Szabó László festő
Business · Budapest VII. kerület
| Kategória | Business |
|---|---|
| Cím | Budapest, Cserhát u. 17, 1078 |
| Utca | Cserhát utca |
| Település | Budapest VII. kerület |
| Telefon | +36 30 295 1808 |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-07 · frissítve: 2026-10-22 |
Szabó László festő röviden
A Szabó László festő Budapest VII. kerületében működik, tevékenysége szerint helyi vállalkozás. A pontos cím: Budapest, Cserhát u. 17, 1078. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
Nyitvatartási adat egyelőre nem áll rendelkezésre. A legfrissebb időpontokért telefonáljon, vagy nézze meg az oldalon található Google Térkép-linket, és ne feledje, hogy Magyarországon sok kisebb üzlet és szolgáltató vasárnap zárva tart. A megadott telefonszám: +36 30 295 1808. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.
Szabó László festő más vállalkozásokkal összehasonlítva: Business, Budapest VII. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Cserhát utca): 5.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: bútorasztalos vii kerület (0,2 km), Erzsébetvárosi Sportközpont (0,4 km), Figyeljram Egyesulet (0,5 km)
Gyakori kérdések
Hol található a Szabó László festő?
Cím: Budapest, Cserhát u. 17, 1078 (Budapest VII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Szabó László festő?
A Szabó László festő a „Business” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Szabó László festő?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Hogyan érhetem el telefonon?
Telefonszám: +36 30 295 1808. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.
Milyen a Szabó László festő Google-értékelése?
A Szabó László festő még nem kapott Google-értékelést.
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Business” kategóriában?
Igen. Budapest VII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Greensolar Equipment Manufacturing Kft., Izabella Italdiszkont, Kati-Haci Ruházati Bolt. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Hol lehet parkolni?
Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.
Még több: Business Budapest VII. kerületében
Teljes lista: Business Budapest VII. kerületében →Greensolar Equipment Manufacturing Kft.
Business · Budapest VII. kerület
Izabella Italdiszkont
Business · Budapest VII. kerület
Kati-Haci Ruházati Bolt
Business · Budapest VII. kerület
Expressz Ruhajavitó
Business · Budapest VII. kerület
Görögkeleti Román Plébánia
Business · Budapest VII. kerület
Plébániahivatalok
Business · Budapest VII. kerület