1 367 3494. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: rizmajerobuda.hu.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,5 pont az 5-ből (56 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
Rizmajer Óbuda más vállalkozásokkal összehasonlítva: Kocsmák és sörözők, Budapest III. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Szentendrei út): 89.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Csocsó - Az öreg róka Söröző (0,3 km), Csocsó Presszo (0,3 km), Stifler Kert Óbuda (0,4 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Péter Glósz egy éve
Ajánlom >>> átlagos beülős valahol az étterem, pub, bistro fogalmak határán, készséges, kedves kiszolgálással, normális italkínálattal, elfogadható kajával (15db csirkecsík rendben volt, igaz, a sörtészta fogalmáról és a felszolgált étel ideális olajtartalmáról mást gondolunk...), a saját sörük okés, kicsit lehetne szélesebb a választék (pl. IPA nem volt elérhető a látogatáskor). Összességében a környéken egy jó ajánlat, bár törzshelynek nem nézném...
Adam Boor egy éve
Az egyik legjobb hely Óbudán. A sörök normálisan árazva, a személyzet kedves, barátságos és segítőkész. Akik a kaja méret meg a sör árak miatt sápitoznak nem tudom mit vártak, egyrészt az van a képen amit kapnak (ez mióta baj, bárcsak mondjuk a mekiben is így lenne h a valóságot mutatják :D) a sör pedig teljesen elfogadható, mondhatni h már már inkább az alsóbb szintekhez van közel. Persze azonos nívójú helyet nézve, nem a sarki késdobálót!
Dorina Sepsei egy éve
A Rizmajer Óbuda egy igazi gyöngyszem a városrész szívében! Barátságos, laza hangulat, kiváló kiszolgálás, és ami a legfontosabb: fantasztikus kézműves sörök várják az embert. A kínálat mindig változatos, de állandóan magas színvonalú – legyen szó klasszikus világosról vagy valami különlegesebb IPA-ról, mindenki talál kedvére valót. Az ételek is kellemes meglepetést okoznak: frissen készülnek, jól párosíthatók a sörökkel, és ár-érték arányban is rendben vannak. A belső tér hangulatos, de a terasz is szuper, különösen nyáron. Ideális hely baráti beszélgetésekhez, laza esti sörözésekhez. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a minőségi magyar sört és a jó hangulatot!
Viktória Miskolczi Szerkesztve: egy éve
Kedvencem benne a 15%! szervízdíj a kupak lepöccintéséért.. 😀 Egy 3 decis Heinekenről és egy vízízű, gyömbéresnek hazudott sörről beszélünk 😀 Pofám leszakad. Mikor megláttam, hogy kb 1400 forintért egy kisebb adag mogyorót is vehetsz, azért kiszakadt belőlem egy röhögés 😀 Válaszul a Rizmajernek: Nem tudom, melyik boltban vásárolják a földimogyoró 150 grammját 990ft-ért, de megsúgom, hogy a Tescoban pl 535ft a Mogyi márkájú 😀 Azért lehet a legkedveltebb sör a gyömbéres, mert mindenki gyömbérízre számít, csak ezt nem kapja meg 😀 13 vagy 15% szervízdíj, már mindegy az a 2%, mindenhogyan vicc, hogy felszámolják azért, hogy két üveges sört kivesznek a hűtőből, és leszedik a kupakját 😀
Diána Indrik egy éve
Hatalmas nagy csalódás volt. A söröknek az árai elszállva, az ételek meg konkrétan akkorák, mint a képeken… Minden viccet félre téve első és utolsó alkalom volt, hogy mentünk. Iszonyat hangos volt a zene is, két szót nem lehetett normálisan beszélni és még az étel is csapnivaló volt.
Gyakori kérdések
Hol található a Rizmajer Óbuda?
Cím: Budapest, Szentendrei út 36/a, 1035 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Rizmajer Óbuda?
A Rizmajer Óbuda a „Kocsmák és sörözők” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Rizmajer Óbuda?
A megadott nyitvatartás: H–K 11:00–22:00, Sze–Szo 11:00–23:00, V 11:00–18:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Rizmajer Óbuda?
Igen, vasárnap: 11:00–18:00. Magyarországon a legtöbb étterem és kávézó hétvégén is nyitva van.
Kell asztalt foglalni?
Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 367 3494. Egyes helyeken a rizmajerobuda.hu weboldalon is lehet foglalni.
Milyen a Rizmajer Óbuda Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (56 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Kocsmák és sörözők” kategóriában?
Igen. Budapest III. kerületében például ezek is megtalálhatók: Óbudai Kézműves Söröző és Szaküzlet, Nap bácsi, Takler Borbár Buda. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Kocsmák és sörözők Budapest III. kerületében
Teljes lista: Kocsmák és sörözők Budapest III. kerületében →Óbudai Kézműves Söröző és Szaküzlet
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület
Nap bácsi
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület
Takler Borbár Buda
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület
Stifler Kert Óbuda
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület
Sörminta
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület
Két Rombusz
Kocsmák és sörözők · Budapest III. kerület