Trioptria / Szemészet-optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest IX. kerület

4,8 (12)

KategóriaOptikák és hallókészülékek · Szemészeti szakrendelés, Optometrista
CímBudapest, Ferenc krt. 42, 1092
UtcaFerenc körút
TelepülésBudapest IX. kerület
Telefon+36 20 806 3949
Google-értékelés 4,8 (12)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09 · frissítve: 2026-10-12

Nyitvatartás

Hétfő9:30–17:30
Kedd9:30–17:30
Szerda9:30–17:30
Csütörtök9:30–17:30
Péntek9:30–17:30
SzombatZárva
VasárnapZárva

Trioptria / Szemészet-optika röviden

Professzionális szemüveglencsék és -keretek nagy választéka. Szemüvegkészítés és- javítás, kontaktlencsék és ápolószerek. Szemészeti szakrendelés (felnőtteknek és gyermekeknek egyaránt) és kontaktológia.

A Trioptria / Szemészet-optika az „Optikák és hallókészülékek” kategória egyik bejegyzése Budapest IX. kerületében. A cím: Budapest, Ferenc krt. 42, 1092. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés. A Google a következő kategóriákba is besorolja: szemészeti szakrendelés, optometrista, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

Rendelő, magánrendelés vagy gyógyszertár kiválasztásakor nézze meg a nyitvatartást, és azt, hogy a hely NEAK-finanszírozott (TB-s) ellátást nyújt, vagy csak magánrendelésként működik. Az állami ellátás a lakcím szerinti háziorvosnál kezdődik, a legtöbb járóbeteg-szakrendeléshez beutaló kell, a TAJ-kártyát pedig mindig vigye magával. Az állami szakrendelésekre gyakran hosszú a várólista, ezért sokan magánrendelést választanak. Életveszély esetén hívja a 112-t, rendelési időn kívül pedig az 1830-as ügyeleti számot. Az optikákban gyakran ingyenes vagy kedvezményes látásvizsgálatot végeznek szemüveg vásárlásakor. Kontaktlencsénél kérdezzen rá a kontroll vizsgálatra, hallókészüléknél pedig a TB-támogatásra.

A közzétett nyitvatartás: H–P 9:30–17:30, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 20 806 3949. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: trioptria.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google-on 4,8 pontot kapott az 5-ből, 12 vélemény alapján – ez egy optika esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Trioptria / Szemészet-optika más vállalkozásokkal összehasonlítva: Optikák és hallókészülékek, Budapest IX. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Zsuzsanna Szentiványi 3 hónapja

Nem is tudtam, hogy ilyen jó a szemem! Csak egy jó szemüveg hiányzott, hogy mindent lássak! Már vagy tíz éve van szemüvegem, volt, hogy máshova mentem - de most már csak ide járok. Mindig azt mondom, amikor jövök, hogy nem romlott a szemem, csak kell egy új szemüveg, mert ráültem a régire. És itt mindig megmondják, hogy tévedek, és mindig megvizsgálnak és igazuk van. Ès azt is megmondják, milyen keret áll jól. És abban is igazuk van! És most is olyan boldog vagyok! Olyan érzés az új szemüvegemben lenni, mintha a szemem wellnessezni ment volna. Pedig előtte nem is tudtam, hogy fáradt. Jaj, nagyon jó, hogy van ez a hely!

Kata Bedő egy éve

Saját keretbe is készítenek lencsét! Nekem már sok szemüvegem készült itt, mind tökéletes minőségben.

Mónika Koncz 4 éve

Jó szívvel ajánlom mindenkinek a Látszerész/Optikus Urat az Optikában, akinek a szakértelme és az empátiája páratlan!

István Rákász 4 éve

17:28: zárva. 🤷

Balázs Horváth Szerkesztve: 5 éve

Képzett optometrista segít nekünk a megfelelő szemüveg kiválasztásában. Jó szívvel ajánlom.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Trioptria / Szemészet-optika?

Cím: Budapest, Ferenc krt. 42, 1092 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Trioptria / Szemészet-optika?

A Trioptria / Szemészet-optika az „Optikák és hallókészülékek” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: szemészeti szakrendelés, optometrista.

Mikor van nyitva a Trioptria / Szemészet-optika?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:30–17:30, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Trioptria / Szemészet-optika?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Trioptria / Szemészet-optika vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 806 3949. Egyes vállalkozásoknál a trioptria.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Trioptria / Szemészet-optika Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (12 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Optikák és hallókészülékek” kategóriában?

Igen. Budapest IX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Tipton Eyeworks Showroom, B7 Optika, Showroom Optika. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Optikák és hallókészülékek Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Optikák és hallókészülékek Budapest IX. kerületében →

Tipton Eyeworks Showroom

Optikák és hallókészülékek · Budapest IX. kerület

Budapest, Erkel u. 6, 1092

5,0 (366)

B7 Optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest IX. kerület

Budapest, Lechner Ödön fasor 2/B, 1095

5,0 (100)

Showroom Optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest IX. kerület

Budapest, Bakáts tér 4, 1092

5,0 (61)

Mesteroptika Kft.

Optikák és hallókészülékek · Budapest IX. kerület

Budapest, Mester u. 8, 1095

4,9 (46)

laSylvie Optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest IX. kerület

Budapest, Tompa u., 1094

5,0 (19)

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések