Taki autómentő

Autómentés és autóvontatás · Budapest XVII. kerület

5,0 (67)

KategóriaAutómentés és autóvontatás
CímBudapest, Koch Aladár u. 16, 1174
UtcaKoch Aladár utca
TelepülésBudapest XVII. kerület
Telefon+36 70 324 3777
Google-értékelés 5,0 (67)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

HétfőÉjjel-nappal nyitva
KeddÉjjel-nappal nyitva
SzerdaÉjjel-nappal nyitva
CsütörtökÉjjel-nappal nyitva
PéntekÉjjel-nappal nyitva
SzombatÉjjel-nappal nyitva
VasárnapÉjjel-nappal nyitva

Taki autómentő röviden

Cégünk 2016 óta áll a bajba jutott gépjármű tulajdonosok szolgálatába. Jelenleg 2 darab autómentővel, 2 darab terepjáróval és egy speciális trélerrel segítünk a meghibásodott gépjárművek elszállításában. Vállalkozásunk szolgáltatásai között a mélygarázs mentés és klasszikus autómentés mellett megtalálható az autószállítás, furgon mentés és szállítás, motorok mentése és szállítása, kis gépek szállítása, sport és tuning autók szállítása, veterán, oldtimer autók szállítása, hajók szállítása és a targoncák szállítás is. Az autómentéseket Budapesten, Pest-megyében, a 31 út, 51 út, M31, M0, M3, M5, M6autósztrádák környezetében végezzük. Igény szerint segítséget nyújtunk belföldön és külföldön egyaránt. Hívjon minket bizalommal a nap 24 órájában.

Taki autómentő – autómentő szolgáltatás Budapest XVII. kerületében. Cím: Budapest, Koch Aladár u. 16, 1174. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. A hét minden napján nyitva tart. Vasárnap is nyitva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 70 324 3777 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: takiautomento.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 5,0 pont az 5-ből (67 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XVII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Taki autómentő más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autómentés és autóvontatás, Budapest XVII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Dávid Szabó 9 hónapja

Kedves, segítőkész aki december 27 reggel is tudott nekünk segíteni egy autó tréleres szállításában. (Mindezt kedvező áron :) ) Köszönjük szépen!

Julietta Baran 6 éve

Hamar a segítségemre tudott jönni, precíz és gyors munkát végez, korrekt áron. Egy szóval profi! Remélem nem kell sokszor összeszedni a kocsimat, de ha igen, biztosan őket fogom hívni ezután is! Csaj ajánlani tudom mindenkinek őket.

Tamás Lackó 6 éve

Nagyon alapos, gyors és precíz munkát kapunk méltányos és reális árakon. Több esetben is sikerült együtt dolgozni és maximális elégedettség volt mind az ügyfelek, mind a partnerek részéről. 🙂

Dóra Kardos 6 éve

Szegedről kértem autószállítást Orosházára! Gyors és precíz munkát végzett a szállító! Teljesen megvagyok elégedve a szolgáltatással. A sofőr kedves és korrekt volt!

Zsolt Csűrök 6 éve

Gyors, korrekt, megbízató, gépparkja friss és eszközei által profi munkát tud végezni. A személyautóktól kezdve a teherautókig mindent el tud szállítani. A rakomámybizosításának köszönhetően pedig semmi miatt se kell aggódni.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Taki autómentő?

Cím: Budapest, Koch Aladár u. 16, 1174 (Budapest XVII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Taki autómentő?

A Taki autómentő az „Autómentés és autóvontatás” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Taki autómentő?

A megadott nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Taki autómentő?

Igen, vasárnap: éjjel-nappal nyitva.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 324 3777. Egyes vállalkozásoknál a takiautomento.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Taki autómentő Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (67 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autómentés és autóvontatás” kategóriában?

Igen. Budapest XVII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Autómentés 0-24, FERENCZ ISTVÁN Zsiráf Autómentő - Autómentés 0-24, Nem Gond Autómentés. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Autómentés és autóvontatás Budapest XVII. kerületében

Teljes lista: Autómentés és autóvontatás Budapest XVII. kerületében →

Autómentés 0-24

Autómentés és autóvontatás · Budapest XVII. kerület

Budapest, Nagyréde u. 92, 1172

4,9 (219)

Nem Gond Autómentés

Autómentés és autóvontatás · Budapest XVII. kerület

Budapest, Ananász u. 62, 1172

5,0 (28)

Lipták Imre

Autómentés és autóvontatás · Budapest XVII. kerület

Budapest, Bocskai István u. 29, 1174

5,0 (7)

Takács autómentő

Autómentés és autóvontatás · Budapest XVII. kerület

Budapest, Tiszanána u. 22/1, 1171

4,7 (3)

További kategóriák Budapest XVII. kerületében

Népszerű keresések